Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu  na wszystkie produkty!

PLN 4 949,20
(Pokaż wszystkie)
Ilość:

  Smaczna woda filtrowana niepozbawiona dobroczynnych minerałów pomaga wieść zdrowe życie. Posiadając System oczyszczania wody eSpring, nie musisz kupować wody w plastikowych butelkach!
   

  Działanie

  • Skutecznie eliminuje do 99,99% bakterii i wirusów chorobotwórczych obecnych w wodzie pitnej* **.
  • Skutecznie ogranicza zawartość ponad 160 zanieczyszczeń, w tym ponad 140 substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia**. Obejmują one cząsteczki stałe (np. muł, piasek i osad rurowy), organiczne substancje chemiczne (np. pestycydy i polichlorowane bifenyle), nieorganiczne substancje chemiczne (np. ołów i rtęć) oraz zanieczyszczenia mikrobiologiczne (np. bakterie, wirusy i pierwotniaki). Woda z kranu może również zawierać zanieczyszczenia w postaci pozostałości produktów farmaceutycznych i weterynaryjnych.
  • Zachowuje minerały, które mają korzystny wpływ na organizm, takie jak wapń, magnez i fluor.
  • Odfiltrowuje z wody wodociągowej cząsteczki mikroplastików o średnicy do 0,2 mikrona.
  • Skutecznie eliminuje chlor i chloraminę, poprawiając smak, zapach i przejrzystość wody***.
  • Jest dostarczany z zaworem rozdzielającym zapewniającym większą funkcjonalność i wygodę użytkowania, który można w łatwy sposób samodzielnie zainstalować przy użyciu zwykłych narzędzi.
  • Produkowany z wysokiej jakości materiałów.
  • Filtr węglowy skutecznie usuwa cząstki stałe o średnicy do 0,2 mikrona, czyli 300 do 500 razy mniejsze od grubości włosa ludzkiego****. (Cząsteczki te to m.in. azbest, osady, brud i osady kamienne).

  * System oczyszczania wody eSpring nie został przetestowany pod kątem eliminacji koronawirusów (tj. MERS, SARS i COVID-19).
  ** Woda przefiltrowana przy użyciu Systemu oczyszczania wody eSpring nie zapobiega chorobom ani nie łagodzi ich objawów.
  *** W zależności od zawartości chloru w wodzie z kranu. Woda z kranu w Twoim regionie może nie zawierać chloru w dających się zauważyć ilościach lub może nie zawierać go wcale.
  **** Średni rozmiar włosa ludzkiego to 60–100 mikronów.

  Zalety

  eSpring to najlepiej sprzedająca się na świecie marka domowych systemów oczyszczania wody.*

  Woda jest źródłem zdrowego życia. Pozwala cieszyć się dobrym samopoczuciem – zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Dzięki niej możesz żyć pełnią życia. System eSpring dostarcza przefiltrowaną wodę w czystej postaci – smaczną i bogatą w minerały.
  Jak możesz cieszyć się wodą prowadząc zdrowy styl życia, aby było to korzystne zarówno dla Twojej rodziny, jak i naszej planety?
  Oto nasza odpowiedź.
  Każdy filtr umożliwia oczyszczenie 5000 litrów wody, w związku z czym nie wymaga częstej wymiany.

  * Na podstawie badania globalnej sprzedaży w 2020 roku przeprowadzonego przez Verify Markets. Dane będą aktualizowane co roku.

  Informacje o produkcie

  Trzy technologie oczyszczania

  System oczyszczania wody eSpring łączy w sobie filtrowanie mechaniczne, adsorpcyjne i dezaktywację promieniowaniem UV z zaawansowaną technologią monitoringu elektronicznego.

  • Filtr wstępny

  Materiał o dużej powierzchni filtracyjnej wychwytuje większe cząstki poprzez filtrację mechaniczną, zapobiegając zatkaniu filtra węglowego.

  • Wielowarstwowy filtr z węgla aktywnego

  Eliminuje ponad 160 zanieczyszczeń, w tym ponad 140 substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia o wielkości do 0,2 mikrona*.

  • Technologia oparta na świetle ultrafioletowym

  Lampa UV oczyszczająca wodę w systemie eSpring zapewnia do 40 milidżuli promieniowania UV na centymetr kwadratowy, co umożliwia skuteczne wyeliminowanie 99,9% przenoszonych drogą wodną drobnoustrojów chorobotwórczych, takich jak bakterie, wirusy i cysty.* **

