BODY SERIES

BODY SERIES™

Linia produktów pielęgnacyjnych do ciała BODY SERIES™ obejmuje wysoce skuteczne balsamy nawilżające, mydła, żele do mycia ciała, emulsje, dezodoranty i antyperspiranty, które spełniają wszystkie potrzeby związane z higieną osobistą.

image/png;;;Fresh and clean skin care.png

Nawilżające balsamy do ciała

BODY SERIES G&H Balsam do ciała to nawilżający preparat z gliceryną i miodem przeznaczony do codziennego stosowania. Ma lekką, jedwabistą konsystencję – nie daje uczucia lepkości skóry. Zawiera alantoinę, która znana jest ze swoich łagodzących właściwości.

BODY SERIES Emulsja nawilżająca do rąk i ciała zapewnia długotrwałe nawilżenie. Proteiny owsa odżywiają skórę. Emulsja chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Silnie nawilżająca formuła Pianki ALLANO pielęgnuje i wygładza szorstką, suchą skórę.

Odświeżająca pielęgnacja skóry

BODY SERIES G&H Szampon do ciała to łagodny preparat do mycia, który odżywia skórę i dodatkowo może być stosowany również do mycia włosów! BODY SERIES  3 w 1 Mydło w kostce to kremowe, łagodne mydło, które doskonale myje i dezodoruje ciało. Może być stosowane przez dzieci od trzeciego roku życia.

Jeśli pragniesz rozpieścić swoją skórę, sięgnij po BODY SERIES G&H Mydło do twarzy. Mydło oczyszcza, odżywia i nawilża skórę twarzy i całego ciała. Możesz używać go w całości lub podzielić na trzy osobne kostki.

Aby zapewnić swojej skórze długie uczucie porannej świeżości, skorzystaj z BODY SERIES Dezodorantu przeciwpotowego w aerozolu, Dezodorantu przeciwpotowego w kulce lub Dezodorantu przeciwpotowego w sztyfcie, które szybko schną, nie pozostawiają białych plam na ubraniach i skutecznie chronią przed poceniem się.