Ilość:

  Pozbądź się uczucia stresu: nowy Dezodorant w kulce pozwoli Ci cieszyć się świeżością przez cały dzień. Formuła dezodorantu została wzbogacona wyciągiem z liścia szałwii, który posiada działanie antybakteryjne, dzięki czemu pozwala skutecznie niwelować nieprzyjemny zapach. Dezodorant nie zawiera soli aluminium, dzięki czemu skóra może oddychać w naturalny sposób.

  Dezodorant w kulce o półprzejrzystej formule jest bardzo łatwy w stosowaniu i szybko się wchłania, nie pozostawiając białych ani żółtych śladów na odzieży.

  • Łatwa w stosowaniu i szybko wchłaniająca się, półprzejrzysta formuła.
  • Zawiera wyciąg z liścia szałwii, który skutecznie chroni przed nieprzyjemnym zapachem.
  • Lekki, unikalny zapach zapewnia uczucie świeżości.
  • Formuła bez zawartości soli aluminium pozwala skórze oddychać w naturalny sposób.

   

  Istnieją dwa rodzaje produktów dezodorujących – z zawartością soli aluminium oraz bez dodatku tego składnika. Zapewniają one różne korzyści w zależności od potrzeb:

  • Dezodoranty z zawartością soli aluminium noszą nazwę antyperspirantów. Produkty tego typu powstrzymują pocenie się i zapobiegają pojawianiu się nieprzyjemnego zapachu. Chronią przed wilgocią i nieprzyjemnym zapachem.
  • Dezodoranty bez dodatku soli aluminium nie hamują procesu pocenia się, ale pozwalają skórze oddychać w naturalny sposób. Chronią jedynie przed nieprzyjemnym zapachem.
  • W formule dezodorantu znajduje się wyciąg z liścia szałwii, który ma działanie antybakteryjne, zapewniając w ten sposób skuteczną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.
  • Nie osadza się na ubraniach, nie powoduje ich odbarwienia.
  • Produkt testowany dermatologicznie, odpowiedni do pielęgnacji wszystkich typów skóry, w tym skóry wrażliwej.

  AQUA, ALCOHOL DENAT., POLYSORBATE 20, ALOE BARBADENSIS GEL, TOCOPHERYL ACETATE,  CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CARBOMER,  PROPYLENE GLYCOL, ISOPROPYL ALCOHOL, DENATONIUM BENZOATE, PARFUM, BENZYL SALICYLATE,  CITRAL,  LINALOOL, LIMONENE,  PHENOXYETHANOL,  POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE 

  Dezodorant stosować pod pachami po kąpieli lub prysznicu. Używać codziennie w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

  Zalecamy stosować po Hymm Preparacie oczyszczającym do włosów i ciała, który zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień.

  Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przepłukać je dużą ilością wody.