JACEK KORONOWSKI

#2154487

Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway: http://www.amway.pl/user/rejack
Odwiedzasz stronę prywatną Przedsiębiorcy Amway. Wszystkie zawarte na niej informacje zostały stworzone przez Przedsiębiorcę Amway odpowiedzialnego za tę stronę. Aby zobaczyć oficjalne dane i informacje zamieszczone przez Amway, użyj nawigacji znajdującej się powyżej.
 
Witaj w świecie produktów i możliwości biznesowych AMWAY !

Amway oferuje najwyższej jakości suplementy diety (marka NUTRILITE to absolutnie nr 1 na świecie w tym segmencie), produkty dla domu, produkty do higieny osobistej oraz kosmetyki (marka ARTISTRY plasuje się wśród 5 najlepszych marek kosmetycznych z segmentu premium), które już od ponad pół wieku cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Wszystkie te produkty wyprodukowane są wyłącznie z surowców naturalnych, nie posiadają żadnych sztucznych dodatków chemicznych. Są w większości produktami wspomagającymi zdrowie lub produktami przyjaznymi dla zdrowia. Cała oferta produktowa charakteryzuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Amway to także możliwość prowadzenia własnego, niezwykle intratnego biznesu, który daje możliwość prowadzenia działalności z zachowaniem odpowiedniej dla każdej osoby równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozwól, że złożę Tobie propozycję:
Jeżeli szukasz nowych możliwości biznesowych lub dodatkowych dochodów, jeżeli jesteś otwarty na naukę i rozwój osobisty, oferuję pomoc w budowie Twojego biznesu współpracującego z Amway do takich rozmiarów, abyś mógł stać się osobą niezależną finansowo.
W takim razie proponuję abyś podjął decyzję, że przez najbliższy rok poświęcasz na dodatkową pracę kilka godzin tygodniowo. Poprzez system szkoleń uzyskasz niezbędną wiedzę do osiągania sukcesów oraz otrzymasz pomoc i wsparcie doświadczonych liderów w takim zakresie jakiego będziesz potrzebował. Efekty jakie powinny się pojawić po tym okresie przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania.


Możesz się zarejestrować klikając w Formularz rejestracyjny PA.
Jeżeli uważasz, że potrzebujesz więcej informacji zadzwoń do mnie, napisz maila lub weź udział w spotkaniu na którym będą zaprezentowane możliwości biznesowe AMWAY.
Informację o terminach spotkań znajdziesz w Moich wiadomościach poniżej.

Pozdrawiam,
Jacek Koronowski
e-mail: rejack@list.ru
tel. +48 517 1962 99

Skontaktuj się ze mną

E-mail:
Telefon:
+48517196299

Buduj ze mną biznes

Zrób ze mną zakupy online

Zrób ze mną zakupy, a będziesz mógł:

  1. Składać zamówienia online i otrzymywać dostawy produktów prosto do domu.
  2. Korzystać z moich porad dotyczących produktów odpowiednich właśnie dla Ciebie.
  3. Otrzymywać moje rekomendacje produktów.
  4. Otrzymywać powiadomienia i informacje dotyczące zamówień.

Goście

Błąd Ajax

Wystąpił problem z dostępem do strony. Czy połączenie internetowe zostało przerwane? Proszę spróbować załadować stronę ponownie albo powtórzyć działanie.