image/png;;;amway2.png

 

"Jest wiele powodów, dla których ludzie zaczynają zajmować się sprzedażą bezpośrednią. Po odkryciu naszych możliwości biznesowych, zaczynają dostrzegać realne szanse. To porusza ich wyobraźnię."

Doug DeVos, Prezes Amway i Alticor

 • image/jpeg;;;1.jpgWyobraź sobie - weź przyszłość w swoje ręce
 • image/jpeg;;;2.jpgUwierz - osobiste wsparcie
 • image/jpeg;;;3.jpgRozbuduj sieć klientów - teraz Ty decydujesz o własnym biznesie!
 • image/jpeg;;;4.jpgZbadaj możliwości - możesz to zrobić!
 • image/jpeg;;;5.jpgDoświadczenie - możesz dokonać wielkich rzeczy
 • image/jpeg;;;6.jpgOsiągnięcia - nieograniczony potencjał generowania dochodów
 • image/jpeg;;;7.jpgStart - Twoja przyszłość rozpoczyna się teraz

Wyobraź sobie - weź przyszłość w swoje ręce

image/jpeg;;;333277.jpg

Tatjana, ur. 1986 r. Przedsiębiorca Amway
z Amway współpracuje od 2009 roku

Wyobraź sobie - weź przyszłość w swoje ręce

Wyobraź sobie przyszłość, która zależy od Ciebie. Wyobraź sobie, że jesteś w stanie spełnić swoje marzenia, i te małe, i te duże. Wyobraź sobie pieniądze, które zarabiasz, prowadząc własną firmę. Po prostu wyznacz sobie cel, a następnie zrealizuj go. Wszystko jest możliwe! Wyobraź sobie świat wysokiej jakości produktów, które tworzone są z troską i uwagą. Doskonałe produkty w kategoriach:

 • produkty dla domu takie jak naczynia do gotowania
 • artykuły gospodarstwa domowego
 • uroda
 • artykuły higieny osobistej
 • odżywianie i suplementy diety

Wyobraź sobie prosty model biznesowy o niskim stopniu ryzyka, który zaprowadzi Cię tak daleko, jak tylko zechcesz dotrzeć.

Wyobraź sobie siebie w roli Przedsiębiorcy Amway!

Uwierz - osobiste wsparcie

image/png;;;belive.png

Kerati, ur. 1985 r. Obsługa klienta w restauracji tajskiej
z Amway współpracuje od 2011 roku

Uwierz - osobiste wsparcie

Współpracując z Amway, korzystasz z doświadczenia osób, które wykorzystały swoją szansę. One już osiągnęły to, co Ty dopiero zamierzasz osiągnąć. Pracujesz dla siebie, ale nie jesteś sam. Twoja podróż rozpoczyna się wraz z Przedsiębiorcą Amway, który wprowadza Cię do biznesu i sprawuje pieczę nad Twoimi pierwszymi krokami. To właśnie u tej osoby możesz szukać wsparcia w początkach współpracy z Amway.

Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży. Bez względu na to, kim jesteś, możesz odnaleźć własną drogę do sukcesu z Amway. Możesz osiągnąć sukces, jeśli będziesz zdeterminowany i uwierzysz w siebie.

Uwierz w siebie!

Rozbuduj sieć klientów - teraz Ty decydujesz o własnym biznesie!

image/jpeg;;;expand.jpg

Markus, ur. 1973 r. Pracownik banku
z Amway współpracuje od 1996 roku

Rozbuduj sieć klientów - teraz Ty decydujesz o własnym biznesie!

„W pierwszym roku prowadzenia biznesu Amway skoncentrowałem się na poznawaniu produktów oraz budowaniu bazy klientów, którzy regularnie je u mnie zamawiali. Kiedy poczułem się wystarczająco pewnie, postanowiłem rozbudować biznes. Od samego początku moja motywacja była bardzo silna. Wziąłem udział w kursach online i rozmawiałem z innymi osobami współpracującymi z Amway. Stopniowo zacząłem rozumieć potencjał związany z wprowadzaniem innych osób do biznesu. Teraz mam swoją własną grupę, a poziom sprzedaży jest o wiele wyższy, niż gdybym pracował w pojedynkę. Nie mam żadnej wątpliwości, że robię postępy i się rozwijam.”

Rozwiń swój potencjał, współpracując z Amway!

