Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu na wszystkie produkty i dodatkowe 20 zł upustu na pierwsze zamówienie*!
*Promocja obejmuje zamówienie od wartości min. 199 zł z VAT, które zostanie złożone w ciągu 5 dni od rejestracji. Promocja trwa od 01.12.2021 do 31.01.2022.

Ilość:

  L.O.C.™ Uniwersalny płyn czyszczący, pierwszy biodegradowalny, przemysłowo wytwarzany domowy środek czystości*, bez trudu usuwa zabrudzenia i tłuszcz, sprawiając, że dom lśni czystością. 

  Zalety

  Troszczenie się o bezpieczeństwo i porządek w domu nigdy nie było równie ważne dla nas i naszych rodzin jak obecnie. Z pomocą Uniwersalnego płynu czyszczącego L.O.C. z łatwością utrzymasz nieskazitelną czystość w mieszkaniu. Ten skuteczny uniwersalny płyn czyszczący bez trudu usuwa zabrudzenia, osady i tłuszcz ze wszystkich powierzchni nadających się do mycia na mokro, zapewniając świeżość i idealną czystość w Twoim domu. L.O.C. Uniwersalny płyn czyszczący został opracowany na bazie składników pozyskiwanych ze źródeł naturalnych i nie zawiera fosforanów, ostrych kwasów ani chloru. Dzięki temu masz pewność, że nie pozostawia w domu szkodliwych osadów i jest w pełni biodegradowalny.

   

  Warto wiedzieć

  • Dzięki wysoce skutecznym składnikom pozyskiwanym ze źródeł naturalnych pozwala w łatwy sposób czyścić powierzchnie, nie pozostawiając zacieków.
  • Zawiera Amway BIOQUEST FORMULA™ wykorzystującą wysoce aktywne składniki pozyskiwane ze źródeł naturalnych, które są nieszkodliwe dla środowiska.
  • Może być stosowany na wszystkich powierzchniach nadających się do mycia na mokro.
  • Nie wymaga spłukiwania. Wystarczy wyczyścić powierzchnię i gotowe!
  • Ta bezpieczna formuła jest używana przez całe rodziny już od ponad 60 lat.

  Stosowanie:

  • Dodać 30 ml Uniwersalnego płynu czyszczącego L.O.C. do wiadra z 5 litrami wody.
  • Zmyć powierzchnię i zostawić do wyschnięcia. Nie wymaga spłukiwania.
  • Czyszczenie mniejszych powierzchni z wykorzystaniem sprayu — w plastikowej butelce ze sprayem Amway wymieszać 450 ml wody z 50 ml Uniwersalnego płynu czyszczącego L.O.C. Spryskać powierzchnię, a następnie wytrzeć ją do sucha. Nie trzeba spłukiwać płynu, należy jedynie pamiętać, by wykorzystać roztwór do czyszczenia w plastikowej butelce ze sprayem w ciągu 30 dniu od sporządzenia.  
  • Można go również stosować do utrzymywania higieny rąk. Użyć go bez rozcieńczania, a następnie opłukać ręce.

   * Pełna formuła produktu została uznana za biodegradowalną w wyniku przeprowadzonych badań biodegradowalności, a nie jedynie na podstawie wymogu UE dotyczącego związków powierzchniowo czynnych. 

   Na podstawie badania przeprowadzonego przez Verify Markets w 2021 roku.

   Dla celów niniejszych twierdzeń biodegradowalność definiuje się jako zdolność materiałów do rozkładu na substancje występujące w przyrodzie – wodę, CO2 i związki mineralne – pod wpływem działania światła słonecznego, wody i drobnoustrojów.

  Nazwa składnika Numer CAS Nazwa zwyczajowa
  Water 7732-18-5 Woda
  Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Anionowa substancja powierzchniowa
  C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 Niejonowa substancja powierzchniowa
  Cocamidopropylamine Oxide 68155-09-9 Amfoteryczna substancja powierzchniowa
  Sodium Chloride 7647-14-5 Sól kuchenna
  Citric Acid 77-92-9 Kwas organiczny (substancja kontrolująca pH)
  Fragrance Proprietary - see IFRAorg.org Zapach
  Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 Konserwant
  Methylisothiazolinone 2682-20-4 Konserwant

  UWAGA. Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W razie utrzymującego się podrażnienia oczu: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

  Często zadawane pytania

  Słyszałem, że produkty o uniwersalnym zastosowaniu nie są skuteczne. Czy to prawda?

  W przypadku L.O.C. Uniwersalnego Płynu Czyszczącego twierdzenie to nie ma zastosowania. Uniwersalny płyn czyszczący został stworzony z myślą o rodzinach, które cenią czystość, bezpieczeństwo, oszczędność i środowisko naturalne. Uniwersalny płyn czyszczący spełnia wszystkie te potrzeby bez żadnych kompromisów i w prosty sposób oszczędza przestrzeń na półkach.

  Czy istnieją jakieś środki ostrożności, których należy przestrzegać w trakcie korzystania z produktu?

  Pomimo akredytacji organizacji środowiskowych i składników naturalnych, L.O.C. Uniwersalny Płyn Czyszczący nie jest bezpieczny, ani nie nadaje się do konsumpcji. Formuła przeznaczona jest wyłącznie do czyszczenia, co oznacza, że w jej składzie znajduje się wyższe stężenie substancji chemicznych niż to, które jest właściwe dla spożycia przez ludzi.