AMWAY HOME

AMWAY HOME™

AMWAY HOME to produkty do prania, czyszczenia i zmywania naczyń, które dzięki zawartości BIOQUEST FORMULA™ charakteryzują się wysoką skutecznością działania. Ta unikalna formuła zawiera składniki naturalne, które nie tylko umożliwiają skuteczne sprzątanie, ale są również bezpieczne dla środowiska naturalnego.

image/png;;;powerfully_green.png

Zielona moc, bezpieczna czystość

W produktach marki AMWAY HOME wykorzystane zostało nasze wieloletnie doświadczenie na polu superskutecznych produktów czyszczących, bezpiecznych dla zdrowia Twojej rodziny
i przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Produkty te charakteryzują się najwyższą efektywnością, dzięki czemu doskonale radzą sobie ze wszystkimi problemami związanymi ze sprzątaniem w Twoim domu. Żadna inna firma nie może poszczycić się tak skutecznymi i niezawodnymi środkami czyszczącymi.

image/png;;;bioquest.png

BIOQUEST FORMULA™

To właśnie BIOQUEST FORMULA sprawia, że produkty marki AMWAY HOME wyróżniają się na tle produktów innych firm. BIOQUEST FORMULA wykorzystuje wysoce aktywne składniki pochodzące ze źródeł naturalnych, które zapewniają wyjątkowe rezultaty sprzątania bez szkody dla środowiska naturalnego. Produkty sygnowane jej logo są skoncentrowane, biodegradowalne i testowane dermatologicznie.*

BIODEGRADOWALNE — każdy produkt, który jest opisywany jako biodegradowalny, musi ulegać naturalnemu rozkładowi, co oznacza, że nie może powodować zanieczyszczeń środowiska. Formuły produktów linii AMWAY HOME™ są całkowicie biodegradowalne.

SKONCENTROWANE – produkty AMWAY HOME są skoncentrowane i wysoce efektywne
w działaniu. Zamiast wypełniaczy i wody zawierają duży procent składników aktywnych, dlatego też potrzeba ich mniej, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze.

TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE* – formuły produktów AMWAY HOME zostały przebadane przez dermatologów, dzięki czemu są bezpieczne i nie powodują alergii ani podrażnień. Proszek do prania odzieży dziecięcej SA8™ Baby dodatkowo został przetestowany przez pediatrów, którzy potwierdzili, że jest on łagodny dla wrażliwej skóry dzieci.

*dotyczy wybranych produktów

Akredytacja

Już od ponad 50 lat oferujemy superskuteczne produkty czyszczące dla domu, które są zarazem przyjazne dla środowiska naturalnego. Produkty z naszej nowej linii są w pełni bezpieczne – jeżeli stosowane są zgodnie ze swoim przeznaczeniem – i przyjazne dla środowiska naturalnego, co potwierdzają niezależne organizacje.

Karta A.I.S.E na rzecz zrównoważonych środkowiskowo środków i systemów czyszczących – wprowadzona przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości (International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products – A.I.S.E.), oficjalnego przedstawiciela branży detergentów działającego w Europie. A.I.S.E. potwierdziła, że proces produkcji artykułów AMWAY HOME spełnia określone wymagania ekonomiczne, socjalne i środowiskowe. Uznanie organizacji A.I.S.E, będącej oficjalnym przedstawicielem branży producentów środków gospodarstwa domowego w Europie, jest dla nas wspaniałą nagrodą za naszą ciężką pracę, która polega na tworzeniu skutecznych produktów czyszczących, które mają pozytywny wpływ na środowisko.

Safer Choice. Jesteśmy również partnerem amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (US Environmental Protection Agency) w programie Safer Choice. Logo Safer Choice na opakowaniu produktu wskazuje, że został on wyprodukowany w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego i jest bezpieczny w stosowaniu.

Fakt, iż produkt został uznany przez EPA (amerykańską Agencję ds. ochrony środowiska) w ramach Safer Choice nie oznacza, że jest on polecany przez te instytucje. Etykieta Safer Choice oznacza, że formuła produktu, zgodnie ze sposobem, w jaki Amway zaprezentował ją EPA, zawiera składniki, które cechuje lepszy wpływ na zdrowie ludzkie oraz środowisko naturalne, w porównaniu z konwencjonalnymi produktami tego samego rodzaju. W odniesieniu do informacji dotyczących składu, składników i charakterystyki produktu, EPA/Safer Choice polegają wyłącznie na uczciwości i dobrej wierze Amway. EPA/Safer Choice nie przeprowadziły niezależnej identyfikacji, tj. na drodze analizy chemicznej, składników znajdujących się w formule produktu, jak również nie oceniły żadnych twierdzeń Amway niezwiązanych ze składnikami. EPA/Safer Choice zapewniają ocenę związaną jedynie z wpływem na zdrowie ludzkie oraz środowisko naturalne, jak zostało to wyszczególnione w standardzie Safer Choice oraz zgodnie z obecnie dostępnymi informacjami i zrozumieniem naukowym.

Produkty zatwierdzone przez Safer Choice:

Kolekcja AMWAY HOME™

 

Dodatkowe produkty czyszczące

Niektóre zadania domowe związane z czyszczeniem wymagają użycia specjalnych preparatów, dlatego też stworzyliśmy osobną kategorię domowych środków czyszczących, które charakteryzują się tą samą skutecznością działania, co pozostałe produkty marki AMWAY HOME.

Dodatkowe produkty czyszczące Amway doskonale usuwają zabrudzenia i tłuszcz z kuchenek, narzędzi i mebli ogrodowych, czyszczą szkło, odświeżają dywany i tapicerkę oraz polerują
i zabezpieczają drewniane powierzchnie.

Kup teraz dodatkowe produkty czyszczące

Dodatkowe produkty czyszczące - preparaty do zadań specjalnych