Ilość:

  Ilość:

   Podstawa noża z 8 ostrzami ze stali nierdzewnej klasy spożywczej zapewnia świetne rezultaty blendowania.

   Jeśli będziesz potrzebować nowej podstawy noża, po prostu wymień dotychczasową podstawę na oryginalną podstawę noża z 8 ostrzami.

   Co więcej, jeśli w tym samym czasie przygotowujesz różne potrawy, zaoszczędzisz czas, mając pod ręką drugą podstawę noża oraz drugi szklany kielich. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na czyszczeniu produktów między kolejnymi użyciami.

    

   Jakie są zalety produktu

   • Ostrza ze stali nierdzewnej
   • Można myć w zmywarce
   • Nadaje się do blendowania ciepłych składników o temperaturze do 40 stopni Celsjusza

   Dlaczego warto mieć ten produkt

   Podstawa noża do blendera Nutrilite to produkt zamienny, który pomaga utrzymać funkcjonalność oryginalnego sprzętu, jakim jest blender Nutrilite. Warto rozważyć zakup tego produktu, jeśli blendowanie zajmuje dłużej niż zwykle z powodu stępienia ostrzy wynikającego z wielokrotnego użycia LUB jeśli doszło do pęknięcia dotychczasowo używanej podstawy, w związku z czym występują wycieki.

   Najważniejsze cechy

   • Podstawa noża to pojedynczy produkt, który zastępuje ostrza blendera Nutrilite.
   • Noże wykonano ze stali nierdzewnej i można je myć w zmywarce.

   Jak używać

   • Dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi Elektrycznego blendera wysokoobrotowego Nutrilite i postępuj zgodnie z instrukcjami.
     
   • Wyjmowanie zestawu noży z kielicha za pomocą narzędzia wymaga użycia siły. Biorąc pod uwagę moc elektrycznego blendera wysokoobrotowego Nutrilite, ważne jest, aby zestaw noży był ściśle dopasowany do szklanego kielicha, by uniknąć potencjalnych wycieków. Po czyszczeniu / przed ponownym użyciem sprawdź, czy zestaw noży jest ściśle dopasowany.

   Składniki

   Dane techniczne

   noże z 8 ostrzami zostały wykonane ze stali nierdzewnej klasy spożywczej SUS420