• Lepsza wersja mnie? Tak, wiem że potrafię!
    Sprawdź teraz
 
image/jpeg;;;logo.jpg

Mimo szerokiej oferty diet na rynku, osoby będące na diecie często są rozczarowane tym, że nie są w stanie dostosować programu dietetycznego do swojego indywidualnego stylu życia. Większości diet nie uwzględnia faktu, iż każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego a nie uniwersalnego podejścia do kwestii utraty wagi.

Nowe badania pokazują, że istnieje bardzo silny związek pomiędzy DNA a sposobem, w jaki organizm ludzki reaguje na odżywianie i ćwiczenia fizyczne. W zgodzie z holistycznym podejściem NUTRILITE, Instytut Zdrowia Nutrilite we współpracy z uznanymi naukowcami oraz specjalistami ds. żywienia i treningu przeanalizował wyniki tych badań, co w konsekwencji doprowadziło do stworzenia nowego programu utraty wagi, który pozwala osiągać długotrwałe efekty.

bodykey by NUTRILITE™ to opracowany naukowo program utraty wagi, który bierze pod uwagę genetyczne predyspozycje związane z odżywianiem i aktywnością fizyczną. Informacje te, połączone z analizą Twoich upodobań dotyczących stylu życia, wykorzystywane są przez ekspertów bodykey do stworzenia indywidualnego Planu diety i treningu. Plan wspierany jest pysznymi daniami gotowymi, których stosowanie pomoże osiągnąć i utrzymać wymarzoną wagę przez długi czas.

Zacznij od Pakietu startowego bodykey™

Pakiet jest punktem początkowy programu oraz pierwszym krokiem na drodze do TWOJEGO nowego wyglądu i samopoczucia. W pakiecie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do rozpoczęcia stosowania programu, takie jak: Test genetyczny, produkty oraz osobisty kod dostępu do Platformy bodykey, poprzez którą uzyskasz wsparcie ekspertów bodykey.
 

image/jpeg;;;2.jpg


Twoje geny znają odpowiedź

Dzięki próbce Twojego DNA, laboratorium może uzyskać informację na temat tego, jak Twój organizm reaguje na tłuszcze, węglowodany oraz różne rodzaje aktywności fizycznej. Poprzez zastosowanie zaawansowanego i skomplikowanego systemu analizy, Twój kod DNA pomoże nam zdobyć informacje kluczowe dla stworzenia Planu diety i treningu dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Próbkę DNA możesz pobrać w swoim własnym domu, ponieważ jest to czynność łatwa i bezpieczna.

image/jpeg;;;1.jpg

Platforma bodykey – Twoje osobiste wsparcie dostępne online

Odpowiedzi udzielone przez Ciebie w zakładce Opracuj swój plan pomogą nam zrozumieć Twoją osobowość. Analiza Twoich upodobań i preferencji pozwoli nam stworzyć plan w pełni dostosowany do Twoich potrzeb; plan, który będzie opracowany przez Ciebie i dla Ciebie!

To, ile kilogramów chcesz stracić, zależy wyłącznie od Ciebie. Naszym zadaniem jest wsparcie Cię w procesie dążenia do osiągnięcia i utrzymania Twojej optymalnej wagi. Z tego też względu najważniejszym elementem programu NUTRILITE jest Platforma bodykey, która pełni funkcję Twojego osobistego trenera. Platforma będzie służyć jako narzędzie komunikacji, poprzez które naukowcy oraz specjaliści ds. żywienia i treningu będą udzielać Ci wsparcia, pomocy i motywacji w trakcie trwania programu bodykey by NUTRILITE. Na Platformie bodykey znajdziesz interesujące porady, tysiące przepisów na smaczne dania, 70 filmów z łatwymi do powtórzenia ćwiczeniami fizycznymi oraz pomocne, interaktywne narzędzia.

image/jpeg;;;body_group_v3.jpg

Ciesz się wspaniałymi posiłkami

Jeżeli chcemy odnieść długotrwały sukces w procesie utraty wagi, bardzo ważną rolę do spełnienia będzie miał rodzaj spożywanych przez nas produktów żywnościowych. Badania pokazują, że dwoma najważniejszymi czynnikami mającymi wpływ na optymalną wagę ciała są zdrowy tryb życia i odpowiedni sposób odżywiania. Niemniej dostosowanie zdrowego sposobu żywienia do wymogów codziennego dnia jest często łatwiejsze w teorii niż w praktyce. Z tego też względu program bodykey by NUTRILITE oferuje holistyczny plan, którego jednym z elementów są smaczne dania gotowe, herbata ziołowa oraz suplementy. Produkty te pozwolą Ci trzymać się obranego kursu niezależnie od czasu i miejsca, w którym się znajdujesz i będą stanowić pyszny dodatek do codziennego planu posiłków, stworzonego na podstawie wyników Twojego Testu genetycznego.

Kontroluj swój apetyt z NUTRILITE™ Appetite Controller!

Appetite Controller marki Nutrilite może pomóc Ci w przejęciu kontroli nad swoją wagą. Po spożyciu, preparat Appetite Controller przyciąga wodę, a następnie zamienia się w substancję o konsystencji żelu, która częściowo wypełnia żołądek. Preparat zapewnia uczucie sytości i pozwala kontrolować wielkość porcji posiłków. Tajemnica działania produktu leży w naturalnym składniku — glukomannanie — naturalnym błonniku dietetycznym pozyskiwanym z korzenia rośliny o nazwie konjac. Appetite Controller to świetne dopełnienie większości diet. Zalecany każdemu, kto stosuje program bodykey by NUTRILITE™. W zależności od profilu Twojej diety, możesz stosować go z Preparatem redukującym tłuszcz lub Naturalnym blokerem węglowodanów.

image/jpeg;;;5.jpg

Sukces

Sukces w programie bodykey ma osobisty wymiar; tylko Ty wiesz, co tak naprawdę znaczy dla Ciebie osiągnięcie pożądanej wagi. Może to być szansa na ponowne zmieszczenie się w ulubione ubrania lub zyskanie pewności siebie, aby wreszcie zacząć ubiegać się o nową pracę. Program bodykey by NUTRILITE nie definiuje sukcesu jedynie jako liczby utraconych kilogramów, ale przede wszystkim jako możliwość zyskania lepszego samopoczucia i nowego spojrzenia na własne ciało.

Prawdopodobnie Twoim ostatecznym celem nie będzie tylko osiągnięcie optymalnej wagi lecz jej utrzymanie, dlatego też możesz kontynuować stosowanie programu, aby utrzymać osiągnięte rezultaty oraz zachować świetne samopoczucie. Co więcej, uzyskaną wagę pomogą Ci utrzymać pyszne dania gotowe bodykey.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA