ARTISTRY essentials

ARTISTRY™ essentials to linia wyjątkowo skutecznych produktów do pielęgnacji skóry normalnej, suchej, wrażliwej, mieszanej i tłustej.
W zależności od indywidualnych potrzeb skóry, kosmetyki nawilżające i normalizujące mogą być ze sobą łączone dla uzyskania maksymalnej skuteczności. W ciągu kilkunastu minut, stosując się do trzech kroków systemu essentials − oczyszczania, tonizowania i nawilżania − możesz dostarczyć swojej skórze składników odżywczych zawartych w opatentowanej matrycy hydrolipidowej. Rezultaty ich działania poczujesz i zobaczysz w bardzo krótkim czasie.

image/png;;;Natural beauty in three simple steps.png

Trzy proste kroki do naturalnego piękna

Codzienna pielęgnacja odpowiednio dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju skóry: ARTISTRY essentials to równowaga pomiędzy tym co najlepsze
w naturze, a zaawansowanymi odkryciami naukowymi. Produkty nawilżające
i normalizujące uzupełniają swoje działanie, mogą więc być stosowane razem, zależnie od konkretnych potrzeb skóry. Preparaty oczyszczające, toniki, kremy - trzy proste kroki, dzięki którym skóra otrzyma dawkę niezbędnych składników w ciągu zaledwie kilku minut.

Wypróbuj nasze produkty zawierające unikalne, oczyszczone składniki roślinne i wyjątkową, opatentowaną w Stanach Zjednoczonych matrycę hydrolipidową (HLM).
To skuteczne połączenie naturalnych składników gwarantuje widoczne i odczuwalne rezultaty. Skóra normalna, sucha, wrażliwa, mieszana i tłusta zyskuje ładniejszy wygląd, jest gładka i jędrna.

Osiągnięcia nauki połączone z prostotą codzienności.

image/png;;;Essential science for stunning results.png

Esencja nauki, wyjątkowe rezultaty

Linia produktów ARTISTRY essentials zawiera unikalne i skuteczne w działaniu składniki, m.in. matrycę hydrolipidową (HLM), która powstała w wyniku współpracy z prestiżową szwajcarską firmą farmaceutyczną oraz Kompleks Nourish 3. ARTISTRY essentials łączy w sobie prostotę codzienności z zaawansawaną nauką. Składniki aktywne pozyskiwane są z substancji fitochemicznych znajdujących się w roślinach. Składniki te uzupełniają poziom wilgoci i lipidów, przywracając skórze młodzieńczy blask. Rezultaty działania produktów są widoczne natychmiast i utrzymują się przez długi czas. Większość składników pochodzi z roślin uprawianych na certyfikowanych farmach orgnicznych NUTRILITE™*, co jest gwarancją ich wysokiej jakości. Dzięki połączeniu nauki i natury produkty skutecznie regenerują i odświeżają skórę.

* Certyfikacja dokonywana jest przez oficjalne agencje certyfikujące zgodnie z prawem kraju,
w którym znajdują się dane farmy.