Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu na wszystkie produkty i dodatkowe 20 zł upustu na pierwsze zamówienie*!
*Promocja obejmuje zamówienie od wartości min. 199 zł z VAT, które zostanie złożone w ciągu 5 dni od rejestracji. Promocja trwa od 01.12.2021 do 31.01.2022.

Ilość:

  Artistry Intensive Skincare™ Zaawansowana kuracja z witaminą C i kwasem hialuronowym optycznie wygładza zmarszczki mimiczne i w miarę stosowania zapobiega powstawaniu nowych linii i zmarszczek pojawiających się wskutek oddziaływania szkodliwych czynników środowiskowych.

  Zalety

  Wiek, uwarunkowania genetyczne, środowisko i styl życia mogą niekorzystnie wpływać na wygląd i kondycję Twojej skóry, powodując powstawanie niechcianych zmarszczek. Jednak klinicznie udowodniono, że witamina C i kwas hialuronowy zawarte w Zaawansowanej kuracji Artistry Intensive Skincare™ optycznie spłycają wszystkie najważniejsze zmarszczki mimiczne, w tym kurze łapki, pionowe linie uśmiechu, zmarszczki zmartwienia oraz zmarszczki międzybrwiowe (tzw. „lwie zmarszczki”).

  Włókna kwasu hialuronowego wchodzące w skład kuracji zapewniają natychmiastowy efekt ujędrniający, jednocześnie zwiększając poziom nawilżenia wewnętrznych warstw skóry, co z upływem czasu poprawia jej elastyczność.

   

  Stosowanie:

  • Aktywuj formułę, zdejmując z buteleczki zakraplacz i nakładając nakrętkę aktywacyjną. Umieść zakraplacz w specjalnym wycięciu opakowania na czas wykonania kolejnych kroków.
  • Mocno naciśnij przycisk u góry nakrętki, aby uwolnić 100% czystej witaminy C do serum.
  • Wstrząsaj przez 30 sekund do całkowitego rozpuszczenia proszku w serum.
  • Zdejmij nakrętkę aktywacyjną i załóż zakraplacz.
  • Nanieś 4–5 kropel skoncentrowanej formuły na świeżo oczyszczoną skórę. W celu uzyskania najlepszych rezultatów preparat należy stosować rano i wieczorem.
  • Następnie użyj preparatu nawilżającego oraz — w przypadku aplikacji rano — preparatu z filtrem przeciwsłonecznym.

  Warto wiedzieć

  • Witamina C jest znana z działania przeciwstarzeniowego, ale jest bardzo niestabilna i po rozpuszczeniu w roztworze, np. serum lub kremie, szybko ulega rozkładowi. Nasza specjalna nakrętka aktywacyjna zawiera 100% czystej witaminy C w postaci proszku, dzięki czemu zachowuje jej świeżość do momentu rozpoczęcia kuracji.
  • Owoce aceroli, bogate źródło witaminy C, pochodzą z największej farmy aceroli na świecie. Ta należąca do Amway farma stosuje zachowawcze metody uprawy roli, przyjazne dla środowiska naturalnego. Jeden mały dojrzały owoc aceroli zawiera więcej witaminy C niż średniej wielkości pomarańcza.
  • Badania kliniczne wykazały, że produkt wyraźnie zmniejsza widoczność wszystkich najważniejszych zmarszczek mimicznych.
  • W widoczny sposób ujędrnia cerę i przywraca jej objętość. Nawilża skórę.
  • Silne właściwości antyoksydacyjne zapobiegają powstawaniu zmarszczek spowodowanych czynnikami środowiskowymi.

  Właściwości

  • Klinicznie udowodniono, że optycznie spłyca wszystkie najważniejsze zmarszczki mimiczne, w tym kurze łapki, linie uśmiechu, zmarszczki poziome czoła /„zmarszczki zmartwienia”, zmarszczki międzybrwiowe/„lwie zmarszczki”.
  • W widoczny sposób ujędrnia skórę i przywraca jej objętość, nadając twarzy młodzieńczy, atrakcyjny wygląd.
  • Zapobiega powstawaniu widocznych zmarszczek mimicznych spowodowanych czynnikami środowiskowymi, zapewniając skuteczną ochronę antyoksydacyjną.
    

