Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu na wszystkie produkty i dodatkowe 20 zł upustu na pierwsze zamówienie*!
*Promocja obejmuje zamówienie od wartości min. 199 zł z VAT, które zostanie złożone w ciągu 5 dni od rejestracji. Promocja trwa od 01.12.2021 do 31.01.2022.

Ilość:

  Ten produkt wchodzi w skład 1 zestawu/zestawów:

  Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy o nawilżającym działaniu pomaga zmniejszyć widoczność ciemnych cieni i drobnych linii wokół oczu.

  Działanie

  • Skóra natychmiast odzyskuje miękkość i gładkość, nabiera blasku, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.
  • W ciągu zaledwie 3 dni, skóra pod oczami staje się bardziej jędrna i zyskuje młodszy, bardziej promienny wygląd.
  • W ciągu 2 tygodni następuje zmniejszenie widoczności opuchlizny i cieni pod oczami, a skóra staje się bardziej jędrna.
  • Po 4 tygodniach zmniejszeniu ulegają ciemne cienie oraz głębokie zmarszczki skóry wokół oczu.
  • Po 8 tygodniach skóra sprawia wrażenie jędrniejszej i bardziej elastycznej.
  • Krem zmniejsza WSZYSTKIE widoczne oznaki starzenia się skóry wokół oczu i zapobiega pojawianiu się kolejnych niekorzystnych zmian.

  Zalety

  Luksusowy krem zmniejsza WSZYSTKIE widoczne oznaki starzenia się skóry wokół oczu i zapobiega pojawianiu się kolejnych niekorzystnych zmian.

  Zachwyć się szybkimi i widocznymi efektami działania intensywnie nawilżającego kremu, przeznaczonego do pielęgnacji najbardziej delikatnej części Twojej twarzy — skóry wokół oczu. Pozwól sobie na luksus najwyższej jakości!

  Fakty

  • Naukowcy współpracujący z marką Artistry™ zamknęli wyciąg z niepodatnych na starzenie się komórek macierzystych rośliny Gardenia Grandiflora w eliksirze o intensywnym działaniu.
  • Kompleks CellEffect24 z czystym złotemi składnikami Nutrilite™ wzmacnia działanie i skuteczność eliksiru z komórek macierzystych gardenii.
  • Ta rewolucyjna technologia przywraca witalność skóryzwiększa jej indeks energetyczny aż 68 razy*.

  *  W porównaniu do punktu odniesienia w ramach badań klinicznych, bez użycia żadnego produktu; wskaźnik energii badany metodą in vitro, zestawiony z energią potrzebną do odmłodzenia skóry.


  Zwiększ korzyści płynące z produktów do pielęgnacji skóry Artistry™ używając Urządzenia Dermasonic.

  Właściwości

  • Komórki macierzyste rośliny Gardenia Grandiflora w formie czystego eliksiru pomagają zsynchronizować młodzieńcze biorytmy skóry i przywrócić jej młodzieńczą energię.
  • Kompleks CellEffect24 z czystym złotem wzmacnia działanie eliksiru z komórek macierzystych gardenii. W rezultacie następuje przywrócenie witalności skóry oraz kompleksowe odmłodzenie.
  • Zaakceptowane przez markę Nutrilite™ wyciągi z liścia szpinaku i owocu aceroli, znajdujące się w kompleksie CellEffect24, pomagają zachować młodzieńczy wygląd skóry, odzyskać energię i zniwelować oznaki wcześniejszych uszkodzeń.

  Sposób użycia

  • Stosuj po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem.
  • Krem nałóż na skórę w okolicach oczu (na górną i dolną powiekę).
  • Krem należy nakładać ruchem wklepującym od wewnętrznej do zewnętrznej części oka, robiąc obrót o 360 stopni.
  • Stosuj dwa razy dziennie, rano i wieczorem.
  • Włącz krem regenerujący do codziennego programu pielęgnacji skóry.

