Stworzony z myślą o bezpieczeństwie

Stanowi najprostszy i najszybszy sposób podpisywania dokumentów w Internecie.

Wspierany przez Adobe

Co to jest e-podpis?

Podpis elektroniczny, zwany inaczej e-podpisem, może zastąpić podpis odręczny. Korzyści: szybciej zawierane transakcje, niższy stopień ryzyka, lepsza kontrola i widoczność. Najważniejszą korzyścią e-podpisu jest związany z nim prosty, wygodny i zgodny z przepisami prawnymi sposób akceptowania cyfrowych dokumentów.

Czy jest legalny i bezpieczny?

E-podpis uznawany jest niemalże przez wszystkie uprzemysłowione państwa świata jako zgodny z przepisami prawnymi. Usługi Adobe eSignature (ePodpis Adobe) pozostają zgodne z najbardziej aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w sieci na każdym etapie, co obejmuje kod aplikacji oraz infrastrukturę sieciową i fizyczną. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem Adobe eSignature's Global Legal Handbook (Oficjalnym podręcznikiem ePodpisu Adobe).

Dlaczego warto rozpocząć stosowanie e-podpisu?

Oto największe korzyści wynikające ze stosowania e-podpisu.

Jak działa?

 

KROK 1

Kliknij przycisk „podpisz teraz”

Uzyskaj dostęp do dokumentu i zacznij proces podpisywania z wykorzystaniem jednego kliknięcia.

KROK 2

Przeczytaj dokument

Przeczytaj umowę, następnie kliknij przycisk „kliknij tutaj, aby podpisać”.

KROK 3

Podpisz i ... gotowe!

Nie musisz się martwić wiedząc, że Twój e-podpis jest w 100% bezpieczny i zgodny z prawem.

Często zadawane pytania

  • E-podpis ułatwia proces, ponieważ prowadzi Cię przez treść dokumentu, pokazując Ci, co robić na każdym etapie. Po zapoznaniu się z treścią dokumentu, należy kliknąć pole podpisu i po prostu wpisać swoje imię i nazwisko. Aby wypełnić obowiązkowe pola, postępuj zgodnie z instrukcją. Kiedy jesteś gotowy, aby przejść do następnej części, po prostu kliknij przycisk „następna sekcja” znajdujący się na dole po lewej stronie. Po uzupełnieniu dokumentu, możesz go przesłać. Praktyczna porada: Zawsze czytaj instrukcje umieszczone w górnej i dolnej części ekranu!

  • Każdy dokument opatrzony e-podpisem jest całkowicie bezpieczny i chroniony przed zmianami. Aby zapobiec potencjalnym wątpliwościom związanym z bezpieczeństwem, zaraz po przesłaniu dokumentu drogą mailową otrzymasz jego podpisaną kopię.

  • To normalne, że Twój e-podpis wygląda zupełnie inaczej od podpisu odręcznego, ponieważ e-podpis przesyłany jest w środowisku cyfrowym. Nawet jeżeli nie przypomina Twojego podpisu odręcznego, jest całkowicie zgodny z prawem i ważny.

  • Otrzymujesz link do dokumentu drogą mailową, więc o ile jesteś jedyną osobą, która ma dostęp do Twojej skrzynki mailowej, nie musisz się o nic martwić!