image/png;;;amway3.png

Niskie ryzyko - niski koszt

Rozpoczęcie współpracy z Amway to brak konieczności dokonywania dużych inwestycji początkowych i 100% Gwarancji Satysfakcji Amway na większość produktów. Co więcej, w Twoich działaniach biznesowych wsparcie uzyskasz od Twojej osoby rekomendującej oraz od innych Przedsiębiorców Amway i Działu Obsługi Klienta Amway, którego pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

image/png;;;319737.png

Niskie ryzyko – Gwarancja satysfakcji Amway

Amway zapewnia pełny zwrot pieniędzy w ramach tzw. Gwarancji Satysfakcji Amway. Jeśli z jakiegoś powodu klient jest niezadowolony z produktów Amway, Przedsiębiorca Amway musi dokonać zwrotu zapłaconej kwoty, wymienić produkt albo zaproponować inny. Należy pamiętać, iż niektóre produkty, takie jak: iCook zestaw naczyń, iCook nożyce, System oczyszczania wody eSpring itd. posiadają odrębną gwarancję.

image/png;;;319744.png

Niski koszt związany z rozpoczęciem prowadzenia własnego biznesu Amway

Prowadzenie biznesu Amway możesz rozpocząć już za kwotę 81,30 zł netto. Jako Przedsiębiorca Amway / Stały Klient Plus otrzymasz Zestaw Początkowy z Poradnikiem Biznesowym, który krok po kroku wprowadzi Cię w biznes Amway.
Po zarejestrowaniu się możesz również zakupić opcjonalnie zestaw drukowanych poradników produktowych oraz magazyn Amagram za kwotę 40,65 zł netto. W ramach pierwszego zamówienia możesz nabyć jeden z naszych Pakietów Szybki Start! W pakietach znajdują się nasze najlepiej sprzedające się produkty do wypróbowania i zapoznania się z ofertą produktową Amway.

Rozpocznij współpracę z Amway już teraz!

Jak zarabiać z Amway
Wprowadzenie do biznesu Amway, czyli jak znaleźć dodatkowe źródło dochodu