  System oczyszczania wody eSpring otrzymał atest niezależnej organizacji potwierdzający zgodność ze standardami międzynarodowymi NSF/ANSI. Atest dotyczy poprawy smaku, zapachu i wyglądu wody (standard 42), usuwania ołowiu i lotnych związków organicznych (standard 53), dodatkowego bakteriobójczego uzdatniania dezynfekowanej komunalnej wody pitnej (standard 55) oraz eliminacji nowo pojawiających się substancji zanieczyszczających obejmujących m.in. herbicydy, niektóre leki na receptę i bez recepty itp. (standard 401). System oczyszczania wody eSpring otrzymał nagrodę Gold Seal przyznawaną przez Stowarzyszenie Jakości Wody (Water Quality Association – WQA) najwyższej jakości produktom konsumenckim do uzdatniania wody (https://wqa.org/find-products#/keyword/espring). Nagrodę tę otrzymują wyłącznie produkty, które pomyślnie przeszły rygorystyczne testy zgodności ze standardami branżowymi i coroczne audyty w zakładach produkcyjnych oraz spełniają wymogi programów certyfikacyjnych WQA.

  NSF International jest wiodącą niezależną organizacją, która opracowuje standardy w zakresie zdrowia publicznego oraz programy certyfikacyjne pomagające chronić żywność, wodę, produkty konsumenckie i środowisko naturalne. Atest NSF potwierdza, że produkt został przetestowany przez jedną z najbardziej renomowanych niezależnych organizacji badawczych. Badania te obejmują nie tylko gruntowną ocenę produktu, ale także analizę surowców oraz niezapowiedziane kontrole w zakładzie produkcyjnym. Aby produkt mógł otrzymać atest NSF, musi zostać dokładnie zbadany każdy aspekt jego produkcji.

  http://info.nsf.org/Certified/dwtu/listings.asp?CompanyName=a
  ccess+business+
  group&submit1=Search+by+Manufacturer&Program=DWTUasp?CompanyName
  =access+business+group&submit1=Search+by+Manufacturer&Program=DWTU

  System eSpring został wprowadzony na rynek w 2002 roku i od tego czasu sprzedaliśmy ponad sześć milionów sztuk tego produktu. ***

  * Woda przefiltrowana przy użyciu Systemu oczyszczania wody eSpring nie zapobiega chorobom ani nie łagodzi ich objawów.
  ** Bakterie do 99,9999%, wirusy do 99,99% i cysty do 99,9%.
  ** Ograniczenie zawartości cyst poprzez UV dotyczy cyst bakterii ogoniastka jelitowego i Cryptosporidium.
  ** System oczyszczania wody eSpring nie został przetestowany pod kątem eliminacji koronawirusów (tj. MERS, SARS i COVID-19).  
  *** Dane z kwietnia 2020 r.

  • eSpring™ to najlepiej sprzedająca się na świecie marka domowych systemów oczyszczania wody*.
  • eSpring łączy w sobie trzy technologie oczyszczania: filtrowanie mechaniczne, adsorpcyjne i dezaktywację promieniowaniem UV. 
  • Opatentowany filtr węglowy skutecznie usuwa cząstki stałe o średnicy do 0,2 mikrona, czyli 300 do 500 razy mniejszych od grubości włosa ludzkiego. Cząsteczki te to m.in. azbest, osady, brud i osady kamienne**.
  • Technologia „natychmiastowej gotowości do pracy” – lampa UV wewnątrz wkładu włącza się jedynie wtedy, kiedy włączasz kran. Woda, która przepływa przez urządzenie, jest zimna, ponieważ nie jest ogrzewana przez światło UV.
  • Elegancki wygląd, który pozwala zaoszczędzić przestrzeń w kuchni
  • System monitorowania powiadamia o fakcie, że filtr węglowy i lampa UV pracują. Alarmuje również o corocznej konieczności wymiany wkładu z filtrem.
  • Samodzielny kranik do wody filtrowanej z logotypem cechuje elegancki wygląd, który dopełni wystrój każdej nowoczesnej kuchni.
  • Długość złączek można dowolnie regulować.
  • Zestaw gotowy do użycia.
  • System eSpring doskonale działa przy ciśnieniu wody typowym dla gospodarstw domowych. Przeznaczony jest do montażu pod zlewem.
  • eSpring to pierwszy na rynku system uzdatniania wody, w którym wykorzystano sprzężenie indukcyjne i technologię inteligentnego modułu monitoringu.
  • System uwzględnia bezprzewodową, opatentowaną technologię eCoupled™, która przewodzi elektryczność przez komponenty powietrzne, wodne i plastikowe bez bezpośredniego kontaktu z łączami elektrycznymi UV lampy. Inteligentne bezprzewodowe zasilanie sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo wydajne i skuteczne. Zespół ds. rozwoju produktów wprowadził na rynek tę technologię w roku 2000, a eSpring jest jedynym system oczyszczania wody, który ją uwzględnia.***
  • Inteligentny czip umożliwia bezprzewodową komunikację z indywidualnymi wkładami, umożliwiając nadzór nad warunkami pracy oraz pobieranie ważnych danych z każdego wkładu, np. czas użycia i pozostałą wydajność.
  • Ma ponad 80 patentów przyznanych lub w trakcie przyznawania na całym świecie.

