Q&A dla kampanii NUTRILITE „Przybij piątkę” i donacji online

Chcę wesprzeć NUTRILITE Little Bits. Kto otrzyma moją pomoc?

Poprzez ammado, dostawcę usług związanych z darowiznami, Twój datek trafi do CARE – organizacji humanitarnej zapewniającej pomoc ofiarom katastrof i zwalczającej problem ubóstwa na całym świecie. Care ma siedzibę w szwajcarskim Zug. CARE dzięki Twojej wpłacie zaopatrzy niedożywione dzieci w NUTRILITE Little Bits w ramach programów wspieranych przez Amway w 15 krajach do 2016 roku.

Dlaczego podmioty zewnętrzne są potrzebne do przekazywania datków? Jaka jest ich rola?

Ammado pozwala CARE gromadzić darowizny przeznaczone na NUTRILITE Little Bits na wszystkich światowych rynkach – nawet w miejscach, gdzie CARE nie posiada swojej filii.

Do której filii CARE trafi moja darowizna przekazywana poprzez ammado?

Jeśli CARE działa w Twoim kraju, darowizna zostanie przekierowana do najbliższego biura, kolejno do CARE w USA. W pozostałych przypadkach darowizna trafi bezpośrednio do CARE w USA, będącego globalnym partnerem Amway.

Czy każdy może przekazać darowiznę poprzez ten link? – Czy tylko pracownicy Amway i osoby posiadające status ABO (Amway Business Owner)?

Powyższy link nie jest dedykowany do wybranych grup darczyńców. Każdy może przekazać darowiznę i wesprzeć wspólnie z NUTRILITE Little Bits niedożywione dzieci.

Czy CARE otrzyma całość mojej darowizny?

Ammado pobiera 5% prowizji od wszystkich darowizn.  Mogą też pojawić się dodatkowe opłaty za karty kredytowe.

Czy mogę odliczyć moją darowiznę od podatku?

Twoja wpłata dla CARE może zostać zwolniona z podatku, jeśli pozwalają na to przepisy w Twoim kraju. W porozumieniu ze specjalistą podatkowym uzgodnij, czy możesz odliczyć darowiznę od podatku.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Proszę zwrócić uwagę, iż zostaną państwo przekierowani poprzez link na stronę ammado, której w żaden sposób Amway nie kontroluje. Nie ponosimy odpowiedzialności za informacje lub materiały udostępnione przez współpracujące podmioty zewnętrzne na tej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami użytkowania i ochrony prywatności przed skorzystaniem ze wszystkich stron internetowych współpracujących podmiotów zewnętrznych czy udostępnianiem danych osobowych i innych informacji na tych stronach lub za ich pośrednictwem. Amway nie uczestniczy w procesie składania darowizn dla CARE poprzez ammado. Amway i jego podmioty stowarzyszone nie mogą być pociągnięte do odpowiedzialności za jakiekolwiek działania lub zaniechania ze strony ammado lub CARE. Możliwość odliczenia kwoty darowizny od podatku określana jest przepisami prawa podatkowego w Twoim kraju. Skontaktuj się z doradcą podatkowym, aby dopytać o szczegóły.