Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu  na wszystkie produkty!

Ilość:

  Artistry EXACT FIT Podkład w pudrze to najbardziej zaawansowany podkład tego typu w historii marki Artistry. Jedwabista formuła pozwala stworzyć efekt nieskazitelnej cery. Zapewnia doskonałe wykończenie makijażu. Idealnie zrównoważony kompleks Artistry EXACT FIT zawierający perły z Tahiti oraz cząsteczki pryzmatyczne odbijające światło, dopasowuje się do naturalnego wyglądu skóry. Rzadkie minerały z Amazonki pozwalają zredukować poziom sebum i zapobiegają świeceniu się skóry, dając piękne, naturalne i matowe wykończenie makijażu. Artistry EXACT FIT Podkład w pudrze zapewnia średnie krycie skóry. Jest wyjątkowo trwały i odporny na działanie wysokich temperatur i wilgoci. Dostępny w 10 odcieniach, które pasują do tonacji skóry kobiet z całego świata.
  SPF 20 UVA /UVB PA+++

  IDEALNE KRYCIE.
  NIESKAZITELNY WYGLĄD SKÓRY.

  W jaki sposób dobrać odpowiedni odcień podkładu za pomocą nowych kodów odcieni.

  Znajdź poziom odcienia i zabarwienie swojej skóry na palecie kodów odcieni (podane są powyżej, obok nazwy odcienia). Punkt, w którym się spotykają określa odcień Twojego idealnego podkładu.

  Przykładowo, jeżeli poziom tonacji skóry to 1 (L1), a jej zabarwienie jest ciepłe (W), oznacza to, że powinnaś wybrać L1*W1 Buff (najjaśniejszy) lub L1*W2 Cream (odrobinę ciemniejszy, bardziej intensywny niż Buff).

  1. OKREŚL POZIOM ODCIENIA

  POZIOM: Głębia naturalnego odcienia Twojej skóry.

  L1 – lekki

  L2 – średni

  L3 – średni i ciemny

  2.     OKREŚL ZABARWIENIE SWOJEJ SKÓRY

  ZABARWIENIE: Zabarwienie skóry oznaczone jest jako ciepłe – W (Warm), neutralne – N (Neutral) lub zimne – C (Cool).

  Liczba znajdująca się obok symbolu zabarwienia wskazuje na intensywność tonacji.

  Ciepłe (W):Czy Twoja skóra ma odcień złotawy lub oliwkowy? Czy kiedy nosisz ubrania w kolorze brązowym, ciemnozielonym, pomarańczowym lub żółtym, często słyszysz komplementy? Jeżeli na większość tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, oznacza to, że Twoja skóra posiada ciepłe zabarwienie.

  Neutralne (N):Czy Twoja skóra posiada równy koloryt i neutralny odcień, który nie może zostać opisany ani jako różowy, ani jako złocisty? Czy wyglądasz dobrze w ubraniach w dowolnym kolorze? Jeżeli na większość tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, oznacza to, że Twoja skóra posiada zabarwienie neutralne.

  Zimne (C):Czy Twoja skóra posiada odcień różowy lub różany? Czy kiedy nosisz ubrania w kolorze różowym, fioletowym, niebieskim i białym, często słyszysz komplementy? Jeżeli na większość tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, oznacza to, że Twoja skóra posiada zabarwienie zimne.

  • Szeroka gama odcieni, które precyzyjnie dostosowują się do dowolnej tonacji i kolorytu skóry. Dostępny w 10 odcieniach, opracowany na bazie unikalnej technologii F.A.C.E.S.
  • Natychmiastowo poprawia wygląd skóry, zmniejszając widoczność niedoskonałości takich jak: ciemne plamy, rozszerzone pory i wypryski. 
  • Kosmetyk o wyjątkowej trwałości odporny jest na działanie wysokich temperatur i wilgoci. Utrzymuje się na skórze podczas aktywności fizycznej.
  • Ochrona przed agresywnymi czynnikami środowiskowymi. Filtr SPF 20 zapewnia ochronę przed szkodliwym wpływem promieni UVA / UVB PA++, co pomaga zachować młodzieńczy wygląd skóry.
  • Skóra staje się aksamitnie miękka w dotyku. Matowy efekt utrzymuje się przez cały dzień.
  • Produkt testowany dermatologicznie, nie zawiera substancji zapachowych ani tłuszczów.
  • Produkt odpowiedni do pielęgnacji wszystkich typów skóry, w tym skóry wrażliwej.

  Kompleks Artistry EXACT FIT

  • Zawiera perły z Tahiti oraz cząsteczki pryzmatyczne, odbijające światło, które zmniejszają widoczność niedoskonałości skóry, w delikatny sposób odbijając i rozpraszając światło.
  • Nadaje skórze naturalnie matowe wykończenie.

  Rzadkie minerały z Amazonki

  • Pozyskiwane z białej glinki z dna Amazonki w Brazylii; bogate w minerały i składniki odżywcze pochodzące z roślin leśnych.
  • Sprawia, że skóra staje się aksamitnie miękka w dotyku.
  • Pomaga zredukować poziom sebum i świecenie skóry.

  Artistry EXACT FIT Podkład w pudrze odpowiedni jest do pielęgnacji wszystkich typów skóry, w tym skóry tłustej i mieszanej.

  Skórę pokryj cienką warstwą podkładu w pudrze za pomocą dwustronnego aplikatora-gąbeczki.

  W zależności od efektów, które chcesz uzyskać:

   - Użyj aksamitnej strony, jeżeli zależy Ci na lekkim lub średnim pokryciu skóry.

   - Strona wykończona gąbką umożliwia bardziej intensywne pokrycie skóry.

  Miejsca wymagające korekty pokryj większą ilością kosmetyku.