  Składniki

  Niepodatne na starzenie się komórki macierzyste rośliny Gardenia Grandiflora, zamknięte w formie czystego eliksiru o intensywnym działaniu, przywracają młodzieńczą energię skóry.

  Kompleks CellEffect24 z czystym złotem wzmacnia działanie eliksiru z komórek macierzystych gardenii. Unikalny kompleks CellEffect24 zawiera:

  • 24-karatowe złoto, które stymuluje procesy komórkowe zachodzące w skórze i rozprasza światło, dzięki czemu cera nabiera młodzieńczego wyglądu.
  • Składniki Nutrilite™ - wyciąg z owocu zielonej aceroli oraz wyciąg z liści szpinaku — silnie działające antyoksydanty, które pomagają zachować młody wygląd skóry.
  • Kardiolipina, naturalnie występujący lipid oraz L-karnozyna, naturalny antyoksydant, stymulują proces produkcji energii w skórze.
  • Kompleks z różeńca górskiego wspomaga naturalne biorytmy skóry.

  Często zadawane pytania

  Skąd wiemy, że skóra „wygląda i funkcjonuje jak u osoby o 15 lat młodszej“?

  Naukowcy współpracujący z marką Artistry™ odkryli korelację pomiędzy zachowaniem skóry a jej wiekiem chronologicznym. Widoczne oznaki starzenia zaczynają pojawiać się w ramach 24-godzinnych biorytmów skóry. W przypadku młodej skóry, biorytmy te są idealnie zsynchronizowane, czego rezultatem jest regeneracja i tworzenie energii komórkowej skóry. Naukowcy Artistry odkryli zaawansowany technologicznie sposób, który może wspomóc resynchronizację młodzieńczych rytmów skóry, nawet w przypadku skóry starzejącej się. W rezultacie stworzona została metoda dokładnego pomiaru, za pomocą której oceniane są procesy zachodzące w skórze. Korzystając z zaawansowanych instrumentów z laboratorium zajmującego się obrazowaniem skóry, przeprowadziliśmy badanie kliniczne, którego celem było ukazanie skuteczności działania Artistry Supreme LX™ Kremu regenerującego i Artistry Supreme LX Regenerującego kremu pod oczy. Badanie zostało przeprowadzone na grupie osób w wieku 45-60 lat. Po upływie 6 tygodni za pomocą metody pomiaru potwierdzona została widoczna poprawa kondycji skóry osób stosujących produkty marki Artistry Supreme LX. Ich skóra wyglądała i funkcjonowała jak u osoby młodszej o 15 lat*. * Twierdzenie na podstawie klinicznego pomiaru elastyczności skóry (badanie przeprowadzone w laboratorium obrazowania skóry i badań klinicznych 038-14-ASC) n=43

  Mam bardzo wrażliwą skórę. Czego powinnam spodziewać się po nałożeniu preparatów z kolekcji Artistry Supreme LX?

  Produkty marki Artistry Supreme LX zostały starannie przebadane na osobach o wrażliwej skórze. Nie zanotowano żadnych reakcji alergicznych ani silnych podrażnień skóry. Niemniej jednak zdajemy sobie sprawę, że żadne badania nie zagwarantują, że produkt nie wywoła reakcji alergicznych u wszystkich osób z bardzo wrażliwą skórą, które będą go stosować.

  Czy produkty były testowane na zwierzętach?

  Amway nie popiera testów prowadzonych na zwierzętach. Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach, o ile nie wymagają tego przepisy rządowe. Aktywnie wspieramy inicjatywy mające na celu stworzenie i wykorzystanie metod alternatywnych do wymaganych testów na zwierzętach. Badania kliniczne i testy konsumenckie prowadzone są na ochotnikach.

  Dlaczego należy stosować specjalny krem przeznaczony do pielęgnacji skóry wokół oczu?

  Skóra wokół oczu różni się znacznie od skóry twarzy — jest 7-10 razy cieńsza i bardziej delikatna. Co więcej, skóra wokół oczu starzeje się szybciej niż skóra na pozostałym obszarze twarzy, dlatego też wymaga szczególnej troski.