Zbadaj możliwości - możesz to zrobić!

image/jpeg;;;327205.jpg

Anna, ur. 1973 r. Dyrektor chóru z Amway współpracuje od 2006 roku

Zbadaj możliwości - możesz to zrobić!

„Kiedy podjęłam decyzję o rozpoczęciu współpracy z Amway, szukałam źródła dodatkowych dochodów. Jako matka pragnęłam zapewnić swojemu dziecku wszystko to, co najlepsze. Swoboda i wpływ na własną przyszłość – właśnie to przyciągnęło mnie do Amway. Widziałam, że osoba, która wprowadziła mnie do Amway nie tylko zarabiała dodatkowe pieniądze, ale czerpała także radość ze swojej pracy. Pomyślałam, że ja też mogę to zrobić. I to prawda – mogę! Mam zajęcie, które pasuje do mojego życia oraz moich celów i jestem dumna z tego, co robię.”

Realizuj swoje marzenia wraz z Amway!

Doświadczenie - możesz dokonać wielkich rzeczy

image/jpeg;;;www_5.jpg

Martin, ur. 1974 r. Przedsiębiorca
z Amway współpracuje od 1994 roku

Doświadczenie - możesz dokonać wielkich rzeczy

„Kiedy rozpocząłem pracę w biznesie Amway, nie miałem zbyt wielkiego doświadczenia w sprzedaży. Zawsze chciałem być swoim własnym szefem, więc kiedy dowiedziałem się, jak działa Plan Sprzedaży i Marketingu Amway, podjąłem decyzję, aby dotrzeć na szczyt. Wymagało to wiele pracy i zaangażowania, jednak teraz mogę cieszyć się nagrodami, które są zwieńczeniem moich wysiłków. Spełniłem swoje marzenie o pracy na własny rachunek. Dobrze zarabiam i zdobywam wyjątkowe nagrody, jak np. coroczne wycieczki do egzotycznych miejsc na całym świecie!”

Ciesz się życiem wraz z Amway!

Osiągnięcia - nieograniczony potencjał generowania dochodów

image/jpeg;;;327219.jpg

Katarzyna, ur. 1978 r. Lekarz weterynarii Tomasz, ur. 1977 r. Dyrektor sprzedaży
z Amway współpracują od 2004 roku

Osiągnięcia - nieograniczony potencjał generowania dochodów

Działanie sprawia bardzo dużo radości. Jeżeli od jakiegoś czasu czujesz, że potrzebujesz zmian w życiu (większej swobody finansowej, zmiany równowagi pomiędzy obowiązkami zawodowymi a czasem prywatnym, większej niezależności), jesteś prawdopodobnie gotowy na rozpoczęcie współpracy z Amway.
Amway oferuje model biznesowy o niskim stopniu ryzyka. Nie musisz inwestować w żadną powierzchnię magazynową czy sklep, a każdy produkt objęty jest 100% Gwarancją satysfakcji Amway.

Poświęć czas na naukę i praktykę, rozwiń bazę klientów, a następnie zdecyduj, jak daleko chcesz zajść. Potencjał jest nieograniczony, a Amway będzie Cię wspierać na każdym etapie twojej nowo obranej drogi.

Zrealizuj swoje cele wraz z Amway!

Start - Twoja przyszłość rozpoczyna się teraz

image/jpeg;;;www_6.jpg

Pietro, ur. 1959 r. Przedsiębiorca Amway Antonella, ur. 1960 r. Przedsiębiorca Amway
z Amway współpracują od 1987 roku

Start - Twoja przyszłość rozpoczyna się teraz

Strona internetowa zawiera wszystko, co musisz wiedzieć na temat Amway. Aby podjąć świadomą decyzję dotyczącą własnej przyszłości. Dowiesz się z niego o filozofii, produktach i wsparciu oferowanym każdej osobie współpracującej z naszą firmą. Kiedy będziesz gotowy, porozmawiaj ze Stałym Klientem Plus lub Przedsiębiorcą Amway, który zaprosił Cię do podjęcia współpracy z Amway. Pomoże Ci on we wszelkich formalnościach i w zamówieniu produktów. Gdy jako Stały Klient Plus wypróbujesz już produkty, możesz zmienić status na Przedsiębiorcę Amway i prezentować produkty swoim pierwszym potencjalnym klientom.

Witamy na początku wielkiej przygody. Teraz Ty przejmujesz inicjatywę! Wszystko, czego potrzebujesz, to entuzjazm, energia i zapał. Całą resztę zapewni Amway!

Zacznij już dziś!