Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu na wszystkie produkty i dodatkowe 20 zł upustu na pierwsze zamówienie*!
*Promocja obejmuje zamówienie od wartości min. 199 zł z VAT, które zostanie złożone w ciągu 5 dni od rejestracji. Promocja trwa od 01.12.2021 do 31.01.2022.

Jak założyć biznes Amway?

Rozpoczęcie własnego biznesu Amway to niewielki koszt i niskie ryzyko. 

Rozpoczęcie własnego biznesu Amway to niewielki koszt i niskie ryzyko. 

Jak to zrobić

Zacznij od promowania produktów i generowania marży detalicznej od zarejestrowanych klientów. Pomagaj innym Przedsiębiorcom Amway w sprzedaży oraz zdobywaj premie i wyjątkowe nagrody.

Jedynie Przedsiębiorcy Amway, którzy zarejestrowali działalność gospodarczą w odpowiednich urzędach (urzędzie gminy i/lub urzędzie skarbowym), są uprawnieni do premii i pieniężnych nagród motywacyjnych, a także do dochodów pochodzących ze sprzedaży detalicznej produktów oraz pośredniczenia w ich sprzedaży.

Zarejestruj się jako Przedsiębiorca Amway

Rozpoczęcie współpracy z Amway wiąże się z niskimi kosztami i obarczone jest niskim stopniem ryzyka:
 

Opłata rejestracyjna wynosi 100 zł

100% gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 90 pierwszych dni współpracy

Nie ma żadnych ukrytych opłat ani wymogów związanych z koniecznością inwestowania w zakup produktów. Po dokonaniu rejestracji, to Ty decydujesz, ile pieniędzy (o ile w ogóle), chcesz przeznaczyć na swój biznes w przyszłości.
Po zarejestrowaniu się możesz zacząć kupować wysokiej jakości produkty Amway oraz budować własny biznes. Pamiętaj, by nie przegapić korzyści oferowanych w ramach pierwszego zamówienia!

Korzyści zależą od wielkości pierwszego zamówienia/zakupu.

Jeśli złożysz swoje pierwsze zamówienie o wartości minimum 100 WP otrzymasz bezpłatną rejestrację. Jeśli Twoje zamówienie wyniesie od 200 WP do 300 WP (maksymalnie 300 WP), otrzymasz bezpłatną rejestrację oraz 15% upustu. Ta oferta obowiązuje od 6 września 2021 r.

Otrzymasz również 2 kupony o wartości 20 zł każdy za każde 100 WP z zamówionych produktów w programie Kuponów Podarunkowych.

 
100–199 osobistej WP

200–300 osobistej WP

Upust na pierwsze zamówienie

Bezpłatna rejestracja 15% upustu + bezpłatna rejestracja

Kupony

2 kupony o wartości 20 zł każdy za każde 100 WP
* WP oznacza Wartość Punktową. Prawie wszystkie produkty mają przypisaną WP.