Poznaj korzyści związane

z biznesem Amway

Dzięki wsparciu firmy Amway możesz zbudować biznes będący uzupełnieniem Twojego stylu życia. Pracuj, kiedy chcesz, gdzie chcesz i ile chcesz — to Ty masz swobodę kształtowania swojego własnego biznesu.
Dzięki wsparciu firmy Amway możesz zbudować biznes będący uzupełnieniem Twojego stylu życia. Pracuj, kiedy chcesz, gdzie chcesz i ile chcesz — to Ty masz swobodę kształtowania swojego własnego biznesu.

Możliwości biznesowe Amway

Rozpoczęcie własnej działalności biznesowej we współpracy z Amway jest bardzo proste!

Koncepcję biznesową Amway charakteryzuje niezwykła przejrzystość. Jako niezależny Przedsiębiorca Amway będziesz mógł korzystać z wysokiej jakości produktów w codziennym życiu, sprzedawać je oraz budować relacje z innymi ludźmi, aby pomagać im w budowaniu ich własnego biznesu. 

Istnieją trzy sposoby zarabiania pieniędzy i zdobywania premii:

Marża detaliczna

Za każdy zakup dokonany przez zarejestrowanego przez Ciebie Klienta otrzymasz marżę detaliczną. Rekomendując nowych klientów możesz otrzymać upust za polecenie.

Nagrody

Im lepiej funkcjonuje Twój biznes, tym więcej zarabiasz. Aby wyróżnić duże osiągnięcia, np. wyjątkowy wzrost czy pomoc innym w dążeniu do sukcesu, oferujemy specjalne nagrody. Nagrody te mogą mieć formę ekskluzywnych podróży biznesowych do różnych miejsc na całym świecie, czy też jednorazowych wypłat gotówkowych.

Premie

Prowadząc biznes Amway, możesz zdobywać punkty od sprzedanych produktów. W miarę rozwoju swojej firmy będziesz mógł zdobywać punkty od produktów sprzedawanych przez innych, rekomendowanych przez Ciebie, Przedsiębiorców Amway.


Sprawdzone możliwości

Rozpoczęcie współpracy z jedną z największych firm z sektora sprzedaży bezpośredniej zapewnia wiele korzyści

Rozpoczęcie własnej działalności biznesowej może być zniechęcające. Wiele nowych przedsięwzięć wymaga znacznych nakładów finansowych i czasowych. Lecz nie w przypadku Amway. Tutaj dołączasz do społeczności trzech milionów przedsiębiorców, którzy korzystają z niskokosztowego modelu biznesowego obarczonego niskim stopniem ryzyka i prowadzą odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa. Nasze liczby mówią same za siebie. W samym 2019 roku wygenerowaliśmy sprzedaż na poziomie 8,4 miliardów USD. Od 1959 roku wypłaciliśmy Przedsiębiorcom Amway na całym świecie ponad 63 miliardy USD w postaci premii i nagród motywacyjnych.

Każdy Przedsiębiorca Amway czerpie takie same korzyści:

Niski poziom ryzyka 

Rozpoczynając współpracę z Amway, płacisz niską, wstępną opłatę rejestracyjną. Jeżeli w ciągu 180 pierwszych dni zmienisz zdanie, zwrócimy Ci zainwestowane pieniądze. 


Niski koszt

Nie musisz ponosić dużych nakładów inwestycyjnych, aby rozpocząć prowadzenie własnego biznesu. Jako nowy Przedsiębiorca Amway będziesz czerpać korzyści z kuponów zniżkowych. Sprawujesz kontrolę nad procesem zamawiania produktów, więc to Ty także decydujesz kiedy i jak dużo kupować.

Unikalne produkty najwyższej jakości

W ofercie Amway znajduje się ponad 450 najwyższej jakości produktów z czterech kategorii — produktów dla domu, produktów do pielęgnacji ciała, kosmetyków i suplementów diety. Podstawą naszego biznesu jest wysoka jakość naszych produktów, dlatego też intensywnie inwestujemy w badania i rozwój. W ciągu czterech ostatnich lat zainwestowaliśmy ponad 315 milionów euro w nowe ośrodki produkcyjne i badawcze. Niemal wszystkie produkty z naszej oferty objęte są gwarancją satysfakcji*.
*Kliknij tutaj, aby sprawdzić warunki gwarancji.

Dostępne dla wszystkich

Odnoszący sukcesy biznes Amway możesz prowadzić, jeżeli czujesz pasję i nie boisz się pracy — bez względu na Twoje doświadczenia zawodowe, życiowe i wykształcenie. 

Krok po kroku do sukcesu

Jako Przedsiębiorca Amway nigdy nie jesteś sam. Wspieramy Cię na każdym kroku, zapewniając poziom wsparcia dostosowany do Twoich potrzeb. 

Wsparcie rozpoczyna się od Twojego lidera, czyli osoby, która wprowadziła Cię do biznesu Amway. Lider przekazuje porady i wskazówki, które pomagają Ci rozwijać Twój biznes. 

Dołączysz również do społeczności doświadczonych profesjonalistów. Licząca ponad trzy miliony przedsiębiorców z całego świata społeczność oferuje wsparcie oraz szeroki wachlarz specjalistycznej wiedzy. 

Szkolenia

Amway Academy zapewnia materiały szkoleniowe online oraz kursy internetowe. W szkoleniach możesz uczestniczyć spędzając czas w zaciszu własnego domu lub uzyskując do nich dostęp przez urządzenie mobilne. Możesz również brać udział we wcześniej zaplanowanych kursach online prowadzonych przez naszych doświadczonych trenerów.

Materiały marketingowe

Zyskujesz dostęp do różnorodnych materiałów marketingowych, które wspomagają proces promowania produktów Amway wśród Twoich klientów. Materiały te obejmują katalogi produktów, prezentacje, filmy wideo, aplikacje oraz narzędzia cyfrowe.

Kontrola nad własnym biznesem

Opracowaliśmy szeroką gamę narzędzi i aplikacji, które pomogą Ci w prowadzeniu własnego biznesu.

Zarządzanie biznesem jest proste, jeżeli korzystasz z sekcji Moje biuro, do której musisz się zalogować, aby monitorować i kontrolować swoje zamówienia oraz poziom sprzedaży. Możesz nawet obliczyć swoje rzeczywiste i planowane dochody. Jeżeli dużo podróżujesz, mobilna aplikacja biznesowa daje Ci swobodę pracowania i zarządzania swoim biznesem z dowolnego miejsca na świecie.

Dołącz do jednej z największych na świecie firm z sektora sprzedaży bezpośredniej

Wypełnij internetowy formularz rejestracyjny i zostań swoim własnym szefem.

Więcej informacji

Z radością odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy Ci więcej informacji na temat rozpoczęcia działalności biznesowej we współpracy z Amway.