Ilość:

  Po co szorować – użyj płynu ZOOM. Płyn czyszczący ZOOM to silny i uniwersalny preparat, który poradzi sobie z większością trudnych do zmycia plam. Płyn bardzo szybko działa i skutecznie usuwa tłuste plamy i zabrudzenia ze wszystkich powierzchni, które nadają się do mycia na mokro. Wystarczy jedynie spryskać powierzchnię i wytrzeć ją do sucha czystą szmatką. Czyszczonych powierzchni nie trzeba zmywać wodą.

  Szybko działający uniwersalny płyn czyszczący skutecznie usuwa tłuste zabrudzenia. Forma koncentratu pozwala na rozcieńczenie płynu w zależności od stopnia zabrudzenia. Można go stosować do czyszczenia grilla i mebli ogrodowych. Usuwa nawet smołę i plamy z oleju!

  • Koncentrat ZOOM™ przeznaczony jest do usuwania zabrudzeń z powierzchni nadających się do mycia na mokro, nawet poza domem.
  • Silnie działająca formuła rozpuszczalników i substancji powierzchniowo czynnych skutecznie radzi sobie z tłustymi zabrudzeniami.
  • Nie jest wymagane spłukiwanie preparatu - powierzchnię wystarczy spryskać, a następnie wytrzeć.
  • Jedno opakowanie o pojemności 1 litra starczy do napełnienia 6 plastikowych butelek ze sprayem.

  Nazwa składnika Numer CAS Nazwa zwyczajowa
  Water 7732-18-5 Woda
  Butoxyethanol 111-76-2 Rozpuszczalnik
  Sodium Carbonate 497-19-8 Środek alkalizujący
  Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Anionowa substancja powierzchniowa
  Methoxyisopropanol 107-98-2 Rozpuszczalnik
  Cocamide DEA 68603-42-9 Niejonowa substancja powierzchniowa
  Sodium Bicarbonate 144-55-8 Środek alkalizujący
  Alcohol Denat 64-17-5 Rozpuszczalnik
  Diethanolamine 111-42-2 Środek alkalizujący
  Tetrasodium EDTA 64-02-8 Środek chelatujący
  Blue colorant GEN-2967 Barwnik

  Koncentrat płynu czyszczącego ZOOM™ może być stosowany do czyszczenia kuchenek, stołków, grilli, mebli ogrodowych, blatów, urządzeń i zabezpieczonych powierzchni drewnianych.
  Nie jest zalecany do czyszczenia płaskich powierzchni z lateksu, dywanów i niezabezpieczonych powierzchni drewnianych.
  Do normalnego czyszczenia: rozcieńcz w proporcji 1:2.
  Do trudno schodzących zabrudzeń: rozcieńcz w proporcji 1:1.

  Rozcieńczony Koncentrat płynu czyszczącego ZOOM™ w butelce ze sprayem należy zużyć w ciągu 30 dni. Przed kolejnym napełnieniem butelki roztworem należy ją dokładnie opróżnić i umyć. 

  UWAGA. Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W razie utrzymującego się podrażnienia oczu: Zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed dziećmi.