MIROSŁAWA MAKOCKA

#390598

Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway: http://www.amway.pl/user/majra_
Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway. Wszystkie zawarte na niej informacje zostały stworzone przez Przedsiębiorcę Amway odpowiedzialnego za tę stronę. Aby zobaczyć oficjalne dane i informacje zamieszczone przez Amway, użyj nawigacji znajdującej się powyżej.
 


Witaj w świecie produktów i możliwości biznesowych Amway!

Partner strategiczny jakim jest firma Amway oferuje wysokiej jakości, zdrowe i ekologiczne produkty ze 100% Gwarancją Satysfakcji z dostawą pod wskazany adres w kraju. Znajdziesz tutaj również informacje na temat możliwości i zasad prowadzenia własnego, niezależnego przedsięwzięcia w ramach kooperacji z Amway. W przypadku pytań zapraszam zainteresowanych do osobistego kontaktu.Zarejestruj się przez [Formularz rejestracyjny PA] widoczny obok. Jak będziesz już na własnej stronie Amway, wejdź w [Moje konto], a następnie [Dane osobowe i kontaktowe]. Wstaw swoje zdjęcie i ściągnij umowę otwierając [Załaduj]. Podpisz umowę i wyślij do Amway Polska. Masz 90 dni od daty rejestracji na dokonanie pierwszego zakupu. Zalecam zrobić to od razu (zadzwoń, to powiem Ci dlaczego). Kupujesz dla siebie i swoich bliskich wysokiej jakości, zdrowe i ekologiczne produkty, wielu uznanych, światowych marek. Jak tego nie zrobisz, po tym terminie system Cię anuluje, bez żadnej konsekwencji finansowej. CZYM RYZYKUJESZ? Wszystkim, bo tracisz możliwość kupowania po zniżonych cenach ze 100% Gwarancją Zwrotu. Zbuduj swój link i przekazuj go innym, żeby Twoi przyjaciele i znajomi mogli kupować tak samo jak Ty (zadzwoń, to powiem Ci jak to zrobić). NIESAMOWITE CO ZYSKUJESZ! Szanse i możliwości zbudowania takiego stylu życia o jakim być może nie marzysz (zadzwoń, to powiem Ci jaki). Zawsze dzwoń jak masz trudności, pytania czy wątpliwości.

Chętnie powitam Cię w naszym zespole i pomogę Ci rozwinąć Twój pełny osobisty potencjał i kapitał ludzki. Zatem do miłego usłyszenia i do zobaczenia.

Zrób ze mną zakupy online

Zrób ze mną zakupy, a będziesz mógł:

  1. Składać zamówienia online i otrzymywać dostawy produktów prosto do domu.
  2. Korzystać z moich porad dotyczących produktów odpowiednich właśnie dla Ciebie.
  3. Otrzymywać moje rekomendacje produktów.
  4. Otrzymywać powiadomienia i informacje dotyczące zamówień.

Goście

Buduj ze mną biznes

Skontaktuj się ze mną

E-mail:
Telefon:
+48 793 298474

Zaproponuj spotkanie

Proszę o kontakt w sprawie porady, prezentacji produktów lub udostępnienia drukowanej Broszury produktów.

W formularzu znaleziono następujące błędy

Nazwisko/nazwa:
Telefon:
E-mail:
Komentarz:
Wyślij
Błąd Ajax

Wystąpił problem z dostępem do strony. Czy połączenie internetowe zostało przerwane? Proszę spróbować załadować stronę ponownie albo powtórzyć działanie.