ADRIAN KOCZY

#142613

Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway: http://www.amway.pl/user/adriankoczy
Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway. Wszystkie zawarte na niej informacje zostały stworzone przez Przedsiębiorcę Amway odpowiedzialnego za tę stronę. Aby zobaczyć oficjalne dane i informacje zamieszczone przez Amway, użyj nawigacji znajdującej się powyżej.
 
Witaj na mojej prywatnej stronie związanej z możliwościami biznesowymi Amway!

Amway oferuje wysokiej jakości suplementy diety, kosmetyki, produkty do higieny osobistej oraz produkty dla domu. Amway to również możliwość prowadzenia własnego biznesu w każdym miejscu na świecie.

Jak ja rozumiem ten biznes? Bardzo prosto! Każdy z nas jest konsumentem, każdego dnia wydajemy gdzieś pieniądze na potrzeby swojego gospodarstwa domowego (nawet jak sam mieszkasz). Co my z tego mamy? No nic, poza tym, że budujemy biznes właścicielom różnych sklepów..., tutaj jednak jest możliwość bycia PROSUMENTEM, tzn. że będziesz zarabiał na swoich wydatkach. To wszystko, to jest takie proste, bo każdy z nas jest konsumentem. Firma Amway jako nasz partner w biznesie dostarcza produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach i daje nam możliwość zbudowania własnego biznesu na podstawie wydatków, które będziemy mieć do końca życia! :) Wystarczy dzielić się tą informacją o tych unikalnych możliwościach ze swoimi znajomymi, bo jak pewnie zauważyłeś firma Amway nie reklamuje się w ogólnodostępnych mediach, bo to MY jesteśmy reklamą - i wiesz co... NAJWIĘKSZE pieniądze są w marketingu :)

Osobiście znalazłem tutaj nieskończone możliwości generowania dochodu i o wiele łatwiejszą drogę do wymarzonego sukcesu niż w tradycyjnym biznesie. Zaintrygowało mnie też dodatkowo to, że wszystko czego dokonam w tym biznesie to zostanie przepisane na moje dzieci, wnuki w spadku! A tutaj nie mam żadnych większych kosztów czy ograniczeń, bo sam wybieram kiedy pracuję i co chcę osiągnąć :) A jak wiadomo, im więcej włożysz zaangażowania i pracy tym większe będą Twoje wyniki - jak wszędzie.

Budując swój biznes przy współpracy z firmą Amway szukam ludzi ambitnych, nauczalnych i wytrwałych. Chętnie pomogę każdemu kto zechce się przyjrzeć bliżej idei tego projektu biznesowego. Jestem przekonany, że każdy kto tylko ma jakiś cel w życiu jest w stanie tutaj osiągnąć sukces. Poza tym został stworzony cały program, który opiera się na doświadczeniach tysięcy ludzi co jest praktycznie 100% gwarancją sukcesu jeżeli tylko zaangażujesz się na 100%.

Cały program już jest stworzony, teraz szukam ludzi do zespołu, którzy będą mieli marzenia i cele do spełnienia. Jeżeli rzeczywiście czegoś pragniesz, masz motywacje, szukasz możliwości, to skontaktuj się ze mną, jeżeli szukasz wysokiej klasy produktów i chcesz być tylko klientem to również zapraszam do kontaktu.

Chcesz mieć lepsze i tańsze produkty, z dostawą do domu, z gwarancją satysfakcji (aż 90 dni na sprawdzenie produktu)? Szukasz konkretnych możliwości zarabiania pieniędzy dla siebie i swojej rodziny?

Gwarancja satysfakcji oznacza możliwość zużycia całego produktu i jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań to masz prawo do pełnego zwrotu pieniędzy. Czy to jest uczciwe? Moim zdaniem bardzo uczciwe, bo masz aż 90 dni na testowanie każdego produktu.

Przeczytaj poniższe wiadomości, a znajdziesz tam większość odpowiedzi na swoje pytania.

Miłego dnia! :)

Adrian Koczy
Live Your Dreams

Moje ulubione produkty Amway

Zdrowy tryb życia

Uroda

Dom

Moje wiadomości

20-08-2017Siła duplikacji
Słynny majętny człowiek John Paul Getty powiedział kiedyś: „Wolę mieć po jednym procencie zysku z wysiłku 100 ludzi, niż 100% z mojego własnego wysiłku”. Czy to nie jest wspaniała idea?

Możesz mieć jeden, choćby najlepszy komputer, ale jest on niczym w porównaniu z siecią komputerów. Zgadzasz się? Tak można w skrócie opisać sposób budowania biznesu będąc partnerem firmy Amway.

Ta idea jest dla mnie czymś "wow", bo w tradycyjnym biznesie w dzisiejszych czasach to nie jest takie proste:)
30-07-2017Nowy smak XS Orange Kumquat Blast!
Nowy smak napoju XS Power Drink! Orzeźwiający napój XS Power Drink Kumquat Orange Blast charakteryzuje niska wartość kaloryczna, brak zawartości cukru oraz wysoki poziom witamin z grupy B.

XS to mój sposób na każdy dzień pełen energii!
Ale poza tym, że ma super smak, nie podnosi cukru, działa równomiernie przez 4-6h to jeszcze daje zarobić konkretne pieniądze :)

Teraz ten smak to zdecydowanie mój ulubiony :)
Chętnie się z Tobą napiję XS'a!
30-07-2017Kolekcja ARTISTRY Supreme LX z 24-karatowym złotem

TOP 1 NA ŚWIECIE!