  Sposób użycia

  Przed użyciem produktu należy go najpierw aktywować w następujący sposób:

  • Zdjąć zakraplacz z buteleczki zawierającej serum i nałożyć na nią nakrętkę aktywacyjną. Aby ułatwić sobie korzystanie z produktu, zakraplacz należy umieścić w wycięciu opakowania na czas wykonania kolejnych kilku kroków.
  • Mocno nacisnąć przycisk u góry nakrętki, aby uwolnić 100% czystej witaminy C do serum.
  • Wstrząsać przez 30 sekund do całkowitego rozpuszczenia proszku.
  • Zdjąć nakrętkę aktywacyjną i założyć zakraplacz.
  • Aplikować 4–5 kropli skoncentrowanego preparatu 2 razy dziennie, rano i wieczorem.

  Stosowanie na dzień:

  1. Oczyścić skórę preparatem myjącym i tonikiem Artistry™.
  2. Zastosować Artistry Intensive Skincare™ Zaawansowaną kurację z witaminą C i kwasem hialuronowym, a następnie postępować zgodnie z codzienną pielęgnacją skóry kosmetykami Artistry™.
  3. Nałożyć preparat nawilżający Artistry™ na twarz i okolicę oczu.
    

  Składniki

  CONTAINER 1
  WATER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT, GLYCERETH-26, METHYL GLUCETH-20, POLYGLYCERIN-3, PHENOXYETHANOL, ALLANTOIN, SODIUM CITRATE, CHLORPHENESIN, PEG-8, XANTHAN GUM, CETETH-20, SODIUM HYALURONATE, FRAGRANCE/PARFUM, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, SACCHARIDE ISOMERATE, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, CARRAGEENAN, MALPIGHIA PUNICIFOLIA (ACEROLA) FRUIT EXTRACT, PVM/MA COPOLYMER, MALTODEXTRIN, ACETYL OCTAPEPTIDE-3, SEA SALT, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE, LINALOOL

  CONTAINER 2
  ASCORBIC ACID

  Często zadawane pytania

  DLACZEGO UŻYWAMY NAZWY „KWAS HIALURONOWY O PODWÓJNYM DZIAŁANIU”?

  Współpracujący z Artistry™ naukowcy włączyli w skład produktu różne rozmiary polimerów kwasu hialuronowego, które oddziałują na różne warstwy skóry, zapewniając kompleksowe efekty. 1. Natychmiastowe ujędrnienie górnych warstw: W górnych warstwach skóry większe włókna kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej zapewniają natychmiastowy efekt ujędrniający. Ze względu na swój rozmiar nie mogą wniknąć głębiej i pozostają w górnych warstwach, gdzie większa objętość skóry ma najistotniejsze znaczenie. 2. Nawilżenie i elastyczność głębszych warstw: Małe włókna kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej wnikają głęboko w skórę, utrzymując optymalny poziom nawilżenia wewnętrznych warstw oraz zapewniając większą elastyczność skóry.

  CZY Artistry Intensive Skincare™ ZAAWANSOWANA KURACJA Z WITAMINĄ C I KWASEM HIALURONOWYM ZAWIERA JAKIEŚ SKŁADNIKI POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO?

  Nie. Zaawansowana kuracja z witaminą C i kwasem hialuronowym nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

  CZY Artistry Intensive Skincare™ ZAAWANSOWANA KURACJA Z WITAMINĄ C I KWASEM HIALURONOWYM BYŁA TESTOWANA NA ZWIERZĘTACH?

  Nie. Zaawansowana kuracja z witaminą C i kwasem hialuronowym nie była testowana na zwierzętach.

  JAKI JEST OKRES PRZECHOWYWANIA Artistry Intensive Skincare™ ZAAWANSOWANEJ KURACJI Z WITAMINĄ C I KWASEM HIALURONOWYM I JAK DŁUGO MOŻNA JĄ STOSOWAĆ PO OTWARCIU?

  Produkt można przechowywać przez trzy lata bez otwierania opakowania. W celu zapewnienia pełnej skuteczności produktu zalecamy zużycie go w ciągu 30 dni od chwili aktywacji przyciskiem i wymieszania 100% czystej witaminy C w proszku z serum.