Artistry jest marką nr 1 na świecie w sprzedaży bezpośredniej wśród kosmetyków z segmentu premium*.

 

Każda kobieta może stworzyć piękny makijaż przy użyciu kosmetyków kolorowych ARTISTRY™. W ofercie marki znajduje się pełna gama kosmetyków do makijażu twarzy, oczu, policzków i ust w odcieniach pasujących do wszystkich tonacji skóry i odpowiednich dla każdej grupy wiekowej.

TWARZ

 

 

ARTISTRY Przewodnik
po podkładach

   

OCZY

 

USTA

 

 

Kup teraz
ARTISTRY SIGNATURE COLOR™

   

PAZNOKCIE

 

MAKIJAŻ

   
   

TERESA PALMER

Ambasadorką marki ARTISTRY™ na świecie jest Teresa Palmer: „Niezwykle cenię produkty marki ARTISTRY. W moim odczuciu są luksusowe, wyrafinowane i nowoczesne. Ufam im bezgranicznie”. Obdarzona klasyczną urodą Teresa Palmer jest młodą kobietą i utalentowaną aktorką, która w doskonały sposób uosabia istotę marki ARTISTRY.

 

RICK DICECCA

Zainteresowanie sztuką i zmysł estetyczny doprowadziły Ricca DiCeccę, światowej sławy artystę ds. makijażu marki ATRISTRY, do kariery w branży kosmetycznej. „Odnalezienie pasji sprawia,
że nabierasz pewności siebie. Nie ma nikogo bardziej atrakcyjnego niż kobieta, która jest pewna siebie” – twierdzi Rick.

 

Zachwyć innych swoim wyglądem! Zwróć uwagę na Limitowane Kolekcje kosmetyków kolorowych ARTISTRY.

 

LIMITOWANE KOLEKCJE KOSMETYKÓW KOLOROWYCH

* Źródło: Euromonitor International Limited. Kosmetyki i produkty do higieny osobistej 2016. Kategoria kosmetyków i produktów do higieny osobistej z segmentu premium, dane dotyczące sprzedaży detalicznej na świecie w 2015, UBN