Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu  na wszystkie produkty!

Ilość:

  Dwa uzupełniające się produkty*, które stosowane razem poprawiają wygląd i kondycję skóry.

  Działanie

  Połączone działanie Artistry INTENSIVE Intensywnie Pielęgnującego Pilingu Regenerującego i Artistry INTENSIVE Serum Wygładzającego daje spektakularne rezultaty, jeżeli chodzi o mniejszą widoczność porów:

  • Piling Regenerujący wygładza i regeneruje wierzchnią warstwę skóry, dając natychmiastowe efekty pielęgnacyjne.
  • Serum Wygładzające natychmiast zmniejsza rozszerzone pory.
  • Obydwa produkty mogą być stosowane razem, lecz nie wolno ich nakładać na skórę w tym samym czasie (jeden można stosować rano, a drugi wieczorem).

  Zalety

  Twoja skóra stanie się bardziej promienna i aksamitna w dotyku dzięki połączeniu dwóch intensywnie działających produktów pielęgnacyjnych. Dwa preparaty złuszczające skutecznie zmniejszają rozszerzone pory i przywracają promienny blask skóry. Stosowanie całej gamy preparatów intensyfikuje ich działanie pielęgnacyjne i pozwala oszczędzić 10% ich regularnej ceny.

  Fakty

  * Zestaw nie bierze udziału w promocji pierwszego zamówienia.

  ** Przedstawiona cena jest ceną po upuście.

  Właściwości

  • Piling Regenerujący to alternatywa dla pilingów chemicznych. Zmniejsza widoczność porów i wspomaga naturalny proces regeneracji skóry.
  • Serum Wygładzające zmniejsza widoczność porów i daje rezultaty porównywalne do rezultatów kuracji profesjonalnych*; skuteczność zawdzięcza opatentowanym, bezkwasowym składnikom.

  * Rezultaty nie są w pełni porównywalne do efektów uzyskiwanych w wyniku zabiegów kosmetycznych/zabiegów medycyny estetycznej.

  Sposób użycia

  Składniki

  Artistry INTENSIVE Duo to zestaw naszych dwóch najbardziej skutecznych w działaniu specjalistycznych produktów do pielęgnacji skóry. Piling Regenerujący posiada właściwości zmiękczające i wyrównujące skórę. Serum Wygładzające to fantastyczny preparat, który zapewnia nieskazitelny wygląd skóry. Zawiera zaawansowany kompleks składników roślinnych i innych unikalnych substancji, które w widoczny sposób poprawiają kondycję skóry. Piling Regenerujący polega na naturalnych właściwościach złuszczających enzymu pozyskiwanego z grzyba Mucor Miehei.