Możliwości biznesowe

Odkryj korzyści związane z biznesem Amway

Nr 1
Firma Amway zdobyła tytuł
największej na świecie firmy z sektora sprzedaży bezpośredniej
150+
organizacji non-profit
wspartych na całym świecie w 2023 roku
800+
naukowców, inżynierów i techników
pracujących nad rozwojem produktów

Prawdziwi ludzie odnoszący prawdziwe sukcesy

Odpowiedzi na Twoje pytania

Czym zajmuje się Amway?
W ofercie Amway znajdują się unikalne produkty dla domu, produkty do pielęgnacji ciała, kosmetyki oraz suplementy diety, które pozwalają naszym klientom cieszyć się lepszym samopoczuciem. Zamiast sprzedawać produkty w sklepach detalicznych, wspieramy sieć niezależnych przedsiębiorców, którzy sprzedają produkty Amway bezpośrednio klientom.
Dlaczego powinienem wybrać Amway?
Amway jest międzynarodową firmą rodzinną o stabilnej sytuacji finansowej, która promuje model biznesowy sprawdzający się w rzeczywistości już od ponad pół wieku. Dzisiaj Amway to jedna z największych na świecie firm z sektora sprzedaży bezpośredniej.
Jako jeden z współpracujących z nami Przedsiębiorców Amway, będziesz mógł czerpać korzyści z bezpłatnych szkoleń biznesowych oraz wsparcia własnego mentora. Dzięki naszemu wsparciu i swojej pracy, możesz sam kształtować swój biznes.
Czym dokładnie zajmują się Przedsiębiorcy Amway?

Każdy biznes Amway opiera się na działaniach w trzech obszarach:
1) Promowaniu produktów nowym klientom.
2) Obsłudze obecnych klientów.
3) Wedle własnego uznania, pomaganiu innym osobom w procesie budowania ich własnego biznesu Amway.
Jeżeli chodzi o planowanie rozkładu własnego dnia, obowiązki służbowe możesz dopasować tak, aby stanowiły uzupełnienie innych zajęć i Twojego stylu życia!

Ile czasu zajmuje praca w charakterze Przedsiębiorcy Amway?
Wszystko zależy od Ciebie. To Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na rozwój swojej działalności. Oczywiście, im więcej czasu włożysz, tym większe szanse na sukces. Jednak jest to Twój biznes, więc możesz zachować elastyczność i pracować, kiedy masz na to czas. Wiele osób zaczyna od pracy na pół etatu, aby później zacząć pracować w pełnym wymiarze godzin, kiedy prowadzona przez nich działalność stopniowo się rozwija.
Jaki jest koszt rozpoczęcia współpracy z Amway? Czy mogę zmienić zdanie?

Rozpoczęcie współpracy z Amway wiąże się z niskimi kosztami i obarczone jest niskim stopniem ryzyka. Opłata rejestracyjna jest jedyną inwestycją, jakiej musisz dokonać, aby założyć biznes Amway. W ciągu 180 pierwszych dni oferujemy 100% gwarancję zwrotu poniesionych kosztów.
Nie ma żadnych ukrytych opłat ani wymogów związanych z koniecznością inwestowania w zakup produktów. Po dokonaniu rejestracji, to Ty decydujesz, ile pieniędzy (o ile w ogóle), chcesz przeznaczyć na swój biznes w przyszłości.

Jakiego rodzaju wsparcie mogę uzyskać, aby nauczyć się prowadzenia tego biznesu?
Amway wynagradza Przedsiębiorców Amway za sprzedaż produktów oraz pomoc innym w robieniu tego samego. Nie ma żadnych miesięcznych celów, które musisz osiągnąć poza tymi, które wyznaczyłeś sobie sam. Lecz im więcej sprzedajesz, tym więcej zarabiasz.
Amway oferuje pomoc mentora oraz dysponuje przystępnymi materiałami i narzędziami pomocniczymi, które pomagają Ci osiągać cele. Zapewniamy poziom wsparcia dostosowany do Twoich wymagań, niezależnie od zakresu Twojego doświadczenia. Od wsparcia osobistego mentora, poprzez szeroką gamę kursów szkoleniowych online, do biura obsługi klienta i informacji o produktach — jesteśmy z Tobą na każdym kroku Twojej podróży.