ANDRZEJ i BOŻENNA JERWAN

#9752972

Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway: http://www.amway.pl/user/jerwan
Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway. Wszystkie zawarte na niej informacje zostały stworzone przez Przedsiębiorcę Amway odpowiedzialnego za tę stronę. Aby zobaczyć oficjalne dane i informacje zamieszczone przez Amway, użyj nawigacji znajdującej się powyżej.
 
Bożenna i Andrzej Jerwan witają na swojej stronie. Jesteśmy przedsiębiorcami wspólpracującymi z firmą Amway. Bardzo sobie cenimy tę współpracę, jako partnerzy i klienci. Przyciągnęły nas do tego biznesu wysokie standardy i fundamentalne wartości, które promuje firma Amway takie jak, jak rodzina, nadzieja i nagroda,
Swoim klientom oferujemy:
- możliwość nabywania produktów wysokiej jakości,
- gwarancję satysfakcji klienta,czyli możliwość zwrotu produktów w ciągu 90 dni,
- oszczędności wynikające z faktu, iż produkty są koncentratami.
Możliwość współpracy to zmiana nawyków zakupowych czyli zmiana sklepu i budowanie społeczności ludzi,, którzy lubią pomagać innym i chcą lepiej żyć..
XXI wiek to wiek nowatorskich pomysłów biznesowych, ,które zmieniają świat, bo zmieniają myślenie ludzi. . Dają możliwość wykreowania dochodu pasywnego czyli takiego, jak tantiemy za raz napisaną książkę czy nagrany film albo piosenkę. .
Zapraszamy do kontaktu z nami, na osobiste konsultacje.

Skontaktuj się z nami

E-mail:
Telefon:
+48697256872

Zbuduj biznes z nami

Zaproponuj spotkanie

Jeśli potrzebujesz rady, prezentacji albo dostępu do katalogu produktów skontaktuj się z nami.

W formularzu znaleziono następujące błędy

Nazwisko/nazwa:
Telefon:
E-mail:
Komentarz:
Wyślij

Goście

Błąd Ajax

Wystąpił problem z dostępem do strony. Czy połączenie internetowe zostało przerwane? Proszę spróbować załadować stronę ponownie albo powtórzyć działanie.