Kolekcja ARTISTRY™ Creme LuXury

 • Kolekcja ARTISTRY™ Creme LuXury
 • Zaawansowana technologia i składniki
 • ARTISTRY™ Creme LuXury
 • ARTISTRY™ Creme LuXury Krem pod oczy

Kolekcja ARTISTRY™ Creme LuXury

Doświadczaj przemiany

Kolekcja ARTISTRY™ Creme LuXury została opracowana z myślą o kobietach, które poszukują zaawansowanych technologicznie rozwiązań oraz produktów najwyższej jakości. Kolekcja obejmuje dwa wyjątkowe produkty: Creme LuXury, czyli nawilżający krem do twarzy oraz Creme LuXury Krem pod oczy, który zapewnia kompleksową regenerację skóry wokół oczu.

Kolekcja Creme LuXury sprawia, że skóra zaczyna zachowywać się podobnie jak skóra osoby młodszej o 15 lat.  Preparaty pozwalają zwalczać widoczne oznaki starzenia się skóry, odkrywając jej prawdziwe piękno. Kolekcja ARTISTRY™ Creme LuXury pozwala przywrócić skórze elastyczność i sprężystość, zmniejszając jednocześnie drobne zmarszczki i linie. W rezultacie możesz cieszyć się skórą, która zachowuje się jak skóra osoby młodszej o 15 lat, jest bardziej zenergetyzowana i świeża.

 

 

Zaawansowana technologia i składniki

Prawdziwe piekno dzięki nauce 

W poszukiwaniu sekretu gładszej i młodziej wyglądającej skóry, współpracujący z ARTISTRY™ naukowcy odkryli kardiolipinę. Kardiolipina to kluczowy składnik unikalnego kompleksu CellEffect Technology i podstawa skuteczności działania produktów z Kolekcji ARTISTRY Creme LuXury.

Kardiolipina stymuluje komórki skóry, pomagając przywrócić im życiową energię. To własnie jej zawdzieczamy młodzieńczy i zdrowy wygląd, zanikające wraz z upływem czasu i spadkiem energii wewnątrzkomórkowej. Koncepcja energii komórkowej powstała tysiące lat temu w medycynie Wschodu, a niedawno posłużyła jako inspiracja do dokonania rewolucyjnych odkryć w dziedzinie pielęgnacji skóry. Naukowcy odkryli, że komórki skóry potrzebują energii, aby skutecznie funkcjonować - tak samo, jak potrzebują je wszystkie żyjące istoty. Wraz z upływem czasu, swobodny przepływ energii komórkowej ulega zmniejszeniu. W kontakcie ze skórą kardiolipina stymuluje energię wewnątrz komórek.

Aby otrzymać rewolucyjną formułę, kardiolipinę połączono z trzema innymi kluczowymi składnikami: roksisomami™, wyciągiem ze szpinaku oraz L-karnozyną NUTRILITE™. W ten sposób powstała wyjątkowo skuteczna w działaniu, przeciwstarzeniowa Kolekcja kosmetyków ARTISTRY™ Creme LuXury. 

Badania kliniczne wykazały, że po zastosowaniu produktów z Kolekcji ARTISTRY™ Creme LuXury  skóra zachowuje się jak skóra osoby młodszej o 15 lat.

ARTISTRY™ Creme LuXury

ARTISTRY Creme LuXury to lekki krem do twarzy o wyjątkowym działaniu i delikatnej konsystencji. Krem doskonale nawilża skórę, przywracając jej jędrność, gładkość i miękkość w dotyku. Badania kliniczne wykazały, że po zastosowaniu Creme LuXury skóra zachowuje się jak skóra osoby młodszej o 15 lat.

Bogata, lecz superlekka  formuła kosmetyku sprawia, że może on być stosowany pod makijaż, ponieważ nie tworzy tłustego filmu. Krem powstał w wyniku zastosowania 87 stopniowego procesu mikrostrukturyzacji, dzięki któremu uzyskano nie tylko wyjątkowo małe cząsteczki kremu, ale również wyjątkową konsystencję.

Unikalny zapach – kwiatowa symfonia idealnie komponuje się z formułą kremu.

Zobacz niezwykłe rezultaty!

Już po 12 tygodniach stosowania ARTISTRY™ Creme LuXury Kremu do twarzy:

 • 98% osób potwierdziło, że skóra stała się bardziej miękka
 • 98% osób potwierdziło, że nastąpiła poprawa nawilżenia skóry
 • 97% osób miało odczucie, że produkt spełnia potrzeby ich typu skóry
 • 93% osób potwierdziło, że skóra stała się bardziej gładka.

ARTISTRY™ Creme LuXury Krem do twarzy należy stosować dwa razy dziennie (rano i wieczorem) po oczyszczeniu skóry i przemyciu jej tonikiem. Za pomocą dołączonej szpatułki niewielką ilość ARTISTRY™ Creme LuXury Kremu do twarzy nałóż na skórę czoła, policzków, brody i szyi. Krem delikatnie wmasuj w skórę pociągłymi ruchami w górę oraz na zewnątrz twarzy i szyi.

