image/jpeg;;;l1.jpg

NUTRILITE™ – Oficjalne suplementy diety klubu piłkarskiego AC Milan

ICH SUKCES: LEGENDARNY
ICH SUPLEMENTY DIETY: NUTRILITE™

AC Milan to jeden z najlepszych klubów piłkarskich Europy. Fakt ten nie dziwi, gdyż za światowymi sukcesami drużyny kryją się doskonali gracze i trenerzy. Lecz znajdziesz tu również coś innego – markę suplementów diety NUTRILITE™.

NUTRILITE™ od 2008 roku jest oficjalnym dostawcą suplementów diety dla AC Milan, pomagając sportowcom odnosić sukcesy na światowym poziomie. Razem pracujemy, aby przesunąć granice osiągnięć sportowych. 

OPTYMALNA SPRAWNOŚĆ

Współpraca pomiędzy odnoszącym sukcesy klubem piłkarskim a globalnym liderem w segmencie suplementów diety nie jest dziełem przypadku. Marka NUTRILITE™ i AC Milan wyznają wspólną filozofię: 

OPTYMALNA SPRAWNOŚĆ 
WYMAGA OPTYMALNEGO SPOSOBU ODŻYWIANIA

W trakcie produkcji suplementów diety NUTRILITE™ wykorzystywane są jedynie naturalne składniki, dlatego też nie dziwi fakt, że MilanLab obdarzył nas zaufaniem i wie, że dzięki temu piłkarze mogą uzyskiwać lepsze rezultaty.

image/jpeg;;;l2.jpg

MILAN LAB

Od 2008 roku eksperci NUTRILITE™ współpracują z lekarzami i specjalistami z MilanLab, aby dokładnie poznać potrzeby i stworzyć indywidualny program żywienia dla każdego zawodnika AC Milan. Współpracująca z NUTRILITE™ dr Micheline Vargas (CNS, RCEP) odpowiedzialna jest za ocenę i analizę danych zawodników związanych z ich żywieniem, warunkami genetycznymi i stylem życia. Informacje te służą, jako rekomendacje do wprowadzenia zmian żywieniowych i konkretnych suplementów NUTRILITE do codziennej diety sportowców. Tym zajmuje się lekarz AC Milan, dr Dolci, oraz szef działu biochemii MilanLab, dr Avaldi.

Nawet światowej sławy sportowcy mogą cierpieć na niedobór ważnych składników odżywczych w diecie. Określając podstawy zrównoważonej diety i uzupełniając niedobory składników przez wykorzystanie suplementów diety NUTRILITE, nasi eksperci poprawili warunki fizyczne piłkarzy AC Milan. 

image/jpeg;;;l3.jpg

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Ponad 90% zawodników AC Milan stosuje już z powodzeniem program NUTRILITE™; najnowsze badania laboratoryjne wykazały znaczny wzrost poziomu witaminy D. Poza lepszym samopoczuciem i zwiększoną energią, zawodnicy przyznają również, że rzadziej odczuwają skórcze w mięśniach i są mniej zmęczeni. Jest to dowód, że optymalny sposób żywienia ma korzystny wpływ na optymalne osiągnięcia sportowe.

image/jpeg;;;blank.jpg

Holistyczne podejście NUTRILITE™ do kwestii odżywiania doskonale pasuje do filozofii MilanLab. Markę NUTRILITE postrzegamy jako wiodący autorytet na polu odżywiania i wierzymy, że suplementy pomagają naszym sportowcom uzyskiwać optymalne wyniki w sporcie.” 

– Dr n. med. Alberto Dolci