BARBARA MARIA GOŁĘBIEWSKA

#9405657

Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway: http://www.amway.pl/user/barbaramaria
Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway. Wszystkie zawarte na niej informacje zostały stworzone przez Przedsiębiorcę Amway odpowiedzialnego za tę stronę. Aby zobaczyć oficjalne dane i informacje zamieszczone przez Amway, użyj nawigacji znajdującej się powyżej.
 
WITAMY w ŚWIECIE PRODUKTÓW i MOŻLIWOŚCI AMWAY

Amway oferuje wysokiej jakości suplementy diety, kosmetyki, produkty do higieny osobistej oraz produkty dla domu. Amway to również możliwość prowadzenia własnego biznesu.Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat oferty produktowej Amway oraz dowiesz się o zasadach prowadzenia biznesu w Amway
Moje wiadomości

08-09-2015Unikalny biznes
Teraz jest najlepszy czas na rozwijanie unikalnego modelu biznesu.
Zapraszam Cię do partnerskiej współpracy,poprzez platformę /1456264.txt.
Załóż swoje osobiste konto i używaj zdrowych,wysokiej jakości,ekologicznych produktów.
Zbuduj osobisty profil na tej platformie i rekomenduj go innym dając szansę i możliwość tym,którzy dla siebie ich poszukują.
Kontaktuj się ze mną za każdym razem w przypadku pytań i wątpliwości.
21-02-2013WSPÓŁPRACA DŁUGOTERMINOWA
Dodaj energii i sensu swojemu życiu;oczekuj więcej,pracuj mądrzej,a osiągniesz więcej.Poprzez moją osobistą stronę internetową z Amway załóż swoje konto i zamów oraz używaj zdrowych,ekologicznych produktów.Utwórz link i zarekomenduj swoją stronę innym ludziom,aby teraz otworzysz szanse,możliwości tym,którzy ich poszukują.Zapraszam Cię do partnerskiej współpracy.Zostań szefem dla samego siebie już od dziś,po co zwlekać do jutra... .

Amway już zaplanował swoją przyszłość;a Ty co planujesz?!
21-02-2013STOSOWANIE PRODUKTÓW PRZYJAZNYCH DLA ŚRODOWISKA
Produkty te to koncentraty,to także sposób na oszczędzanie Twoich pieniędzy.Zawierają duży procent aktywnych składników,zamiast wypełniaczy lub wody.Produkty silnie działają więc wymagają rozcieńczenia.Usuwają
najtrudniejsze zabrudzenia bez szkodliwego działania na skórę rąk,
delikatne,jak i przyjazne dla środowiska.
Produkty spełniają różne potrzeby, są wysokiej jakości,pomagają zadbać o czystość całego domu.Można tu znaleźć szeroką gamę produktów do prania,zmywania,czyszczenia i odświeżania
21-02-2013SPOŻYWAJ ZDROWYCH,WYSOKIEJ JAKOŚCI I EKOLOGICZNYCH PRODUKTÓW - czyli lepsze zdrowie dla każdego.
Są różne przyczyny,dla których powinniśmy spożywać produkty pochodzące z upraw ekologicznych.Rolnicy stosują coraz większe dawki środków chemicznych,które nie są obojętne dla zdrowia ludzi i zwierząt.3 miliony ludzi na całym świecie ulega ostremu zatruciu pestycydami,z czego 300 tysięcy osób rocznie umiera z powodu zatrucia pestycydami.Rolnictwo ekologiczne daje zdrowie dla każdego człowieka.Wybierając produkty ekologiczne też pośrednio wpływamy na całe nasze środowisko.Co wybierzesz dziś?


21-02-2013BUDUJ ZE MNĄ BIZNES


Łatwo jest rozpocząć współpracę z Amway,aby to zrobić,należy wypełnić formularz rejestracyjny PA -podpisać umowę.Następnie zakupić Zestaw początkowy,który zawiera pakiet informacji na temat rozpoczęcia własnego biznesu we współpracy z Amway.Osoba rozpoczynająca współpracę będzie miała możliwość zakupu zestawu produktów po specjalnej cenie.
Amway wyróżnia osoby,które odniosły sukces-wysokie premie,nagrody.Każdy w Amway ma równe szanse,niezależnie od religii.
21-02-2013ODCHUDZANIE SIĘ - program kontrola wagi
Kompleksowy program kontroli wagi plus gama wysokiej jakości suplementów diety marki NUTRILITE,które pomogą Ci w zdrowy sposób uzyskać i utrzymać wymarzoną wagę przez długi czas.Program Kontroli Wagi należy stosować zgodnie z wszystkimi zaleceniami zawartymi w podręczniku.Nie wolno zmieniać ani zastępować żadnych produktów żywieniowych oraz ćwiczeń bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.Zamówienie Zestawu Programu Kontroli Wagi-Nr.kat.218502 pomaga pozbyć się nadwagi.kontakt w/w
21-02-2013ZASTANÓW się i ODPOWIEDZ SOBIE na NASTĘPUJĄCE PYTANIA:
1)Co dla Ciebie najważniejsze w życiu?
- wymień co najmniej dziesięć swoich priotytetów

2)Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłość za dziesięć,piętnaście lat?
- w aspekcie tego co posiadasz,gdzie byłeś,co przeżyłeś,czeg do-
konałeś,kim jesteś,jakich masz przyjaciół i co pozostawisz innym
po sobie

3)W jaki sposób zamierzasz tego wszystkiego dokonać?
- przedstaw swój konkretny,realny plan

4)Na czym bardziej się koncentrujesz?

TWOJE MYŚLENIE WARUNKUJE TWOJE ŻYCIE!!
21-02-2013ODNALEZIENIE NATURY w WARUNKACH OTACZAJĄCEJ NAS DZIŚ CYWILIZACJI.
Zdrowa kuchnia to klucz do zdrowia,do dobrego samopoczucia.
Istnieją różne mody na odżywianie i aż roi się od opinii,co jeść najlepiej.Zaleca się spożywanie roślin i ziaren,które są czyste biologicznie,nawet jeśli są droższe od sztucznie konserwowanych sposobami chemicznymi.W sumie wydatek będzie i tak mniejszy,ponieważ zaoszczędzisz na wizytach do lekarza w przyszłości.
Rośliny,owoce i ziarna z ekologicznych gospodarstw są nośnikami dobrego samopoczucia,zapewniają życie zdrowsze,produktywne.
1-8 z8 pozycje
Pozycje na stronie:
 

Buduj ze mną biznes

Skontaktuj się ze mną

E-mail:
Skype:barbaramaria1965Skype call

Zaproponuj spotkanie

Proszę o kontakt w sprawie porady, prezentacji produktów lub udostępnienia drukowanej Broszury produktów.

W formularzu znaleziono następujące błędy

Nazwisko/nazwa:
Telefon:
E-mail:
Komentarz:
Wyślij
Błąd Ajax

Wystąpił problem z dostępem do strony. Czy połączenie internetowe zostało przerwane? Proszę spróbować załadować stronę ponownie albo powtórzyć działanie.