BARTOSZ PARTYKA

#520912

Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway: http://www.amway.pl/user/bartoszpartyka
Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway. Wszystkie zawarte na niej informacje zostały stworzone przez Przedsiębiorcę Amway odpowiedzialnego za tę stronę. Aby zobaczyć oficjalne dane i informacje zamieszczone przez Amway, użyj nawigacji znajdującej się powyżej.
 
Witam w świecie produktów i możliwości biznesowych Amway!

Amway oferuje wysokiej jakości suplementy diety, kosmetyki, produkty do higieny osobistej oraz produkty dla domu. Amway to również możliwość prowadzenia własnego biznesu.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat oferty produktowej Amway oraz zasadach prowadzenia biznesu Amway.

W przypadku pytań proszę o kontakt.

Informacje o mojej witrynie
Spis firm

Moje wiadomości

06-06-2016Amway Bydgoszcz | Body Key
Dzisiaj trochę z innej beczki. Moja przygoda z Amway zaczęła się pod koniec 2013 roku i przez prawie 3 lata tylko próbowałem. Chodzi o produkty ale i społeczność byłem na kilku spotkaniach trochę czytałem co nowego się dzieje.

Produkt kóry bardzo mi się spodobał to wspomniane Body Key. System do zmiany nawyków żywieniowych opary o kod DNA. Na podstawie badania Twojego DNA naukowcy są w stanie dobrać dietę i rodzaj wysiłku fizycznego aby Twój organizm przyswajał te dwie rzeczy najlepiej.
05-06-2016Amway Bydgoszcz | Mydło do rąk
Amway Bydgoszcz mydło do rąk Seria Body Series to jeden z pierwszych produktów które używałem. Opakowanie 250 ml starczyło na kilka miesięcy bo jest to koncentrat. Niewielka ilość mydła pięknie się się pienie i znakomicie pachnie jedno użycie pompki pobiera 3x mniej mydła niż zwykły dozownik np z biedronki. Powiem szczerze żadne mydło do tej pory nie sprawiało że wąchałem własne dłonie po użyciu mydła.

Zdecydowanie polecam.
04-06-2016Amway Bydgoszcz | XS power drink
Amway Bydgoszcz team dzisiaj testuje Power Drink Tropical Blast. Nie pijam codzienne napojów energetycznych. Co mnie przekonało żeby spróbować XS? Po pierwsze 0 cukru. Po drugie ważne było też dla mnie, że nad jego składem ma pieczę cześć firmy Amway zajmująca się naturalnymi składnikami odżywania.

Zapraszam wszyskich z Bydgoszczy i okolic do próbowania tych naturalnych energetyków.

Oto mała film promujący XS
04-06-2016Amway Bydgoszcz | Szampon przeciw łupieżowy
Amway Bydgoszcz | Szampon przeciw łupieżowy

Dzisiaj test szamponu. W przypadku moich włosów dobór odpowiedniego szamponu jest ważny. Używam z reguły szampon przeciw łupieżowy jednak po korzystaniu z normalnych szamponów włosy stają się suche i bardzo cienkie. Ułożenie ich było praktycznie niemożliwe. Po pierwszym użyciu szamponu SATINIQUE ten problem się nie pojawił. Oczywiście na kolejne testy pokażą czy jest skuteczny na co dzień
1-4 z4 pozycje
Pozycje na stronie:
 

Zaproponuj spotkanie

Proszę o kontakt w sprawie porady, prezentacji produktów lub udostępnienia drukowanej Broszury produktów.

W formularzu znaleziono następujące błędy

Nazwisko/nazwa:
Telefon:
E-mail:
Komentarz:
Wyślij

Buduj ze mną biznes

Skontaktuj się ze mną

E-mail:
Telefon:
+48 501 098173

Goście

Błąd Ajax

Wystąpił problem z dostępem do strony. Czy połączenie internetowe zostało przerwane? Proszę spróbować załadować stronę ponownie albo powtórzyć działanie.