Wyjazdy motywacyjne

Prowadząc biznes Amway, możesz zwiedzić wiele wspaniałych miejsc!

Prowadząc biznes Amway, możesz zwiedzić wiele wspaniałych miejsc!

Ekscytujące miejsca, niezapomniane doświadczenia i możliwości rozwoju

Wyjazdy motywacyjne to rodzaj nagrody niepieniężnej w formie wyjątkowych imprez, które nagradzają Twoją pracę i przygotowują Cię do odniesienia kolejnych sukcesów w przyszłości. Podczas tych wydarzeń możesz spotkać się z innymi Przedsiębiorcami Amway, wymienić się pomysłami oraz zdobyć nowe umiejętności, które pomogą Ci w dalszym rozwoju biznesu Amway.

SEMINARIUM SZKOLENIOWE DLA NOWYCH PLATYN (SNP)

Podczas Seminarium Nowi Platynowi Przedsiębiorcy zostaną nagrodzeni za wspaniałe osiągnięcia w Roku Finansowym (RF), zdobędą nowe umiejętności i będą mogli nawiązać kontakt z innymi PA, którzy wykazali się podobnym zaangażowaniem w realizację celów.  

Seminarium Szkoleniowe dla Liderów (SSL)

Dołącz do Liderów Amway, aby wspólnie świętować osiągnięcia, nawiązać nowe kontakty i nabyć cennego doświadczenia, którym podzielisz się ze swoją grupą biznesową. Weźmiesz udział w inspirujących spotkaniach biznesowych, poznasz ważne narzędzia pomagające w budowaniu biznesu, zakosztujesz wspaniałej rozrywki, a przy okazji dobrze wypoczniesz!

Konferencja Diamentowych Przedsiębiorców Amway 

Organizacja wszystkich wydarzeń jest uzależniona od rządowych zaleceń dotyczących podróży oraz zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dotyczących bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, które będziemy monitorować i o których będziemy Cię na bieżąco informować.