Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu  na wszystkie produkty!

Ilość:

  Preparat złuszczający zapewniający profesjonalne rezultaty i bardziej miękkką, wygładzoną skórę w ciągu zaledwie 8 minut.

  Działanie

  • Piling chroni skórę przed efektem nadmiernego złuszczenia. Enzym pozyskiwany z grzybów ulega automatycznej deaktywacji, aby nie złuszczyć normalnych i zdrowych komórek skóry.
  • Już po jednym zastosowaniu skóra staje się bardziej wygładzona, miękka i promienna.
  • Po 6 tygodniach stosowania preparatu zmniejszeniu ulega widoczność drobnych zmarszczek i przebarwień.
    

  Zalety

  Artistry Intensive Skincare Intensywnie Pielęgnujący Piling Regenerujący usuwa martwe komórki skóry z jej powierzchni, dzięki czemu skóra staje się bardziej miękka i wygładzona. Rezultaty są podobne do uzyskiwanych w wyniku zastosowania profesjonalnych pilingów chemicznych. Skóra nie ulega podrażnieniu w trakcie łagodnego procesu eksfoliacji, ponieważ składnik aktywny automatycznie deaktywuje się, kiedy dochodzi do normalnych i zdrowych komórek ukrytych pod komórkami poddawanymi procesowi złuszczania. Poprawia zdolność skóry do wchłaniania składników nawilżających. Po kuracji trwającej 6 tygodni zauważysz znaczne zmniejszenie widoczności drobnych zmarszczek i przebarwień skóry.
   

  Fakty

  • Wyniki testów klinicznych pokazują, że już po jednym tygodniu stosowania pilingu następuje poprawa wyglądu skóry.
  • Po 6 tygodniach stosowania pilingu skóra staje się bardziej jędrna, wyrównana i nawilżona, a drobne zmarszczki i przebarwienia stają się mniej widoczne.
  • Artistry Intensive Skincare Intensywnie Pielęgnujący Piling Regenerujący został nominowany do nagrody w kategorii: Najlepszy Nowy Luksusowy Produkt do Pielęgnacji Skóry w konkursie UK BEAUTY AWARDS 2011. 

  Właściwości

  Artistry Intensive Skincare Intensywnie Pielęgnujący Piling Regenerujący daje wyniki podobne do rezultatów uzyskiwanych w wyniku zastosowania pilingu chemicznego, lecz przeznaczony jest do używania w domu.

  • Uzupełnia normalny program pielęgnacji skóry dzięki właściwościom intensywnie złuszczającym, które pozwalają wyeliminiwać szorstki, przesuszony naskórek.
  • Aktywny enzym pozyskiwany z grzyba, odpowiedzialny za działanie złuszczające, posiada naturalną zdolność deaktywowania swojego działania po usunięciu martwych komórek skóry, w wyniku czego zdrowe komórki pozostają nietknięte.

  Sposób użycia

  • Po oczyszczeniu skóry nałóż na nią cienką warstwę pilingu. Zostaw na skórze na 6-8 minut.
  • W dniu stosowania preparatu złuszczającego zawsze należy stosować preparat z filtrami przeciwsłonecznymi, gdyż skóra może być bardziej wrażliwa na działanie promieni słonecznych.
  • Aby uzyskać szybsze rezultaty złuszczania, stosuj razem z Artistry Intensive Skincare Serum Wygładzającym. Piling regenerujący używaj rano dwa razy w tygodniu, a Serum Wygładzające wieczorem i rano w dni, kiedy piling nie jest wykonywany.
  • Stosowanie pilingu nie jest zalecane w czasie korzystania z innych produktów o działaniu eksfoliującym.
    

  Składniki

  Głównym składnikiem Artistry Intensive Skincare Intensywnie Pielęgnującego Pilingu Regenerującego jest unikalny, D25 naturalny enzym pozyskiwany z grzyba mucor miehei, który dopasowuje się do naturalnego pH skóry i zapewnia łagodne złuszczanie. Enzym posiada właściwości samoregulacyjne, czyli automatycznie deaktywuje swoje działanie po złuszczeniu martwych komórek skóry. Dzięki temu chroni skórę przed podrażnieniami i nadmiernym złuszczeniem. Olejek z pestek szałwii hiszpańskiej Nutrilite™ odżywia i pielęgnuje skórę.