IRENA LENGA

#3071910

Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway: http://www.amway.pl/user/irenkagd
Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway. Wszystkie zawarte na niej informacje zostały stworzone przez Przedsiębiorcę Amway odpowiedzialnego za tę stronę. Aby zobaczyć oficjalne dane i informacje zamieszczone przez Amway, użyj nawigacji znajdującej się powyżej.
 
Szczęśliwy człowiek, który spośród wielu życiowych dróg wybiera tylko te właściwe. Należę do grona takich osób. Bo Amway to nie tylko wysokiej jakości produkty, nie tylko możliwość osiągania satysfakcji finansowej. To również, a może przede wszystkim styl życia, współpraca z ludźmi życzliwymi, przyjaźnie nastawionymi do życia.
Zatem witaj w gronie szczęśliwych ludzi.

Moje wiadomości

07-05-2017KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z AMWAY
Z powyższego schematu wynika, ze jest to biznes dla każdego. I dla PERFEKCYJNEJ PANI DOMU, bo znajdzie tu wiele produktów, które pomogą JEJ utrzymać dom w czystości i świeżości, produktów wydajnych i skutecznych. Jest to biznes dla NAUCZYCIELI, którzy lubią się uczyć i przekazywać wiedzę. OSOBA lubiąca pracować w domu, przy komputerze też tu ma taką możliwość. Dla tych, którzy szukają dodatkowego źródła dochodu i dla wielu, których tu nie wymieniłam.
Sprawdź, czy ten biznes jest dla CIEBIE!!!!!
07-05-2017ZAMIAST PLANU MARKETINGOWEGO
Działamy przy pomocy komputera rozwijając kontakty międzynarodowe. Tworzymy grupy wsparcia i nie mamy problemów, które są w tradycyjnych biznesach. Posługując się prostymi narzędziami osiągamy postawione sobie cele. Doskonalimy swój warsztat pracy i rozwijamy swoje mocne strony. To jest fajne, że przy okazji mamy dodatkowe źródło dochodu!!!!!!
07-05-2017TO ŁATWE
Nie musimy wyważać otwartych drzwi!! Po zarejestrowaniu się w firmie Amway dostajemy proste narzędzia do obsługi naszego biura. Nie musimy angażować kadrowej, księgowej. Wiele takich działań utrudniających nam prowadzenie tradycyjnego biznesu jest w systemie.
Jedynie od naszej kreatywności zależy czy odniesiemy tu sukces. Jeśli masz z tym problem....idż po śladach, duplikuj sprawdzone działania!!
Sukces jest w Twoim zasięgu! Przekonaj się czy to zadziała dla Ciebie. Ryzyko"0"
07-05-2017ENERGETYKI
Fantastyczny smak uzyskany dzięki połączeniu różnego rodzaju owoców jagodowych.Jedna puszka napoju zawiera jedynie 5 kalorii. Nie zawiera węglowodanów.Witaminy z grupy B pozwalają zwalczyć uczucie zmęczenia i wyczerpania, wspomagając proces metabolizmu energetycznego. Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.
W superskutecznej formule połączone zostały witaminy z grupy B, tauryna, glukuronolakton i kofeina.
07-05-2017PASTA DO ZĘBÓW ZWYKŁA I NIEZWYKŁA

Warte zastanowienia. A to jedna z wielu opinii:Pasta Glister firmy Amway już po pierwszym użyciu przypadła mi do gustu. Ma delikatną konsystencję, miętowy smak i doskonale radzi sobie z usuwaniem przebarwień i osadu na zębach (piję dużo kawy, więc to dla mnie bardzo ważne). Zęby nie są porysowane jak to się czasem zdarzało przy innych pastach. Do stosowania namówiłam męża "palacza" - gołym okiem widać, że są efekty :) Polecam!
04-05-2017DOKĄD PROWADZI TA DROGA???
Ahoy przygodo! Aby nie zgubić się w gąszczu, labiryncie wiadomości, proponuję i zachęcam aby na początek zajrzeć na stronę: http://team2021.com/abc/
Znajdziesz tu podstawowe informacje o naszym zespole, o firmie z którą współpracujemy, o podstawach tego biznesu, o możliwościach finansowych. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji>>>zadzwoń lub napisz do mnie!
04-05-2017PRZYJRZYJMY SIĘ FIRMIE
Frma istnieje ponad pół wieku, jest już w stu krajach i oferuje na swoje produkty 100% Gwarancji satysfakcji. Amway posiada 75 laboratoriów na całym świecie. Pracuje w nich ponad 900 naukowców, inżynierów i techników. Profesjonalistom z działu R&D (Research and Development - Dział Rozwoju) przyznano ponad 1100 patentów. Eksperci ci opublikowali także ponad 400 artykułów w profesjonalnej prasie branżowej.
04-05-2017SPRZYMIERZEŃCY DOMU
Oto przykłady produktów pomagających utrzymać dom w czystości.

04-05-2017TOALETOWE CO NIECO
Och te mydełka!!!!!!!!Delikatnie pachnące, nawilżające i mające cudowną moc przyciągania. Szczególnie mydełko miodowe sprawia, że chcesz się myć wciąż i wciąż......Białe mydełko ma zapach przywołujący z pamięci dzieciństwo.
Dezodoranty o delikatnym zapachu długo utrzymują newralgiczne miejsca w świeżości.
Pasta do zębów jest wydajna i spełnia swe zadanie w 100%
04-05-2017PRANIE W PEŁNYM WYMIARZE
Poza wszelkimi właściwościami opisanymi w charakterystyce tych produktów takimi jak: wydajność, skuteczność wybielania i odplamiania na uwagę zasługuje gama subtelnych zapachów dających autentyczny efekt świeżości a o to w praniu najbardziej chodzi.
1-10 z14 pozycje
Pozycje na stronie:

Skontaktuj się ze mną

E-mail:
Telefon:
+48 60 1055007

Zaproponuj spotkanie

Proszę o kontakt w sprawie porady, prezentacji produktów lub udostępnienia drukowanej Broszury produktów.

W formularzu znaleziono następujące błędy

Nazwisko/nazwa:
Telefon:
E-mail:
Komentarz:
Wyślij

Buduj ze mną biznes

Goście

Błąd Ajax

Wystąpił problem z dostępem do strony. Czy połączenie internetowe zostało przerwane? Proszę spróbować załadować stronę ponownie albo powtórzyć działanie.