  SPECYFIKACJE TECHNICZNE eSpring™ Systemu oczyszczania wody

  • Wysokość obudowy: 327 mm (nominalna)
  • Średnica: 178 mm (nominalna)  Wykonana z trwałego, wysokoudarowego plastiku
  • Wartość znamionowa prądu: prąd stały 19 V, 3,16 A
  • Wkład filtra (nr katalogowy 100186-): Prasowany blok węglowy z wewnętrzną lampą UV
  • Materiały: Wszystkie materiały mające kontakt z wodą spełniają wymogi amerykańskiego Federalnego Urzędu Żywności i Leków, dotyczące przesyłania cieczy spożywczych.
  • Maksymalne ciśnienie operacyjne: 860 kPa
  • Minimalne ciśnienie operacyjne: 104 kPa
  • Maksymalna temperatura operacyjna: 30°C
  • Minimalna temperatura operacyjna: 4,4°C
  • Wydajność znamionowa: 3,4 l na minutę przy ciśnieniu wody 415 kPa z nowym wkładem filtra. (Rzeczywista wydajność będzie zależna bezpośrednio od ciśnienia wody oraz czasu użytkowania wkładu filtra).
  • Żywotność znamionowa: Zgodnie z założeniem wkład filtra ma wystarczyć do zaspokajania potrzeb średniej wielkości rodziny, zapewniając jej wodę do gotowania i picia przez jeden rok lub dostarczyć 5000 litrów wody w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.  UWAGA: Rzeczywista żywotność wkładu filtra będzie zależna od ilości zużywanej wody oraz jakości wody wodociągowej.
  • Instalacja: szybka i prosta.
  • Wymiana wkładu filtra: również szybka i prosta.  Może ją przeprowadzić użytkownik. Nie trzeba zwracać systemu oczyszczania wody do fabryki w celu wymienienia wkładu filtra.
  • Testowanie: Zewnętrzne atesty i standardy międzynarodowe: standardy NSF/ANSI 42, 53, 55, 401 oraz WQA Gold Seal.
  * Na podstawie badania globalnej sprzedaży w 2018 roku przeprowadzonego przez Verify Markets. Dane będą aktualizowane co roku.
  ** Średni rozmiar włosa ludzkiego to 60–100 mikronów. 01803462.4 Chiny, 202616 Indie, ID0021067 Indonezja 4567704 Japonia, 10-0468186 Korea, MY139949-A Malezja, 197169 Tajwan, 32008 Tajlandia, 6368504 USA.
  *** 6436299 USA.
  • Skutecznie ogranicza zawartość ponad 160 zanieczyszczeń, w tym ponad 140 substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia:
   - ołów i rtęć
   - cząsteczki mniejsze niż 0,2 mikrony, w tym azbest, osady, brud i kamień
   - 32 pestycydy i produkty uboczne pestycydów
   - 13 produktów ubocznych procesu dezynfekcji 
   - radon i produkty uboczne rozkładu radonu znajdujące się w wodzie pitnej
   - 9 zanieczyszczeń pochodzenia farmaceutycznego
   - 42 znane i/lub podejrzane substancje zaburzające gospodarkę hormonalną
   - substancje rakotwórcze (kancerogeny), które mogą potencjalnie występować w wodzie
  • Skutecznie eliminuje (ogranicza lub zapobiega namnażaniu się) ponad 99,99% przenoszonych drogą wodną bakterii i wirusów w wodzie pitnej* (m.in. bakterii z grupy Coli, bakterii patogennych, heterotroficznych (HPC), wirusa polio, rotawirusów i WZW A).
  • Skutecznie ogranicza zawartość chloru i chloraminy, zdecydowanie poprawiając smak, zapach i przejrzystość wody. 
  • Nie usuwa minerałów o korzystnym działaniu, takich jak wapń, magnez i fluorki 
  • Wystarcza do oczyszczania 5000 litrów wody do picia i gotowania dla 6-osobowej rodziny lub przez rok w zależności od tego, co nastąpi wcześniej**.
   - Jeden wkład filtra eSpring może oczyścić wodę mieszczącą się w 10 tys. butelek wody (po 500 ml)**.
  • Zapewnia duży przepływ, oczyszczając wodę w tempie do 3,4 litra na minutę (l/min).
   - Umożliwia napełnienie niewielkiego (dwulitrowego) rondla iCook w niecałe 34 sekundy.
   - Umożliwia napełnienie ekspresu do kawy na 12 filiżanek w niecałe 38 sekund.
  • Wygodny i prosty w użytkowaniu i utrzymaniu
  • Opatentowane przez markę eSpring technologie uwzględniają skompresowany wkład filtrujący z węglem aktywnym, konstrukcję filtra/wkładów oraz elementy mechaniczne i elektryczne konstrukcji.***
  • Wygodny w użyciu i łatwo wymienialny wkład węglowy/UV
  • Łatwiejszy w zastosowaniu i bardziej ekonomiczny niż woda butelkowana.
  • Monitoruje zarówno czas, jak i ilość przefiltrowanej wody, zapewnia dokładne informacje o pozostałym czasie żywotności filtra, dzięki czemu użytkownik może być spokojny o termin jego wymiany. Automatycznie resetuje się po wymianie filtra.
  • Wykorzystuje łatwe do zrozumienia ikony/elementy graficzne, które informują użytkowników o stopniu zużycia filtra i statusie systemu
  • Elastyczność przy instalacji pozwala na umieszczeniu systemu w najbardziej dogodnym miejscu.

