Ilość:

  OPPORTUNE PREMIUM to elegancka woda toaletowa dla współczesnego mężczyzny z klasą. Zamknięty w nowoczesnym flakonie zapach OPPORTUNE PREMIUM długo utrzymuje się na skórze. Z pewnością docenią go mężczyźni, którzy cenią elegancję.

  Ostrość pieprzu syczuańskiego i mandarynki została złagodzona nutą jaśminu i JUNGLE ESSENCE™*, a następnie dopasowana do intensywnej woni cedru i białego drzewa, która dodaje całości chłodu. Połączenie ciepła i zimna to niezwykle męska, wielowymiarowa, wyrafinowana mieszanka.

  Woda toaletowa w stylu Fougère zawiera wysoki poziom stężenia olejków esencjonalnych, które utrwalają zapach na skórze.

  Zapach został uzyskany w wyniku zastosowania unikalnej technologii ekstrakcji, pozwalającej na doskonałe odzwierciedlenie naturalnych aromatów.

  To właśnie dzięki zaawansowanej technologii ekstrakcji JUNGLE ESSENCE™*, korzenne nuty różowego pieprzu oraz pieprzu syczuańskiego znajdujące się w OPPORTUNE PREMIUM mogły zostać pozyskane bezpośrednio z naturalnych składników.

  Elegancki flakon o metalicznym wykończeniu wykonany został z lodowego, niebiesko-zielonego szkła ozdobionego ciepłymi pomarańczowymi literami. Flakon doskonale obrazuje dwoistość samego zapachu.

  * znak handlowy V. MANE FILS, Société anonyme

  Nuta górna: różowy pieprz, Jungle Essence, mandarynka, arbuz
  Nuta środkowa: pieprz syczuański, Jungle Essence, jaśmin, lawenda
  Nuta dolna: bursztyn, białe drewno, piżmo, olejek eteryczny z drzewa cedrowego

  Spryskaj perfumami skórę szyi. Stosuj je w ciągu dnia tak często, jak tylko chcesz.