image/png;;;Inspirational.png

Inspiracja

W Amway nikt nie jest sam w biznesie. Poza wsparciem, którego udziela osoba rekomendująca, Amway zapewnia profesjonalne szkolenia, materiały marketingowe, produkty oraz pomoc w obsłudze klienta.

  • image/jpeg;;;1.jpgWłasny biznes, ciągłe wsparcie
  • image/jpeg;;;2-PL.jpgNarzędzia sprzedaży
  • image/jpeg;;;3.jpgTo Ty wyznaczasz swoje cele i tempo
  • image/jpeg;;;4.jpgWszystko zależy od Ciebie!

Własny biznes, ciągłe wsparcie

Prowadzisz swój własny biznes, ale nigdy nie jesteś sam

Co więcej, każdy z produktów objęty jest Gwarancją satysfakcji Amway. Jeżeli nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany produktem, można po prostu go zwrócić i dostać z powrotem pieniądze. Bez zadawania pytań. Zyskując status Stałego Klienta Plus (SKP) lub Przedsiębiorcy Amway (PA), można dołączyć do społeczności miliona innych osób współpracujących z Amway w ponad 100 państwach i terytoriach na świecie. Dołączenie do zespołu Stałych Klientów Plus lub Przedsiębiorców Amway oznacza wsparcie, motywację i rady grupy partnerów biznesowych. Ważną częścią tego zespołu jest osoba rekomendująca, która pomoże Ci rozpocząć biznes Amway i będzie pomagać oraz szkolić.

Kliknij na mapę, aby uzyskać wsparcie Amway w poszczególnych krajach
 

Narzędzia sprzedaży

Narzędzia sprzedaży - mając u boku Amway, można realizować cele, które sobie wyznaczysz!

Obsługa klientaw razie pytań dotyczących rejestracji, odnowienia umowy, biznesu lub produktów, pracownicy Działu Obsługi Klienta zawsze chętnie służą pomocą.

Marketingwspieramy sprzedaż i rozwój biznesu materiałami sprzedażowymi dostępnymi na stronach internetowych i broszurach.

Zarządzanie zamówieniamiTy zajmujesz się sprzedażą produktów, my zajmujemy się resztą.

Szoleniabezpłatne, dostępne online szkolenia wideo i warsztaty prowadzone przez trenerów, to tylko niektóre ze sposobów na dzielenie się specjalistyczną wiedzą, abyś mógł rozwijać swój biznes Amway.

To Ty wyznaczasz swoje cele i tempo

To Ty wyznaczasz swoje cele i swoje tempo. My jesteśmy na miejscu,
aby pomóc Ci odnieść sukces.

Bez względu na to, czy sukces oznacza możliwość zdobycia dodatkowych dochodów dla siebie i rodziny, poczucie spełnienia, możliwość stworzenia lepszych warunków życiowych dla bliskich lub coś zupełnie innego, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

To Twój biznes i Ty sprawujesz kontrolę

Możesz zarządzać swoim biznesem, kontrolować poziom sprzedaży, zamawiać produkty i odnawiać umowę współpracy z Amway www.amway.pl.

Wszystko zależy od Ciebie!

Wszystko zależy od Ciebie!

Oferujemy Ci wsparcie i pomoc. Szkolenia online i offline, promocje, prezentacje produktów i wiele innych form wsparcia stwarzają Ci szansę na osiągnięcie sukcesu, o jakim marzyłeś. W każdej chwili możesz również liczyć na pełne wsparcie osoby, która wprowadziła Cię do firmy i będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy.

Wybierz się w ekscytującą podróż z Amway. To Ty tutaj dowodzisz, a my jesteśmy na miejscu, aby zapewnić Ci wsparcie, gdy tylko będziesz go potrzebować.