image/jpeg;;;ps.jpg

ARTISTRY YOUTH XTEND System-kuracja

Stosując System-kurację (Power System), obejmujący Skoncentrowane serum, Krem ochronny, Krem odżywczy oraz Odżywczy krem pod oczy, pierwsze oznaki młodziej wyglądającej skóry można zauważyć już po tygodniu.

81% kobiet biorących udział w testach potwierdziło, że już po jednym tygodniu stosowania produktów z Systemu-kuracji ich skóra zyskała młodszy wygląd.

Linia produktów ARTISTRY YOUTH XTEND
 

 

 

Technologia
 

  • image/jpeg;;;11.jpg.
  • image/jpeg;;;22.jpg.
  • image/jpeg;;;33.jpg.

.

image/jpeg;;;tab-1-img.jpg

Kompleks LifeSirt powstał na bazie wyciągu z mirtu, rośliny rosnącej w regionie Morza Śródziemnego. Kompleks ten aż o 280% zwiększa proces produkcji naturalnego białka młodości znajdującego się w skórze (na podstawie badania ekspresji genów przeprowadzonego metodą in vitro).

.

image/jpeg;;;tab-2-img.jpg

Peptyd Micro-X6, znajdujący się wyłącznie w preparatach marki ARTISTRY, składa się z sześciu aminokwasów, które stymulują proces produkcji kolagenu przez skórę. Większy poziom kolagenu zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek.

.

image/jpeg;;;tab-3-img.jpg

Owoc z baobabu afrykańskiego, znanego jako drzewo życia, bogaty jest w przeciwutleniacze i nawilżające składniki odżywcze. Wyciąg z owoców baobabu afrykańskiego odżywia, nawilża i wygładza skórę, zachowując w ten sposób jej młodzieńczy wygląd.     

  

image/jpeg;;;fragrance.jpg

 

Zapach

 

Nowoczesne podejście do klasyki

Lekki, delikatny i oryginalny zapach łączy w sobie delikatną magnolię, subtelną różę i zroszony jaśmin z wonią zielonej herbaty oraz aromatami owoców cytrusowych i drzewa cedrowego. Zapach kosmetyków kolekcji ARTISTRY YOUTH XTEND to połączenie klasyki i nowoczesności.

Marki ARTISTRY™, ARTISTRY Creme LuXury™, ARTISTRY™ essentials, ARTISTRY SIGNATURE EYES™, ARTISTRY™ INTENSIVE, ARTISTRY YOUTH XTEND™ oraz logo ARTISTRY IDEALNE PIĘKNO™ są własnością Amway i są zastrzeżone znakami handlowymi.