image/jpeg;;;photo - nr 1.jpg

Twoje nagrody

Wraz z rozwojem Twojego biznesu zyskujesz możliwość zakwalifikowania się na wyższe poziomy, zdobycia dodatkowych premii, nagród i uznania.

  • image/jpeg;;;1.jpgNagrody za efektywną pracę
  • image/jpeg;;;2.jpgWalcz o więcej
  • image/jpeg;;;photo - nr 2.2.jpgPrzygoda życia
  • image/jpeg;;;4.jpgZrozumienie planu

Nagrody za efektywną pracę

image/png;;;believes.png

W Amway wierzymy, że zawsze trzeba wynagradzać ciężką pracę

Plan Sprzedaży i Marketingu Amway ma na celu wynagrodzenie Cię za osiągnięte wyniki sprzedaży i za pomoc w sprzedaży oraz w budowaniu biznesu udzieloną osobom z Twojej dolnej linii rekomendacji. Nagrody mogą przybierać formę finansową, wycieczek motywacyjnych, zdobywania kwalifikacji, np.: 

  • Premie / upusty miesięczne uzależnione od wielkości sprzedaży, mieszczące się w przedziale od 3% do 21%.
  • Miesięczne i roczne premie dodatkowe (np. premia kierownicza), inne nagrody pieniężne oraz nagrody motywacyjne oparte o wyniki Twojej grupy biznesowej.
  • Marża od sprzedaży detalicznej produktów. 

Walcz o więcej

image/png;;;strive2.png

Walcz o więcej

Amway dba o ludzi i motywuje do osiągania celów – bez względu na to, czy sukces oznacza dla kogoś możliwość zdobycia dodatkowych dochodów, poczucie spełnienia, możliwość stworzenia lepszych warunków życiowych dla bliskich lub coś zupełnie innego, te cele zależą wyłącznie od Was.

Pomogliśmy już ponad milionom ludzi spełnić sen o lepszym życiu! Przyciągnęliśmy ich nieograniczonym potencjałem możliwości, wsparciem ze strony firmy z ponad piećdziesięcioletnim doświadczeniem, możliwością współpracy z globalną społecznością gotową do udzielenia wsparcia oraz doskonałym Planem Sprzedaży i Marketingu Amway.

Rozpocznij współpracę z Amway już dziś!

Przygoda życia

image/jpeg;;;photo - nr 2.jpg

Przygoda życia

Często rozmawiamy z osobami, które odniosły sukces w biznesie Amway, i zawsze spotykamy się z wyrazami ogromnej wdzięczności za pokazanie im potencjału tego biznesu i danie możliwości zmiany ich życia na lepsze.

Biznes Amway daje możliwość prowadzenia działalności na zasadzie równowagi pomiędzy pracą i życiem prywatnym oraz uzyskania dodatkowego dochodu. Co więcej, zapewnia również możliwość wszechstronnego rozwoju osobistego. Produkty, których od tej pory będziesz ambasadorem, to najwyższej jakości wyroby dla domu, kosmetyki oraz suplementy diety, które już od ponad 50 lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów.

To tylko niektóre z powodów, dla których zdecydowałeś się rozpocząć współpracę z Amway. Te same argumenty przemówią również do innych osób, którym zaprezentujesz nasze produkty i które mogą zdecydować się podążyć za Twoim przykładem. Droga, którą obrałeś, nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności lub wiedzy. Nie ma żadnej tejemnicy sukcesu, ponieważ Amway to szansa dla każdego – wystarczy dużo entuzjazmu i dobrych chęci oraz nieco pomocy z naszej strony.

Na każdy sukces trzeba zapracować – co do tego nie ma wątpliwości

Wyłącznie od Ciebie i Twojego wkładu pracy zależeć będzie, jak daleko zajdziesz. Na tym polega właśnie przygoda z Amway! Mamy nadzieję, że współpraca z nami będzie dla Ciebie przygodą życia!

Rozpocznij współpracę z Amway już dziś!

Zrozumienie planu

image/png;;;Understanding.png

Podstawy naszego biznesu

Plan Sprzedaży i Marketingu Amway odzwierciedla oryginalną koncepcję biznesową opracowaną przez założycieli Amway, Richa DeVosa i Jaya Van Andela, w 1959 roku.

Plan opiera się na strukturze marketingu wielopoziomowego oraz na systemie wynagrodzeń bazującym na premiach wypłacanych Przedsiębiorcom Amway / Stałym Klientom Plus za ich osiągnięcia.

Bardzo ważne!

Twoje dochody zależą od Twoich osiągnięć – nie od Twojej pozycji. Jeżeli przeznaczysz więcej czasu i włożysz więcej wysiłku w sprzedaż produktów Amway oraz rekomendowanie innych do współpracy, niż robi to osoba, która wprowadziła Cię do biznesu Amway, Twoje dochody mogą być również wyższe.

Plan Sprzedaży i Marketingu oferuje każdemu możliwość rozpoczęcia pracy na własny rachunek bez konieczności posiadania specjalnych umiejętności, wiedzy czy wysokiego wkładu własnego.

Dowodem na sukces Planu jest fakt, iż obecnie, ponad pół wieku po założeniu Amway, organizacja rozrosła się do 3 milionów Przedsiębiorców Amway i Stałych Klientów Plus na całym świecie, a firma nigdy nie miała silniejszej pozycji.

Rozpocznij współpracę z Amway już dziś!