Stworzony z myślą

o bezpieczeństwie

Stanowi najprostszy i najszybszy sposób podpisywania dokumentów

w Internecie.

Stanowi najprostszy i najszybszy sposób podpisywania dokumentów

w Internecie.

Czym jest e-podpis?

Elektroniczny podpis (e-podpis) może być używany zamiast podpisu odręcznego. Oferuje Przedsiębiorcom Amway wiele korzyści: szybsze transakcje, mniejsze ryzyko oraz większe możliwości kontroli i przejrzystość. Największą zaletą e-podpisu jest uproszczenie procedur związanych z zatwierdzaniem dokumentów elektronicznych w wiążący prawnie sposób.

Czy jest zgodny z prawem i bezpieczny?

E-podpis uznawany jest niemalże przez wszystkie uprzemysłowione państwa świata jako zgodny z przepisami prawnymi. Usługi Adobe eSignature pozostają zgodne z najbardziej aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w sieci na każdym etapie, w tym w zakresie kodu aplikacji oraz infrastruktury sieciowej i fizycznej. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem Adobe eSignature's Global Legal Handbook (Oficjalnym podręcznikiem e-podpisu Adobe).

Dlaczego warto korzystać z e-podpisu?

Oto największe korzyści spośród wielu innych powodów, dla których warto korzystać z e-podpisu.

Szybki i opłacalny

Bezpieczny i zgodny z prawem

Przyjazny dla środowiska

Jak to działa?

KROK 1

Kliknij przycisk „podpisz teraz”

Uzyskaj dostęp do dokumentu i zacznij proces podpisywania z wykorzystaniem jednego kliknięcia.

KROK 2

Przeczytaj dokument

Przeczytaj formularz, a następnie kliknij przycisk „kliknij tutaj, aby podpisać”.

KROK 3

Podpisz go i ... gotowe!

Nie musisz się martwić wiedząc, że Twój e-podpis jest w 100% bezpieczny i zgodny z prawem.

Często zadawane pytania

Na czym polega podpisywanie dokumentu?

E-podpis ułatwia proces, ponieważ prowadzi Cię przez treść dokumentu, pokazując Ci, co robić na każdym etapie. Po zapoznaniu się z treścią dokumentu, należy kliknąć pole podpisu i po prostu wpisać swoje imię i nazwisko. Aby wypełnić obowiązkowe pola, postępuj zgodnie z instrukcją. Kiedy jesteś gotowy, aby przejść do następnej części, po prostu kliknij przycisk „następna sekcja” znajdujący się na dole po lewej stronie. Po uzupełnieniu dokumentu, możesz go przesłać. Praktyczna porada: Zawsze czytaj instrukcje umieszczone w górnej i dolnej części ekranu!

Czy ktoś może zmienić dokument po tym, jak go podpisałem?

Każdy dokument opatrzony e-podpisem jest całkowicie bezpieczny i chroniony przed zmianami. Aby zapobiec potencjalnym wątpliwościom związanym z bezpieczeństwem, zaraz po przesłaniu dokumentu drogą mailową otrzymasz jego podpisaną kopię.

Mój rzeczywisty podpis wygląda zupełnie inaczej. W jaki sposób e-podpis staje się ważny?

To normalne, że Twój e-podpis wygląda zupełnie inaczej od podpisu odręcznego, ponieważ e-podpis przesyłany jest w środowisku cyfrowym. Nawet jeżeli nie przypomina Twojego podpisu odręcznego, jest całkowicie zgodny z prawem i ważny.

Czy mojego dokumentu nie może podpisać jakaś inna osoba?

Otrzymujesz link do dokumentu drogą mailową, więc o ile jesteś jedyną osobą, która ma dostęp do Twojej skrzynki mailowej, nie musisz się o nic martwić!