Jak założyć biznes Amway?

Rozpoczęcie współpracy z Amway wiąże się z niskimi kosztami i niskim stopniem ryzyka. Zaoszczędź na opłacie rejestracyjnej oraz zapoznaj się z zaletami i nagrodami dostępnymi dla nowych Przedsiębiorców Amway. 

Rozpoczęcie współpracy z Amway wiąże się z niskimi kosztami i niskim stopniem ryzyka. Zaoszczędź na opłacie rejestracyjnej oraz zapoznaj się z zaletami i nagrodami dostępnymi dla nowych Przedsiębiorców Amway. 

Jak to zrobić

Rozpoczęcie współpracy jest łatwe, a do tego na każdym etapie otrzymujesz wskazówki. Zacznij promować produkty i zyskaj więcej na każdych zakupach dokonywanych przez Twoich zarejestrowanych klientów. W miarę rozwoju zaczniesz pomagać innym Przedsiębiorcom Amway, za co zdobędziesz premie i wyjątkowe nagrody.


Zarejestruj się jako Przedsiębiorca Amway

Rozpoczęcie współpracy jest bardzo proste:
 

Pakiet rejestracyjny kosztuje zaledwie 100,00 zł

Gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu pierwszych 180 dni w przypadku rezygnacji

Nie ma żadnych ukrytych opłat! Po dokonaniu rejestracji to Ty decydujesz ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na swój biznes. 
 
Wysokiej jakości produkty Amway możesz kupić natychmiast po zarejestrowaniu się. Pamiętaj, aby nie przegapić upustu na pierwsze zamówienie!

Upust na pierwsze zamówienie

Aby zapewnić Ci najlepszy start w roli Przedsiębiorcy Amway, proponujemy fantastyczne oferty na nasze produkty. 
 

Jak to działa:

Złóż swoje pierwsze zamówienie. Możesz wydać tyle, ile chcesz. Jeśli Twoje zamówienie będzie wynosiło co najmniej 100 WP (wartości punktowej) i złożysz zamówienie w ciągu 10 dni od dokonania rejestracji, otrzymasz:

  • Bezpłatną rejestrację (wartość 100 zł), jeśli pierwsze zamówienie osiągnie 100–199,99 WP
  • Bezpłatną rejestrację + 15% upustu na pierwsze zamówienie od 200 WP, liczone od ceny dla PA, do maksymalnej wartości 300 WP – nawet jeśli zakupione produkty mają w sumie wyższą WP

  Zniżkę na pierwsze zamówienie 100–199,99 WP

 Bezpłatną rejestrację (oszczędzasz 100 zł)
200 WP i powyżej (do 300 WP) Bezpłatną rejestrację (oszczędzasz 100 zł) + 15% upustu
Kupony podarunkowe (od 100 osobistych WP) 1 kupon podarunkowy o wartości 50 zł netto za każde 100 WP*

*Wszyscy nowi PA, którzy zakwalifikują się w ciągu pierwszych 90 dni, otrzymają kupon podarunkowy z przedłużonym 90-dniowym terminem ważności.