Ilość:

  Dish Drops™ Płyn do mycia naczyń z łatwością wgryza się w tłuszcz i przypalone resztki potraw, sprawiając, że naczynia stają się idealnie czyste.

  Zalety

  Mycie naczyń nie musi być przykrym obowiązkiem. Dzięki świeżemu cytrusowemu zapachowi zmywanie naczyń płynem Dish Drops to prawdziwa przyjemność. Ten łagodny, lecz skoncentrowany płyn skutecznie wgryza się w tłuszcz i przypalone resztki jedzenia, sprawiając, że garnki, patelnie, naczynia i sztućce odzyskują lśniącą czystość. Produkt zawiera wyciągi z aloesu, kwasów owocowych (AHA) oraz naturalny wyciąg z pachnotki zwyczajnej (japońskie zioło), dzięki czemu skutecznie zmywa naczynia, nie niszcząc jednocześnie naskórka i chroniąc skórę rąk przed wysuszeniem.

  Podobnie jak inne renomowane i cieszące się zaufaniem klientów produkty do czyszczenia firmy Amway, Dish Drops Płyn do mycia naczyń zawiera składniki pozyskiwane ze źródeł naturalnych, dlatego można go bezpiecznie stosować do mycia wszystkich elementów zastawy kuchennej, w tym najbardziej kosztownych — takich jak kryształy, porcelana i ozdobne srebra.

   

  Warto wiedzieć

  • Uniwersalna, wysoce skuteczna formuła sprawia, że produkt można bezpiecznie stosować do mycia naczyń szklanych, garnków, patelni, sztućców, a nawet delikatnej porcelany, kryształów oraz ozdobnych sreber.
  • Zmniejsza intensywność zapachów po pikantnych potrawach, rybach itp.
  • Tworzy długo utrzymującą się pianę, która skutecznie myje naczynia.
  • Po użyciu należy opłukać dłonie.

  Stosowanie:

  • Wlać 5 litrów ciepłej wody do zlewu i dodać 3 ml Dish Drops Płynu do mycia naczyń. Umyć garnki, naczynia i sztućce, a następnie opłukać.
  • Rozcieńczyć 1 część Płynu do mycia naczyń Dish Drops w 3 częściach wody, używając butelki z nakładką Amway. Wstrząsać butelką, aby wymieszać zawartość, a następnie myć punktowo mniejsze powierzchnie za pomocą gąbki.
  • Może być stosowany do namaczania w celu zmiękczenia przypalonego tłuszczu lub osadów w garnkach, patelniach oraz naczyniach używanych do zapiekania.

  Nazwa składnika Numer CAS Nazwa zwyczajowa
  Water 7732-18-5 Woda
  Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Anionowa substancja powierzchniowa
  Cocamidopropyl Betaine 61789-40-0 Amfoteryczna substancja powierzchniowa
  Ethoxylated Alcohol (Pareth 8-7) 27252-75-1 Niejonowa substancja powierzchniowa
  Glycereth-26 31694-55-0 Solubilizator / Substancja utrzymująca wilgotność
  Propylene Glycol 57-55-6 Solubilizator / Substancja utrzymująca wilgotność
  Alcohol Denat 64-17-5 Solubilizator
  Citric Acid 77-92-9 Kwas organiczny (substancja kontrolująca pH)
  Fragrance Proprietary - See IFRAorg.org Zapach
  Magnesium Hydroxide 1309-42-8 Stabilizator piankowy
  Aloe Barbadensis Leaf Juice 94349-62-9 Substancja odżywiająca skórę
  Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 Konserwant
  Methylisothiazolinone 2682-20-4 Konserwant
  Perilla Ocymoides Leaf Extract 90082-61-4 Substancja odżywiająca skórę
       
  Allergens    

  Limonene

  90082-61-4

  Fragrance Allergen

  Można go bezpiecznie stosować do mycia porcelany, naczyń szklanych, naczyń do gotowania, sztućców, kryształów oraz ozdobnych sreber.

  • Zmywanie naczyń w zlewozmywaku lub misce: dodaj 3 ml Płynu do mycia naczyń DISH DROPS™ do miski lub zlewu, a następnie uzupełnij 5 litrami ciepłej wody. Po umyciu dokładnie spłucz naczynia.
  • Przy ekonomicznym stosowaniu płynu, rozcieńcz 1 część Płynu do mycia naczyń DISH DROPS w 3 częściach wody, używając plastikowej butelki z nakładką AMWAY™, wymieszaj, następnie nalej niewielką ilość na gąbkę. 
  • Aby utrzymać gąbki i zmywaki w czystości, po zakończeniu zmywania dokładnie wypłucz je w ciepłej wodzie. Na gąbkę lub zmywak nanieś odrobinę płynu DISH DROPS, równomiernie go rozprowadź i pozostaw do następnego użycia.

   

  Pamiętaj!

  • Po użyciu płynu dokładnie opłucz dłonie.

  UWAGA. Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do zakładu spalania odpadów. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

  Zawiera metyloizotiazolinon. Może powodować reakcje alergiczne.