JOANNA TARNAWSKA i MARIAN KOPAL

#3554501

Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway: http://www.amway.pl/user/joannata/cz
Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway. Wszystkie zawarte na niej informacje zostały stworzone przez Przedsiębiorcę Amway odpowiedzialnego za tę stronę. Aby zobaczyć oficjalne dane i informacje zamieszczone przez Amway, użyj nawigacji znajdującej się powyżej.
 
„Wyrobione umiejętności sprzedaży i solidna wiedza o produkcie są bez znaczenia, jeśli nie widujesz się i nie kontynuujesz kontaktów z wystarczającą liczbą klientów.” – Jeffrey Gitomer

Witamy,

Jesteśmy młodą parą pełną energii, z dużą ilością pomysłów i jasnej wizji swojego życia. Ludzie nas znają jako Mara & Joan. Jesteśmy na tyle młodzi, by żyć pełnią życia i na tyle doświadczeni, by nie być naiwni. Na rynku wybieramy fajnych ludzi, którzy mają niespełnione cele a przynosi nam radość realizowanie ich wspólnie.
To nie jest łatwe, ale naprawdę ,,cholerka!,, warto :-)

Kliknij na link, z wielką ochotą i radością we wszystkim Ci pomożemy.


Uczestniczenie w marketingu sieciowym nie jest dla każdego. Musimy przede wszystkim zawalczyć o siebie, inwestować w szkolenia i rozwój osobisty.
Po pierwsze, konieczne jest aby mieć pragnienie wolności i zobowiązanie do ciężkiego wysiłku.
Mamy dla Ciebie plan na 2-5 lat z wynagrodzeniem wielokrotnie przekraczającym przeciętną pensję. Nie możemy nic obiecać, ale dopóki będziesz naśladować system wsparcia, jest całkowicie pewne, że Ty również wygrasz.


Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, kliknij na link poniżej:

Kliknij na link, z wielką ochotą i radością we wszystkim Ci pomożemy.

Zaproponuj spotkanie

Jeśli potrzebujesz rady, prezentacji albo dostępu do katalogu produktów skontaktuj się z nami.

W formularzu znaleziono następujące błędy

Nazwisko/nazwa:
Telefon:
E-mail:
Komentarz:
Wyślij

Zbuduj biznes z nami

Goście

Błąd Ajax

Wystąpił problem z dostępem do strony. Czy połączenie internetowe zostało przerwane? Proszę spróbować załadować stronę ponownie albo powtórzyć działanie.