KAROLINA KACZMARZYK

#596457

Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway: http://www.amway.pl/user/karolina_kaczmarzyk
Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway. Wszystkie zawarte na niej informacje zostały stworzone przez Przedsiębiorcę Amway odpowiedzialnego za tę stronę. Aby zobaczyć oficjalne dane i informacje zamieszczone przez Amway, użyj nawigacji znajdującej się powyżej.
 
WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA PRZYGOTOWALIŚMY PARĘ SŁÓW O PRODUKTACH KTÓRE SĄ DOSTĘPNE NA NASZEJ STRONIE.


ARTISTRY

Marka ARTISTRY jest jedną z pięciu najlepiej sprzedających się prestiżowycg marek kosmetyków do pielęgnacji skóry na świecie.

ARTISTRY to siła wyobraźni i inwencji oraz najbardziej zaawansowane odkrycia naukowe.

Połączenie starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych i nauki prowadzi do rewelacyjnych rozwiązań, a w rezultacie niezwykle skutecznyh w działaniu produktów. Kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry zapewniają zdrowie i młodszy wygląd cery. Każdego dnia poszerzamy granice piękna. Marce ARTISTRY zaufały miliony kobiet z całego świata.


NUTRILITE


Filozofia marki NUTRILITE polega na podejściu „od nasiona do gotowego suplementu diety”, która stanowi harmonijne połączenie pozyskiwanych z natury składników z rozwiązaniami naukowymi. Podczas swojego pobytu z Chinach, co miało miejsce prawie 100 lat temu, Carl Rehnborg, założyciel Nutrilite, dostrzegł, jak ważne jest stosowania diety, której głównym elementem są owoce i warzywa. Rzeczywiste doświadczenia oraz dogłębne badania nad składnikami znajdującymi się w roślinach doprowadziły do stworzenia suplementów diety marki NUTRILITE.


NUTRILITE NIESIE POMOC NAJMŁODSZYM


3.1 miliona dzieci umiera każdego roku z powodu niedożywienia. Piąte urodziny dziecka to kamień milowy dla jego przetrwania!

Program NUTRILITE Power of 5 zakłada udzielenie dzieciom pomocy – tak, aby mogły świętować swoje 5 urodziny ciesząc się pełnym zdrowiem.Suplement Little Bits daje dzieciom narażonym na to niebezpieczeństwo szansę, by obchodzić 5 urodziny z prawidłowo rozwiniętym ciałem i umysłem.


Twoja pomoc w ramach Power of 5

CARE jest światowym partnerem w zbiórkach pieniędzy. Twoja darowizna dla tej organizacji pomaga dzieciom otrzymywać suplement NUTRILITE Little Bits. Jednomiesięczny zapas suplementu dla 1 dziecka wart jest 10$, całoroczny – 120$.
Kampania NUTRILITE Power of 5 zachęca do wspierania prawidłowej higieny żywienia oraz rozwoju dzieci z całego świata. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane organizacji CARE oraz innych zajmujących się pomocą humanitarną poprzez przekazywanie suplementu Little Bits potrzebującym dzieciom.

Buduj ze mną biznes

Skontaktuj się ze mną

E-mail:
Telefon:
+48 66 1713912

Zaproponuj spotkanie

Proszę o kontakt w sprawie porady, prezentacji produktów lub udostępnienia drukowanej Broszury produktów.

W formularzu znaleziono następujące błędy

Nazwisko/nazwa:
Telefon:
E-mail:
Komentarz:
Wyślij
Błąd Ajax

Wystąpił problem z dostępem do strony. Czy połączenie internetowe zostało przerwane? Proszę spróbować załadować stronę ponownie albo powtórzyć działanie.