image/png;;;Accessible.png

Nieograniczony dostęp

Amway nieustannie poszukuje nowych metod wspierania Was aby pomóc Wam w osiąganiu sukcesów. Idealnym rozwiązaniem jest Internet, który zapewnia nieprzerwany dostęp do informacji i narzędzi biznesowych, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jako Stały Klient Plus lub Przedsiębiorca Amway, otrzymujesz pełny dostęp do ogromnego zbioru informacji na Amway online – od opisów produktów i bieżącej oferty, aż po szkolenia biznesowe.

  • image/jpeg;;;1.jpgAplikacje mobilne Amway
  • image/jpeg;;;2a.jpgSklepy partnerskie
  • image/jpeg;;;3.jpgAmway Academy
  • image/jpeg;;;4.jpgZacznij od e-learning
  • image/jpeg;;;5.jpgDemonstracje produktów
  • image/jpeg;;;6.jpgAutoprezentacja

Aplikacje mobilne Amway

image/png;;;Amway App.png

Aplikacje mobilne Amway

• Aplikacja Amway

Została stworzona jako mobilne narzędzie biznesowe, które może Ci pomóc w zarządzaniu Twoją działalnością.

• Symulator dochodów Amway Europe

Narzędzie to ma pokazać przykłady potencjalnych dochodów.

• Amway Kiosk

Daje dostęp do wersji cyfrowych materiałów drukowanych Amway. Udoskonalony i wzbogacony cyfrowo, służy jako wizytówka możliwości współpracy z Amway oraz marki i produktów Amway.

• Amway Augmenter

Aplikacja ta rozszerza statyczną treść materiałów drukowanych na ekranie urządzenia mobilnego.

Sklepy partnerskie

image/jpeg;;;foto do partners stores moon shape.jpg


Sklepy partnerskie

Osoby współpracujące z Amway mogą korzystać z zakupów w sklepach partnerskich (zakupy te doliczane są do ich miesięcznego obrotu WP). 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o sklepach partnerskich

Amway Academy

image/png;;;academy.png

Amway Academy

Założona w 2009 roku, Amway Academy oferuje szkolenia w 26 językach dla Stałych Klientów i Przedsiębiorców Amway z całej Europy. Największy wybór kursów znajduje się na naszej stronie internetowej. Korzystając z programu e-learning, można uczyć się samodzielnie lub brać udział w sesjach treningowych prowadzonych przez zespół naszych ekspertów przez Internet.

Z kolei szkolenia organizowane w salach treningowych skierowane są do Przedsiębiorców Amway zaznajomionych już z naszymi produktami i markami, zainteresowanych dalszym rozwojem biznesu. Kursy te odbywają się w Centrach Wystawienniczo-Treningowych Amway w różnych miastach Europy.

Amway Academy współpracuje z kilkoma poważanymi uczelniami wyższymi, agencjami i akademiami przedsiębiorczości, jak również z doświadczonymi Przedsiębiorcami Amway, a od roku 2009 jest członkiem European Corporate Learning Forum (ECLF).

Zacznij od e-learning

image/png;;;start.png

Zacznij od e-learning

Sprawdzonym sposobem na rozpoczęcie szkoleń Amway jest samodzielna nauka online. Na stronie www.amway.pl (klijnij tutaj - link dostępny tylko dla osób zalogowanych) znajdziesz kursy, prezentacje produktów i wiele innych pomocy naukowych.

e-learning to bezpłatny program szkoleniowy, dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu dla wszystkich Stałych Klientów Plus i Przedsiębiorców Amway.

Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na stronie www.amway.pl możesz z miejsca rozpocząć swój pierwszy kurs online. Po zaliczeniu krótkiego testu na końcu sesji, możesz wydrukować certyfi kat ukończenia szkolenia.

Demonstracje produktów

image/png;;;333081.png

Demonstracje produktów

Podczas prezentacji produktu najlepsze argumenty sprzedażowe czerpiemy z własnych doświadczeń.

Nie masz jeszcze swoich? Zobacz, jak robią to inni dzięki wideoklipom dostępnym online na www.amwaymedia.eu/pl

Autoprezentacja

Autoprezentacja

Zapewnimy Ci zestawy do przeprowadzania prezentacji, wyposażymy Cię w próbki produktów, torby, firmowe akcesoria i dodatki. Wszystko, aby biznes Amway był naprawdę profesjonalny.

Rozpocznij współpracę z Amway już dziś!