image/png;;;foundation_2.png

Podstawy naszego biznesu

Dowodem na sukces planu jest fakt, iż obecnie, od ponad pół wieku po założeniu Amway, organizacja rozrosła się do 3 milionów Przedsiębiorców Amway i Stałych Klientów Plus na całym świecie, a firma nigdy nie miała silniejszej pozycji.

  • image/jpeg;;;photo - 3.2.jpgRelacje
  • image/jpeg;;;2.jpgOdpowiedzialność społeczna
  • image/jpeg;;;3.jpgMożliwości biznesowe
  • image/jpeg;;;4.jpgMarki

Relacje

image/jpeg;;;photo - 3.1.jpg

Relacje

Amway działa na zasadzie partnerstwa, co ma źródło w bliskich relacjach założycieli firmy. Partnerstwo istniejące pomiędzy rodzinami założycieli firmy oraz relacje panujące pomiędzy pracownikami a Przedsiębiorcami Amway stanowią podstawę istnienia i działania firmy. Silne i solidne relacje są również kluczowym elementem modelu biznesowego Amway. Dają bardzo wiele korzyści naszym klientom, przede wszystkim wygodę i najlepszą z możliwych obsługę klienta, opartą na osobistych kontaktach. Przedsiębiorcy Amway każdą osobę traktują indywidualnie. Doskonała znajomość produktów oraz zrozumienie potrzeb klientów pozwala im odpowiedzieć na każde pytanie bez względu na to, czy dotyczy ono sprzedaży produktów, czy też rozpoczęcia biznesu Amway.

Odpowiedzialność społeczna

image/jpeg;;;www_7.jpg

Odpowiedzialność społeczna

W każdym dostrzegamy wartość. Z tego też względu Amway to firma odpowiedzialna społecznie. Wierzymy w naszą społeczną odpowiedzialność. Jesteśmy dobrymi obywatelami w społeczeństwach, w których żyjemy i pracujemy. Nasi pracownicy i partnerzy biznesowi są aktywnie zaangażowani w działania charytatywne na całym świecie.
 

 

Możliwości biznesowe

image/png;;;PL.png

Możliwości biznesowe

Amway jest ambasadorem wolności i swobody działalności gospodarczej. Możliwości biznesowe Amway to szansa dla każdego na zbudowanie własnej, niezależnej i profesjonalnej firmy oraz osiągnięcie sukcesu zgodnie z własnymi ambicjami. Amway wspiera Przedsiębiorców Amway poprzez sprawiedliwy system wynagrodzeń oraz rozbudowaną ofertę wysokiej jakości produktów. Amway Academy oferuje kursy e-learningowe, prezentacje internetowe i osobiste szkolenia. W 2018 roku Amway Academy przyznała ponad 3000 certyfikatów w całej Europie.

Kliknij tutaj, aby rozpocząć swój własny biznes Amway

Marki

Marki

Suplementy diety, kosmetyki oraz produkty dla domu – to nasze portfolio wysokiej jakości produktów. Marki takie jak NUTRILITE™, ARTISTRY™ i AMWAY HOME™ przyczyniają się do poprawy samopoczucia i cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Stanowią również podstawę do budowania biznesu przez osoby współpracujące z Amway.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat marek, kliknij tutaj.