Ilość:

  Ilość:

   Oczyszczaj, odżywiaj i korzystaj z dobrodziejstw pielęgnacji, aby uzyskać wymarzoną skórę za sprawą programu wieczornej pielęgnacji całego ciała.

    

   Działanie

   Artistry™ Zestaw pielęgnacyjny na noc to kolekcja kosmetyków Artistry i g&h wyselekcjonowanych do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy, odżywiania skóry ciała i wspomagania odnowy komórkowej podczas snu.

   • Artistry Skin Nutrition™ Płyn micelarny demakijażu i oczyszczania skóry usuwa zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia, takie jak kurz, makijaż i zanieczyszczenia z powietrza, oczyszczając pory i zwiększając zdolności absorpcyjne skóry przed nałożeniem kolejnych kosmetyków.
     
   • Artistry Skin Nutrition Maseczka na noc działa kojąco na skórę nawet przez osiem godzin, wzmacnia barierę wilgoci i otula przyjemną kompozycją zapachową z olejkami eterycznymi, między innymi z lawendy uprawianej na certyfikowanych farmach partnerskich NutriCert™, oraz bergamotki.
     
   • g&h GOODNESS AND HEALTH™ Nourish Emulsja do ciała odżywia skórę i wspomaga jej barierę wilgoci za sprawą wody z kompleksem z bambusa, ceramidów z oliwy z oliwek oraz oleju z nasion białej szałwii hiszpańskiej z upraw Nutrilite™.
     
   • g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Krem do stóp natychmiast odżywia i zmiękcza przesuszoną skórę stóp, jednocześnie regenerując i chroniąc barierę wilgoci skóry za pomocą bogatej, a zarazem nietłustej formuły.
     
   • g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Krem do rąk odżywia i przynosi ulgę przesuszonym dłoniom dzięki zawartości wody z kompleksem z bambusa, ceramidów z oliwy z oliwek, oleju z białej szałwii hiszpańskiej i masła shea.
     
   • BEZPŁATNY UPOMINEK – OFERTA OGRANICZONA W CZASIE* Artistry Maseczka na noc z jedwabiu pomaga poprawić jakość snu oraz zapobiegać pojawieniu się zmarszczek. Wykonana w 100% z jedwabiu morwowego o gramaturze 22 momme, miękkiego, oddychającego materiału, który uprzyjemni Ci wieczorną pielęgnację. Dostępna do wyczerpania zapasów magazynowych.

   Artistry Zestaw pielęgnacyjny na noc zawiera następujące produkty:

   1 x Artistry Skin Nutrition Płyn micelarny do demakijażu i oczyszczania skóry (200 ml)
   1 x Artistry Skin Nutrition Maseczka na noc (80 ml)
   1 x g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Emulsja do ciała (400 ml)
   1 x g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Krem do stóp (100 ml)
   1 x g&h GOODNESS AND HEALTH Krem do rąk (75 ml)
   1 x Artistry Maseczka na noc z jedwabiu – BEZPŁATNY UPOMINEK*

   *BEZPŁATNY UPOMINEK Dostępna wyłącznie w ramach Artistry Zestawu pielęgnacyjnego na noc do wyczerpania zapasów magazynowych. Niedostępna w indywidualnej sprzedaży. 

   Zalety

   Wspomagaj nocną regenerację skóry, stosując wyselekcjonowane kosmetyki do skóry twarzy i ciała, które uprzyjemnią wieczorną pielęgnację.

   Stres i trudy współczesnego życia mogą negatywnie wpływać na wygląd skóry, sprawiając, że wygląda na poszarzałą lub zmęczoną. Noc jest ważnym czasem dla skóry i jej wyglądu, ponieważ skóra regeneruje się 3 razy szybciej, gdy śpimy w porównaniu z czasem, w którym jesteśmy przebudzeni.

   Artistry Zestaw pielęgnacyjny na noc wspomaga skórę twarzy i ciała podczas snu, a Ty możesz się odprężyć wiedząc, że Twoja skóra czerpie z dobrodziejstwa naturalnych składników i czystych formuł, które są wegańskie, przetestowane dermatologicznie i alergologicznie oraz nie zawierają żadnych niepożądanych składników.

   Fakty

   „Czysta” formuła
   Formuły wykorzystane w kosmetykach Artistry i g&h zostały opracowane zgodnie z filozofią Artistry Clean i standardami higieny osobistej g&h, które obejmują rygorystyczne wytyczne zapewniające czystość, bezpieczeństwo i skuteczność produktów. To oznacza, że produkty te:

   • Zostały zarejestrowane w Towarzystwie Wegańskim.
   • Nie zawierają oleju mineralnego, parabenów ani ftalanów.
   • Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie były testowane na zwierzętach.

   Składniki roślinne
   Każdy produkt do pielęgnacji twarzy i ciała stanowiący element Artistry Zestawu pielęgnacyjnego na noc zawiera przynajmniej jeden fitoskładnik z własnych upraw Nutrilite lub z certyfikowanych farm partnerskich NutriCert™. Poza wysoką jakością zapewnia to również poziom identyfikowalności od nasiona do gotowego produktu do stosowania na skórę, który budzi zaufanie.