Krok 1
Krok 2
Krok 3
Krok 4

ARTISTRY™ Creme LuXury Krem pod oczy

Creme LuXury Krem pod oczy to wysoce skoncentrowana i zaawansowana technologicznie kuracja
przeciwstarzeniowa, która zapewnia kompleksową regenerację skóry wokół oczu.

Krem posiada gęstą, luksusową i bezzapachową konsystencję, która powstała przy zastosowaniu 87 stopniowego procesu mikrostrukturyzacji. W rezultacie otrzymaliśmy ultraluksusowy preparat, który wprowadza pielęgnację przeciwstarzeniową na zupełnie nowy poziom.

ARTISTRY Kremy pod oczy: porównanie i różnice

Produkt

Oznaki starzenia

Grupa docelowa

Rezultaty po jednym zastosowaniu

Do stosowania na skórę wokół oczu

Główne składniki

Creme LuXury Krem pod oczy

Skutki wewnętrznego i zewnętrznego starzenia się skóry

Kobiety poszukujące luksusowego, zaawansowanego technologicznie, innowacyjnego produktu przeciwstarzeniowego

Skóra wokół oczu staje się bardziej miękka, wygładzona, rozjaśniona, nawilżona, odświeżona i jędrna

Tak

Opatentowana technologia CellEffect

TIME DEFIANCE™ Liftingujący krem pod oczy

Brak jędrności, drobne zmarszczki, przebarwienia,  przesuszenie, zmarszczki, opuchlizna

Osoba praktyczna stosująca preparaty przeciwstarzeniowe

Brak

Nie

Derma I, II i III

essentials Odżywczy krem pod oczy

Opuchlizna, ciemne plamy

Osoba stosująca podstawowe produkty pielęgnacyjne; skóra posiada niewiele oznak starzenia się

Brak

Nie

NUTRILITE™ Bioflawonoidy cytrusowe, jeżówka, siemie lniane, lukrecja

 

Podobnie jak Creme LuXury, Creme LuXury Krem pod oczy został przetestowany w warunkach klinicznych, aby pomóc skórze zachowywać się jak skóra osoby o 15 lat młodszej.

Wprowadzamy następny etap luksusowej pielęgnacji skóry

ARTISTRY™ Creme LuXury Krem pod oczy został opracowany z myślą o pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry wokół oczu.  Krem przywraca skórze jędrność, elastyczność i sprężystość, dzięki czemu spojrzenie nabiera blasku i energii. Jednocześnie ARTISTRY™ Creme LuXury Krem pod oczy zmniejsza opuchliznę wokół oczu, wygładzając także drobne zmarszczki i linie.

Osiągamy najlepsze rezultaty

Osoby, które wypróbowały ARTISTRY Creme LuXury Krem pod oczy doświadczyły natychmiastowych rezultatów jego działania:

 • 90% osób potwierdziło, że skóra wokół oczu była nawilżona
 • 88% osób potwierdziło, że skóra stała się bardziej miękka
 • 83% osób zauważyło, że skóra wokół oczu stała się gładsza już po jednym użyciu kremu

Po 12 tygodniach stosowania Creme LuXury Kremu pod oczy:

 • 100% osób potwierdziło, że skóra wokół oczu stała się gładsza
 • 98% osób zauważyło, że skóra wokół oczu stała się bardziej napięta 
 • 97% osób potwierdziło, że drobne zmarszczki stały się mniej widoczne
 • 94% osób potwierdziło, że skóra stała się bardziej miękka
 • 89% osób zgodziło się, że skóra wokół oczu zyskała zdrowszy wygląd
 • 87% osób potwierdziło, że cienie pod oczami zmniejszyły się
Przed: Po:

 

Za pomocą palca serdecznego nałóż ARTISTRY™ Creme LuXury Krem pod oczy na skórę wokół oczu. Następnie wklep go delikatnie w kierunku od wewnątrznego do zewnątrznęgo kącika oka.

“Przez lata używałam produktów odpowiednich do  pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, ale dopiero  ARTISTRY Creme LuXury Krem pod oczy naprawdę mnie zachwycił. Moje oczy odzyskały blask, skóra jest odżywiona i nawet makjaż ma lepszą trwałość. Mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że moje oczy wyglądają dużo młodziej!” 

Michelle D’Allaird, Specjalista do spraw pielęgancji skóry ARTISTRY


“Opakowanie ARTISTRY Crème LuXury jest tak wyjatkowe jak działanie produktu na skórę. Jednym z celów marki jest zapewnienie kobietom kompleksowego luksusu pielęgnacji i  myślę, że udało nam się!”

Olivier Van Doorne, uznany w świecie dyrektor kreatywny