Ilość:

  Aby uzyskać optymalne rezultaty golenia: nowy system o 5 ostrzach z 25% cieńszymi ostrzami i szerszą powierzchnią poślizgu* zapewnia uczucie komfortu podczas golenia, gwarantując precyzjne rezultaty. Większy pasek ochronny delikatnie rozciąga się po skórze, przygotowując włosy do golenia. Dzięki precyzyjnemu trymerowi można nadawać formę bakom, bródkom i wąsom.

   

  * w porównaniu z wkładami Hymm o 3 ostrzach

  • System o 5 ostrzach z 25% cieńszymi* ostrzami i szerszą* powierzchnią poślizgu pozwala uchwycić nawet najmniejsze włoski z mniejszym naciskiem, zapewniając uczucie komfortu i mniejsze podrażnienia podczas golenia.
  • Ruchoma główka dopasowuje się do konturów twarzy, umożliwiając dokładne golenie.

   

  * w porównaniu z wkładami Hymm o 3 ostrzach

  • Nawilżający pasek nasączony wyciągiem z aloesu i witaminą E sprawia, że ostrze ślizga się po skórze, zapewniając uczucie komfortu podczas golenia.
  • Trymer przeznaczony do miejsc trudnych do ogolenia (baki, kozia bródka, obszar pod nosem) został wyposażony w element ochronny, który zapobiega zadraśnięciom/zacięciom.
  • Może być stosowany średnio 19 razy.*
  • Produkt testowany dermatologicznie, odpowiedni dla skóry wrażliwej.
    

  * Według badań opinii konsumentów przeprowadzonych w Niemczech.

  Aby założyć lub wymienić wkład z ostrzem, naciśnij przycisk znajdujący się na przedniej stronie uchwytu ostrza. 

  Zalecamy stosować w połączeniu z półprzejrzystym Hymm Żelem do golenia dla mężczyzn. Oba produkty zapewniają precyzyjne golenie i chronią skórę przed podrażnieniami.

  Jeżeli chcesz zająć się miejscami trudnymi do golenia (bakami, kozią bródką lub obszarem znajdującym się pod nosem), użyj trymera znajdującego się po przeciwnej stronie wkładu z ostrzem.

  Unikaj kontaktu z oczami.