   Marki, którym możesz zaufać
   Zestaw pielęgnacyjny na noc łączy najlepsze osiągnięcia naukowe marki Artistry z pochodzącymi ze zrównoważonych upraw składnikami Nutrilite – wiodącej na świecie marki wśród witamin i suplementów diety** – oraz dobroczynnymi właściwościami produktów g&h.

   Stworzone dla Ciebie, przez naszą społeczność
   Artistry Zestaw pielęgnacyjny na noc został opracowany we współpracy ze społecznością PA. Należą do niej kobiety, które rozumieją, reprezentują i pomagają odpowiadać na potrzeby kobiet w każdym wieku i o każdym typie skóry z zakresu pielęgnacji i urody.

   **Źródło: http://gdretail.net/amway-claims/

   Sposób użycia

   Produkty zawarte w Artistry™ Zestawie pielęgnacyjnym na noc współdziałają ze sobą w ramach wieczornej pielęgnacji. Możesz zestawiać je z ulubionymi kosmetykami Artistry lub g&h, takimi jak preparaty oczyszczające, toniki, produkty serum i nawilżające.

   Wskazówki dotyczące użycia można znaleźć przy poszczególnych produktach

   1 x Artistry Skin Nutrition Płyn micelarny do demakijażu i oczyszczania skóry (200 ml)
   1 x Artistry Skin Nutrition Maseczka na noc (80 ml)
   1 x g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Emulsja do ciała (400 ml)
   1 x g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Krem do stóp (100 ml)
   1 x g&h GOODNESS AND HEALTH Krem do rąk (75 ml)
   1 x Artistry Maseczka na noc z jedwabiu – BEZPŁATNY UPOMINEK*

   *BEZPŁATNY UPOMINEK Dostępny wyłącznie w ramach Artistry Zestawu pielęgnacyjnego na noc do wyczerpania zapasów. Niedostępna w indywidualnej sprzedaży. 

   Składniki

   Składniki roślinne
   Każdy produkt do pielęgnacji twarzy i ciała stanowiący element Artistry Zestawu pielęgnacyjnego na noc zawiera przynajmniej jeden fitoskładnik z własnych upraw Nutrilite lub z certyfikowanych farm partnerskich NutriCert™.

   • Nasiona białej szałwii hiszpańskiej
    O właściwościach wspomagających skórę głęboko pod jej powierzchnią, który pomagają w widoczny sposób odżywiać i chronić zdrowe piękno skóry. Biała szałwia hiszpańska jest uprawiana na certyfikowanej farmie Nutrilite oraz na farmie partnerskiej, co zapewnia niespotykaną dotąd identyfikowalność „od nasiona do gotowego produktu do stosowania na skórę”.
    Składnik produktów: Artistry Skin Nutrition™ Maseczka na noc i Artistry Skin Nutrition Płyn micelarny do demakijażu i oczyszczania skóry
   • Sfermentowany kompleks Cica
    Ten fitoskładnik pozyskiwany z rośliny kwitnącej pomaga koić i nawilżać skórę. W formie sfermentowanej wykazuje siedmiokrotnie silniejsze działanie nawilżające i dwukrotnie silniejsze działanie kojące (w porównaniu z kompleksem Cica, który nie został poddany fermentacji).
    Składnik produktów: Artistry Skin Nutrition Maseczka na noc
     
   • Kompleks roślinny
    Maseczka na noc zawiera siedmioskładnikowy kompleks roślinny (z rozmarynem, rumiankiem, tarczycą bajkalską, rdestowcem ostrokończystym, wąkrotką, lukrecją i herbatą) oraz działa kojąco i energetyzująco na skórę, wzmacniając jej barierę wilgoci.
    Składnik produktów: Artistry Skin Nutrition Maseczka na noc
     
   • Kwiat tan hua
    Znany również pod nazwą „aqualuna” lub „królowa nocy” kwiat tan hua nawilża, działając na dwóch poziomach: bariery skóry i naskórka. Pomaga poprawić funkcjonowanie bariery wilgoci w skórze oraz utrzymać poziom nawodnienia w celu uzyskania lepszego, zdrowszego wyglądu skóry.
    Składnik produktów: Artistry Skin Nutrition Maseczka na noc
     
   • Woda z kompleksem z bambusa
    Woda roślinna powstająca z bambusa i gliceryny pochodzenia roślinnego, która pomaga nawilżać skórę.
    Składnik produktów: g&h Nourish Emulsja do ciała, g&h Nourish Krem do stóp oraz g&h Nourish Krem do rąk
     
   • Ceramidy z oliwy z oliwek
    Specjalny rodzaj lipidów, które pomagają utrzymać barierę wilgoci w skórze.
    Składnik produktów: g&h Nourish Emulsja do ciała, g&h Nourish Krem do stóp oraz g&h Nourish Krem do rąk

   Składniki te stanowią element opracowanych naukowo formuł, które łączą najlepsze osiągnięcia naukowe z siłą natury w służbie pięknej skóry.

   Pełna lista składników poszczególnych produktów jest dostępna na poświęconych im stronach: