Ilość:

  Ilość:

   Zadbaj o skórę przed ekspozycją na słońce, w jej trakcie i po niej, stosując kompleksowe rozwiązanie do pielęgnacji skóry latem.


   Jakie korzyści oferuje ten produkt?

   Letni zestaw pielęgnacyjny Artistry pomaga złuszczać, chronić i nawilżać skórę całego ciała, zaspokajając wszystkie potrzeby związane z pielęgnacją skóry w letnie dni – od jej przygotowania przed ekspozycją na słońce po przyjemną pielęgnację posłoneczną.

   • Aby przygotować skórę na idealną opaleniznę, użyj Peelingu wygładzającego do ciała Artistry Signature Select™, który delikatnie, ale dogłębnie usuwa suche komórki, nadając skórze gładkość i blask.
   • Przed ekspozycją na słońce i w jej trakcie należy nałożyć Krem z filtrem SPF 50+ PA++++ g&h Protect oraz Emulsję na dzień SPF 30 Artistry Skin Nutrition™. Połączenie to zapewnia kompleksową ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia skóry.
   • Po ekspozycji na słońce Mleczko do ciała g&h Refresh nawilży skórę, pomagając chronić i regenerować barierę wilgoci dzięki świeżej, lekkiej, szybko wchłaniającej się formule.
   • Mgiełka do twarzy odświeżająco-ochronna Artistry Studio odświeża skórę, zwiększa jej nawilżenie, chroni ją przed zanieczyszczeniami środowiska i pomaga w utrwalaniu makijażu, zawsze gdy tego potrzebujesz.
   • Do noszenia kosmetyków posłuży Ci kosmetyczka Artistry* – stylowy prezent, który otrzymujesz przy każdym zamówieniu (do wyczerpania zapasów magazynowych).

   * Produkt dostępny jako prezent przy zakupie letniego zestawu pielęgnacyjnego Artistry. Do wyczerpania zapasów. Niedostępny w indywidualnej sprzedaży.

   Dlaczego warto spróbować tego produktu?

   Letni zestaw pielęgnacyjny Artistry to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwi bezpiecznie przebywanie na słońcu tego lata. 

   Zestaw obejmuje specjalnie wyselekcjonowane produkty z myślą o zaspokojeniu potrzeb Twojej skóry przed ekspozycją na słońce, w jej trakcie i po niej. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby złuszczyć, chronić i nawilżać skórę, dzięki czemu możesz korzystać w pełni z dobroczynnego działania słońca.

   Gama wyselekcjonowanych produktów Artistry i g&h bogatych w naturalne składniki, w tym fitoskładniki uprawiane przez Nutrilite – czołową światową markę witamin i suplementów diety* – sprawia, że możesz cieszyć się korzyściami płynącymi ze zdrowego wytwarzania witaminy D, cerą promienną od słońca oraz pięknem w czystej postaci.

   Maksymalna przyjemność z kąpieli słonecznych.

   * Źródło: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Fakty

   Formuła zgodna z „czystą” filozofią
   Formuły wykorzystane w kosmetykach Artistry i g&h zostały opracowane zgodnie z filozofią Artistry Clean i standardami higieny osobistej g&h, które obejmują rygorystyczne wytyczne zapewniające czystość, bezpieczeństwo i skuteczność produktów. To oznacza, że produkty:

   • Zostały zarejestrowane w Towarzystwie Wegańskim*.
   • Nie zawierają oleju mineralnego, parabenów ani ftalanów.
   • Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie były testowane na zwierzętach.

   Składniki roślinne
   Każdy produkt w letnim zestawie pielęgnacyjnym Artistry zawiera przynajmniej jeden fitoskładnik z własnych upraw Nutrilite lub z certyfikowanych farm partnerskich NutriCert™. Poza wysoką jakością zapewnia to również poziom identyfikowalności od nasiona do gotowego produktu do stosowania na skórę, który budzi zaufanie.

   Marki godne zaufania
   Letni zestaw pielęgnacyjny Artistry łączy najlepsze osiągnięcia naukowe marki Artistry z pochodzącymi ze zrównoważonych upraw składnikami Nutrilite – czołowej światowej marki witamin i suplementów diety** – oraz dobroczynnymi właściwościami produktów g&h.

   Informacje na temat ochrony przed słońcem

   • Nie należy przebywać zbyt długo na słońcu, nawet przy stosowaniu produktu z filtrem.
   • Niemowlęta i dzieci należy chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.
   • Nadmierna ekspozycja na słońce stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia.
   • Stosowanie mniejszych ilości produktów z filtrem znacząco obniża poziom ochrony.
   • Aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, należy ponownie nakładać produkty z filtrem po pływaniu lub osuszeniu skóry ręcznikiem.

   * Oprócz Artistry Signature Select Peelingu wygładzającego do ciała.
   ** Źródło: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Główne właściwości

   Prezent
   Przy każdym zamówieniu letniego zestawu pielęgnacyjnego Artistry* otrzymujesz w prezencie kosmetyczkę Artistry. Miękka, stylowa i wykonana w 100% z bawełny kosmetyczka Artistry idealnie nadaje się do spakowania kosmetyków, dokądkolwiek się wybierasz.  

   Przypominająca woreczek kosmetyczka ma wewnętrzną powłokę ochronną, która chroni produkty przed wodą, zapewniając ich suchość i czystość przez cały czas.
   Rozmiar: 22 cm × 10 cm × 10 cm

   * Produkt dostępny jako prezent przy zakupie letniego zestawu pielęgnacyjnego Artistry. Do wyczerpania zapasów magazynowych. Niedostępny w indywidualnej sprzedaży.

   Sposób użycia

   Produkty w letnim zestawie pielęgnacyjnym Artistry współpracują ze sobą jako część kompleksowego rozwiązania, które ma na celu zabezpieczać skórę podczas kąpieli słonecznych. Możesz używać ich razem z ulubionymi produktami Artistry lub g&h (np. produktami do oczyszczania twarzy, tonikami lub serami Artistry Skin Nutrition), aby cieszyć się zdrowo wyglądającą, promienną skórą tego lata.

   Wskazówki dotyczące użycia można znaleźć przy poszczególnych produktach

   * PREZENT. Dostępna wyłącznie w ramach zestawu do wyczerpania zapasów magazynowych. Niedostępna w indywidualnej sprzedaży.  

   Składniki

   Kluczowe składniki pielęgnujące skórę latem  
   Każdy produkt w letnim zestawie pielęgnacyjnym Artistry zawiera naturalne składniki roślinne o intensywnym działaniu, takie jak:

   Wyciąg z czarnej porzeczki z upraw Nutrilite
   Wraz z olejkami eterycznymi z wiesiołka i pachnotki wyciąg ten pomaga zachować uczucie miękkości i elastyczności. Po zabiegu skóra jest doskonale przygotowana do korzystania z pozostałych etapów rytuału pielęgnacji ciała.
   Składnik produktu: Artistry Signature Select Peeling wygładzający do ciała

   Wyciąg z zielonej herbaty z upraw Nutrilite
   Chroni przed wolnymi rodnikami.
   Składnik produktu: g&h Protect Krem z filtrem SPF 50+ PA+++

   Woda z kompleksem cica
   Ten fitoskładnik pozyskiwany z rośliny kwitnącej pomaga koić i nawilżać skórę.
   Składnik produktu: g&h Protect Krem z filtrem SPF 50+ PA+++

   Bogaty w fitoskładniki kompleks ochronny
   Zawiera bogaty w fitoskładniki kompleks ochronny, mieszankę owoców aceroli z upraw Nutrilite ze stokrotką australijską i jeżyną, która wzmacnia naturalny mechanizm obronny skóry o 350%, pomagając zapobiegać widocznym oznakom starzenia się skóry i opóźnić ich wystąpienie.
   Składnik produktu: Artistry Skin Nutrition Emulsja na dzień SPF 30

   Granat z upraw Nutrilite
   Pomaga chronić skórę przed szkodliwymi skutkami większości rodzajów zanieczyszczeń.
   Składnik produktu: Artistry Skin Nutrition Nawilżająca emulsja na dzień SPF 30 i Artistry Studio Mgiełka do twarzy odświeżająco-ochronna

   Woda z kompleksem z bambusa
   Powstaje z bambusa i gliceryny pochodzenia roślinnego, która pomaga nawilżać skórę.
   Składnik produktu: g&h Refresh Mleczko do ciała

   Ceramidy z oliwy z oliwek
   Specjalny rodzaj lipidów, które pomagają utrzymać barierę wilgoci w skórze.
   Składnik produktu: g&h Refresh Mleczko do ciała


   Składniki te stanowią element opracowanych naukowo formuł, które łączą najlepsze osiągnięcia naukowe z siłą natury w służbie pięknej skóry.

   Pełna lista składników poszczególnych produktów jest dostępna na stronach poświęconych tym produktom: