image/png;;;10_sm.png

 

"Jest wiele powodów, dla których ludzie zaczynają zajmować się sprzedażą bezpośrednią. Po odkryciu naszych możliwości biznesowych, zaczynają dostrzegać realne szanse. To porusza ich wyobraźnię."

Doug DeVos, Prezes Amway i Alticor

  • image/jpeg;;;photo - 1.2.jpgWyjątkowa firma
  • image/jpeg;;;2.jpgNajważniejsze ośrodki Amway na świecie
  • image/jpeg;;;photo - 2.2.jpgCentra Wystawienniczo-Treningowe
  • image/jpeg;;;50x60.jpgPrezentacja wizualna

Wyjątkowa firma

image/jpeg;;;photo - 1.1.jpg

Wyjątkowa firma

Amway to jedna z największych na świecie firm sektora sprzedaży bezpośredniej. Jednocześnie jest to firma rodzinna, która ceni i traktuje każdą współpracującą z nią osobę, jako partnera w drodze do sukcesu. Amway został założony w 1959 roku przez długoletnich przyjaciół i partnerów biznesowych, Richa DeVosa i Jaya Van Andela. Podstawowe wartości firmy, na których opiera się nasza cała filozofia, to: Wolność, Rodzina, Nadzieja oraz Nagroda.

Również dziś rodziny Państwa DeVos i Van Andel kierują się filozofią, u której podstaw leży ciężka praca i konsekwencja. Dzięki temu firma odnosi wielkie sukcesy w XXI wieku tak, jak czyniła to w wieku XX. W 2018 roku całkowite obroty firmy osiągnęły poziom 32 miliarda złotych. Obecnie Amway działa na ponad 100 rynkach na całym świecie. Z dumą oferuje elastyczny model biznesowy oparty na solidnych podstawach.

Najważniejsze ośrodki Amway na świecie

Najważniejsze ośrodki Amway na całym świecie

Amway posiada własne ośrodki badawcze, przyjazne dla środowiska farmy oraz Centra Wystawienniczo-Treningowe (Experience Centers) na całym świecie. W miejscach tych uzyskasz wsparcie dla Twojego biznesu.

Kliknij na mapę, aby dowiedzieć się więcej.

Centra Wystawienniczo-Treningowe

image/jpeg;;;photo - 2.1.jpg

Centra Wystawienniczo-Treningowe

W sześciu krajach Europy Centra Wystawienniczo-Treningowe Amway oferują podróż w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość firmy Amway. Goście mogą dowiedzieć się więcej na temat Planu Sprzedaży i Marketingu oraz marek i produktów linii Zdrowie, Uroda oraz Dom. Centra mają doskonałe wyposażenie, niezbędne do organizacji spotkań grup Przedsiębiorców Amway, eventów korporacyjnych oraz warsztatów szkoleniowych..

Więcej informacji znajduje się na stronie www.amway-experience.com

Prezentacja wizualna

Zobacz główną siedzibę Amway w Ada, Michigan, USA.