RAFAŁ SZMAJ

#2980229

Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway: http://www.amway.pl/user/rafalszmaj
Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway. Wszystkie zawarte na niej informacje zostały stworzone przez Przedsiębiorcę Amway odpowiedzialnego za tę stronę. Aby zobaczyć oficjalne dane i informacje zamieszczone przez Amway, użyj nawigacji znajdującej się powyżej.
 
Witam serdecznie na mojej stronie internetowej.

Nazywam się Rafał Szmaj i jestem Niezależnym Przedsiębiorcą współpracującym z firmą Amway. Na co dzień zarządzam własnym biznesem klasycznym oraz rozwijam dodatkowo biznes Amway. Osoby zainteresowane zakupem produktów zapraszam do wyboru.Produkty zostaną dostarczone pod wskazany adres we Wrocławiu osobiście, po uzgodnieniu drogą telefoniczną oraz kurierem poza Wrocławiem. Odległość nie ma znaczenia. Liczy się szybkość oraz solidność w obsłudze klienta.

Dlaczego Amway? Powodów jest kilka. Warto się nad nimi pochylić i autentycznie zastanowić się nad tą propozycją.

Po pierwsze - produkty.
Są doskonałej jakości.Były i są wielokrotnie nagradzane za swoją jakość, a firma Amway za wkład w ochronę środowiska na świecie, co w obecnych czasach zaczyna mieć już duże znaczenie. Zobaczmy zatem z jaki markami pracujemy i jak są one klasyfikowane. Oto one:
MARKA NUTRILITE- Numer 1 na świecie w dziedzinie produkcji naturalnych suplementów diety
MARKA E-SPRING - Numer 1 na świecie w dziedzinie systemów oczyszczania wody
MARKA I-COOK - Numer 1 na świecie w produkcji naczyń do gotowania opartej na technologi NASA
MARKA ARTISTRY - Jedna z 3 najbardziej luksusowych marek kosmetycznych świata zakwalifikowana do grona najbardziej prestiżowych marek kosmetycznych na świecie
MARKA AMWAY HOME - wielokrotnie nagradzane produkty AGD w dziedzinie ochrony środowiska ze względu na specjalny patent BIOQUEST Formula.

Dzięki współpracy z firmą Amway mamy dostęp do jednych z najlepszych gatunkowo-składnikowo produktów na świecie za stosunkowo rozsądną cenę.Kiedy dodamy do tego fakt, iż produkty te są w większości koncentratami do rozcieńczania cena ta absolutnie staje się niska w porównaniu do produktów o niskiej cenie ale również niskiej jakości ze żrącymi składnikami niebezpiecznymi dla zdrowia naszego i naszych dzieci.

Po drugie.
Unikalny i rewelacyjny plan marketingowy dla początkującego biznesmena.
Amway biznes daje każdemu z nas możliwość otwarcia i prowadzenia biznesu bez kosztów początkowych. I to jest argument numer 1 dla tych niezdecydowanych.W każdym innym biznesie na starcie ponosisz koszty początkowe. Może to być zaciągnięty kredyt na działalność w wysokości 100.000 złotych lub kapitał własny odkładany przez wiele lat. Koszty ubezpieczeń, leasingu, pracowników, zusów, podatków do Urzędu Skarbowego. W biznesie Amway start to wykupienie licencji za 100 zł i budowanie swojego biznesu.Co więcej plan marketingowy firmy Amway nie zobowiązuje cię do zakładania działalności gospodarczej w początkowej fazie funkcjonowania twojego biznesu ze względu na brak wystarczających dochodów. W tym przypadku zarejestrowany jesteś na podstawie stałego klienta plus, zaś wszystkie premie i bonusy są początkowo rozliczane z formie upusów i rabatów na produkty. Dopiero w fazie późniejszej kiedy biznes rozwija się dość dynamicznie a na twoim koncie pojawiają się premie wyższego formatu z których stać stać cię na opłacanie kosztów działalności rejestrujesz działalność gospodarczą. To doskonałe rozwiązanie dla niezdecydowanych i niepewnych tego czy biznes im wyjdzie czy nie.
Jeżeli dodamy do tego fakt, iż w planie marketingowym wprowadzono mechanizmy antypiramidalne, zabezpieczające przez oskarżeniem o piramidalność to prowadzenie tego biznesu staje się przyjemnością. Na koniec zostawiam najlepsze. Plan marketingowy daje ci możliwość skorzystania ze 100% gwarancji satysfakcji klienta, w sytuacji kiedy rozpakowałeś produkt i zużyłeś część tego produktu. Do 3 miesięcy masz prawo zwrotu każdego produktu a firma Amway zwraca ci 100% twoich pieniędzy za jego zakup. Gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną licencję (100zł) wynosi aż 6 miesięcy.Nie znam bardziej uczciwego postawienia sprawy.

Po trzecie - ludzie. Biznes Amway daje dużo ciepłych relacji miedzy partnerami w biznesie, bowiem plan marketingowy jest tak skonstruowany, że sukces sponsora jest zależny od sukcesu zarejestrowanego nowego NP. Dlatego te relacje są bardzo sympatyczne. Wspólne budowanie biznesu, wspólne spotkania, wspólne wyjazdy na imprezy organizowane przez korporacje Amway zbliżają ludzi do siebie i pogłębiają relacje pomiędzy partnerami biznesowymi. To buduje sukces globalny. Inna sprawa jest fakt, iż dzięki temu biznesowi poznajesz bardzo dużo nowych ludzi z różnych miejsc na ziemi, dzięki czemu gdziekolwiek jesteś dobrze wiesz, że zawsze możesz liczyć na swoich partnerów biznesowych w innych krajach.Gdy jesteś w Hiszpanii, wiesz że są tam ludzie z Amwaya, którzy w systemie Yagera nie odmówią ci pomocy, gdy jesteś w Japonii tak samo, gdy zgubisz się w Brazylii, zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc amwayowców z Brazyli. Nawet gdy ci nie są z twojego biznesu, tylko dlatego, że wyznają te same wartości co ty. Pomoc, szacunek, współpraca a koniec dobra zabawa. Witam zatem na mojej stronie i zapraszam do wspólnego budowania nieprawdopodobnego biznesu o zasięgu międzynarodowym. BUM,BUM,BUM - FIRE UP !

Zrób ze mną zakupy online

Zrób ze mną zakupy, a będziesz mógł:

  1. Składać zamówienia online i otrzymywać dostawy produktów prosto do domu.
  2. Korzystać z moich porad dotyczących produktów odpowiednich właśnie dla Ciebie.
  3. Otrzymywać moje rekomendacje produktów.
  4. Otrzymywać powiadomienia i informacje dotyczące zamówień.

Skontaktuj się ze mną

E-mail:
Telefon:
+48 793 795502

Buduj ze mną biznes

Zaproponuj spotkanie

Proszę o kontakt w sprawie porady, prezentacji produktów lub udostępnienia drukowanej Broszury produktów.

W formularzu znaleziono następujące błędy

Nazwisko/nazwa:
Telefon:
E-mail:
Komentarz:
Wyślij
Błąd Ajax

Wystąpił problem z dostępem do strony. Czy połączenie internetowe zostało przerwane? Proszę spróbować załadować stronę ponownie albo powtórzyć działanie.