  eSpring posiada atest Państwowego Zakładu Higieny Nr BK/W/0389/01/2018 Ważny do: 30/04/2021.

  * Przy zastosowaniu jako dodatkowy sposób oczyszczania wody pitnej w ujęciach publicznych.

  ** Czas użyteczności filtra zależy od jakości wody i jego używania.

  *** 2598233 Kanada, 200610103021.1 Chiny, HK1109132 Hongkong, 4819617 Japonia, MY142701-A Malezja, 6436299 USA, 6673250 USA, 3878645 Japonia, 03152640.3 Chiny, HK1063458 Hongkong, 03804217.7 Chiny, 4430399 Japonia, 10-0824147 Korea, 6984320 USA, 236136 Indie, 4358635 Japonia, 10-0875571 Korea, 6806649 USA, 7170200 USA, Chiny, 202616 Indie, ID0021067 Indonezja, 4567704 Japonia, 10-0468186 Korea, MY139949-A Malezja, 197169 Tajwan, 32008 Tajlandia, 6368504 USA, 5156027 Japonia, 10-1377925 Korea, I397101 Tajwan, 58632 Tajlandia, 7568955 USA.

  Właściwości

  Specyfikacje techniczne Systemu oczyszczania wody eSpring:

  • Wysokość obudowy: 327 mm (nominalna)
  • Średnica: 178 mm (nominalna). Wykonany z trwałego, wysokoudarowego tworzywa sztucznego.
  • Wartość znamionowa prądu: 19 V DC, 3,16 A.
  • Wkład filtra (nr kat. 100186): Prasowany blok węglowy z wewnętrzną lampą UV.
  • Materiały: Wszystkie materiały mające kontakt z wodą spełniają wymogi amerykańskiej Agencji Żywności i Leków dotyczące przesyłania cieczy spożywczych.
  • Maksymalne ciśnienie robocze: 860 kPa (8,6 bara).
  • Minimalne ciśnienie robocze: 104 kPa (1,04 bara).
  • Maksymalna temperatura robocza: 30°C.
  • Minimalna temperatura robocza: 4,4°C.
  • Wydajność znamionowa: 3,4 litra na minutę przy ciśnieniu wody 415 kPa (4,15 bara) z nowym wkładem filtra. (Rzeczywista wydajność zależy od ciśnienia wody oraz czasu użytkowania wkładu filtra).
  • Żywotność znamionowa: Zgodnie z założeniem wkład filtra ma wystarczyć do zaspokajania potrzeb średniej wielkości rodziny, zapewniając jej wodę do gotowania i picia przez jeden rok lub dostarczając 5000 litrów wody, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. UWAGA: Rzeczywista żywotność wkładu filtra zależy od ilości zużywanej wody wodociągowej oraz jej jakości.
  • Wymiana wkładu filtra: szybka i prosta. Może ją przeprowadzić użytkownik. Nie trzeba zwracać systemu oczyszczania wody do fabryki w celu wymiany wkładu filtra.
  • Testowanie: Zewnętrzne atesty i standardy międzynarodowe: standardy NSF/ANSI 42, 53, 55, 401 oraz WQA Gold Seal.

  Sposób użycia

  • Główny zespół Systemu oczyszczania wody eSpring jest dostarczany w postaci zmontowanej.
  • Długość wężyków można dostosować do wymogów miejsca instalacji.
  • Po zainstalowaniu System eSpring dostarcza przefiltrowaną wodę bezpośrednio z kranu.
  • Każdy filtr wymienia się po upływie roku lub po przefiltrowaniu 5000 litrów wody, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

   W przypadku pytań dotyczących obsługi serwisowej lub w celu skorzystania z usług gwarancyjnych prosimy skontaktować się z nami pod numerem +48 22 30 62 253.

   Warunki i postanowienia dotyczące przedłużonej Gwaracji zostają dołączone do zamówienia. Można je pobrać również ze strony www.amway.pl/business-info/guarantees.