Naukowcy współpracujący z marką ARTISTRY zamknęli wyciąg z niepodatnych na starzenie się komórek macierzystych rośliny Gardenia Grandiflora w eliksirze o intensywnym działaniu.
Kompleks CellEffect24 z czystym złotem oraz składnikami NUTRILITE™ wzmacnia działanie eliksiru z komórek macierzystych gardenii.
Ta rewolucyjna technologia przywraca witalność skóry i zwiększa jej indeks energetyczny aż 68 razy.
22-03-2016Wyniki za 2015 rok
Film podsumowujący rok 2015 z całego świata, dlatego w języku angielskim. Firma Amway jest rozpędzona i pod każdym względem notuje wzrost porównując się do roku poprzedniego. Więcej inwestycji, więcej premii, więcej produktów, więcej wyróżnień, więcej korzyści dla przedsiębiorców.

Chciałbym przedstawić wszystkie szczegółowe informacje, ale się nie da - jest tego tak wiele.

Krótko mówiąc - JESTEM DUMNY, ŻE JESTEM CZĘŚCIĄ BIZNESU AMWAY! :)


04-01-2016Stuprocentowa możliwość
Jeśli tylko się zdecydujesz to osiągniesz sukces mimo trudności, wiemy jak sobie z nimi radzić.

100% MOŻLIWOŚĆ

1. Nie trzeba myśleć o rozwoju produktów, usług
2. Dostajesz system szkoleniowy od praktyków
3. Najważniejszy jesteś TY

Jesteśmy godni dobrego stylu życia, nie tylko pieniędzy, ale i czasu i masy przyjaciół. Dobry styl życia to nagroda, którą wypracujesz.

Zostań przedsiębiorcą, zacznij spełniać swoje marzenia!
Tylko TY decydujesz o swoim życiu :)
01-12-2015Potęga Amway
Firma Amway jest niekwestionowanym liderem w branży MLM, roczny obrót w 2014 roku wyniósł 36,5 miliardów złotych! Co daje ponad 3 mld złotych na miesiąc, idąc dalej ponad 101 milionów na dzień, a to jest uwaga ponad 4,2 miliona złotych na godzinę!

WYPŁACONO 11,1 MILIARDA ZŁOTYCH PREMII I NAGRÓD DLA NAS!

Poniżej film podsumowujący 2014 rok, i wszystko jasne :)Więcej!
07-10-2015Mechanizm prosumenta = dźwignia finansowa cz. 1
Pro-sumpcja daje każdemu możliwość, by nie tylko wydawać pieniądze na detaliczne produkty, ale także na tym zarabiać. Gdy dokonujesz zakupów w sklepie detalicznym, jako konsument masz tylko 1 dostępną dla siebie możliwość. Ty otrzymujesz produkt, a detalista zatrzymuje zysk. Jako prosument możesz zachowywać się jak konsument i wydawać pieniądze na produkty i usługi, których potrzebujesz i możesz zarabiać na swoich wydatkach!

IDEA W SKRÓCIE: KUPUJ DLA SIEBIE, POLECAJ, ZARABIAJ
07-10-2015Mechanizm prosumenta cz. 2
Wielu ludzi mi mówi, że musi ciężko pracować żeby zarabiać i nie ma czasu na zabawę w "coś takiego" :) Każdy widzi możliwość biznesu, jednak mało kto widzi szansę dla siebie.

Nie da się przekazać potęgi tego biznesu w paru słowach, ale wielu ludzi którzy już maja zarobki powyżej miliona rocznie zaczynają budować tutaj swój biznes. Dlaczego? Mają miliony, jednak brakuje im czasu, zdrowia, zabawy, przyjaciół, i wciąż muszą ciężko pracować, wcześnie wstawać...
07-10-2015Mechanizm prosumenta cz. 3
To co jest najlepsze to system, dzięki któremu za wykonaną pracę w przeszłości będziemy otrzymywać pieniądze tak długo jak tylko będzie działać nasz biznes, który zbudowaliśmy. Jest to dochód nieaktywny, mało która firma ma taki system, i często multimilionerzy muszą dalej być w firmie, sprawdzać wszystko czyli wciąż nie mają wolności i czasu, nie mają kiedy się cieszyć swoim majątkiem.

Wniosek = wykonaj pracę i ciesz się życiem bez ograniczeń :)

05-10-2015Twoja przyszłość
Biznes Amway to coś więcej niż wysokiej jakości produkty codziennego użytku - to budowanie grupy przyjaciół, którzy chcą zmienić swój styl życia. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu.1-10 z17 pozycje
Pozycje na stronie:

Zrób ze mną zakupy online

Zrób ze mną zakupy, a będziesz mógł:

  1. Składać zamówienia online i otrzymywać dostawy produktów prosto do domu.
  2. Korzystać z moich porad dotyczących produktów odpowiednich właśnie dla Ciebie.
  3. Otrzymywać moje rekomendacje produktów.
  4. Otrzymywać powiadomienia i informacje dotyczące zamówień.

Buduj ze mną biznes

Skontaktuj się ze mną

E-mail:
Telefon:
+48 602 115493

Odwiedź mój profil internetowy

Zaproponuj spotkanie

Proszę o kontakt w sprawie porady, prezentacji produktów lub udostępnienia drukowanej Broszury produktów.

W formularzu znaleziono następujące błędy

Nazwisko/nazwa:
Telefon:
E-mail:
Komentarz:
Wyślij

Goście

Błąd Ajax

Wystąpił problem z dostępem do strony. Czy połączenie internetowe zostało przerwane? Proszę spróbować załadować stronę ponownie albo powtórzyć działanie.