Ilość:

  Makarony z pszenicy durum produkowane w technologii trafilatura al bronzo. Włoskie makarony oferowane przez Amway wytwarzane są w taki sam sposób jak makarony dla koneserów. Przy zachowaniu najsurowszych standardów wybiera się tylko najlepszej jakości pszenicę, z której można otrzymać bogatą w gluten mąkę. Proces suszenia makaronu jest powolny i przebiega w stałej temperaturze, dzięki czemu zachowuje on charakterystyczne właściwości i smak. Technologia produkcji trafilatura al bronzo polega na wolnym przesuwaniu ciasta makaronowego przez odlane z brązu formy, co nadaje mu szorstką powierzchnię, do której równomiernie przylegają sosy.

  • Doskonały makaron z pszenicy durum z glutenem (do jego produkcji wykorzystuje się tylko ziarna pszenicy).
  • Produkowany przy zastosowaniu procesu trafilatura al bronzo, który pozwala zachować typowy smak i najwyższą jakość produktu.
  • Produkowany przy zastosowaniu procesu trafilatura al bronzo (ciasto jest wolno przesuwane przez odlane z brązu formy).
  • Sosy doskonale przylegają do makaronu.
  • Nie zawiera jajek.
   
  Wartość odżywcza 100g 80g
  Wartość energetyczna 1499 kJ(354 kcal) 1199 kJ(283 kcal)
  Tłuszcze 1,5 g 1,2 g
  w tym
  w tym tłuszcze nasycone 0,3 g 0,2 g
  Węglowodany 72 g 58 g
  w tym
  Cukry 2,5 g 2,0 g
  Błonnik 3,0 g 2,4 g
  Białko 12 g 9,6 g
  Sól 0 g 0 g

  Czas gotowania: 9 minut. Wrzuć makaron do wrzącej, osolonej wody (1 litr na 100 g makaronu). Co jakiś czas zamieszaj. Gdy makaron będzie miękki, zdejmij go z ognia, dobrze odcedź i podawaj.