image/png;;;first-order-953.png

Pierwsze upusty i kupony
* Upust Szybki Start! Upust dostępny jest jedynie raz w ciągu pierwszych 10 dni współpracy z Amway. Upust nie dotyczy literatury, aktualnych promocji i zestawów. 
* To Ty decydujesz! Upust Szybki Start! Jeżeli w ciągu 10 dni od daty rejestracji umowy zakupią Państwo dowolne produkty za 100WP lub 200WP otrzymają Państwo upust w wysokości 10%.
* Za każde zgromadzone 100 WP za zakupy zrobione w danym miesiącu kalendarzowym przyznany zostanie kupon o wartości 20 PLN (netto). Kupony można wykorzystać od 1 do 28 dnia miesiąca w zamówieniach online o wartości, co najmniej 50 WP.

image/jpeg;;;satisfaction-952.png.jpg

Gwarancja satysfakcji klienta

*O ile nie zostało to inaczej określone, wszystkie nieoznaczone produkty, których dystrybucją zajmuje się Amway, objęte są bezterminowo Gwarancją satysfakcji klienta Amway. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań klienta, może ten produkt zwrócić w całości lub części zgodnie z poniższymi warunkami zwrotów.
Gwarancja satysfakcji klienta firmy Amway nie ma zastosowania w przypadku produktów: (i) które wykorzystane były do celów innych niż ich zamierzone przeznaczenie w gospodarstwie domowym; (ii) które zostały celowo uszkodzone lub użyte niezgodnie z przeznaczeniem; (iii) rozprowadzanych przez Amway, na które obowiązuje inny określony termin zwrotu; i/lub (iv) produktów, które objęte są specjalnymi pisemnymi rękojmiami.

image/png;;;brands-952.png

Marki Amway
* Źródło: Euromonitor International Limited, dane dotyczące sprzedaży detalicznej witamin i suplementów diety na świecie, podział %, 2019 r.
* Źródło: Euromonitor International Limited; kosmetyki i produkty higieny osobistej 2020, kategoria i podkategoria Uroda, Higiena osobista, Pielęgnacja skóry z segmentu premium; światowa wartość RSP 2019 r.

image/png;;;products-95.png

Sprzedaż produktów
*Jedynie Przedsiębiorcy Amway, którzy zarejestrowali działalność gospodarczą w odpowiednich urzędach (urzędzie gminy i urzędzie skarbowym) są uprawnieni do dochodów pochodzących ze sprzedaży.