Upust przy pierwszym zamówieniu

* Upust Szybki Start! Upust dostępny jest jedynie raz w ciągu pierwszych 10 dni współpracy z Amway. Upust nie dotyczy literatury, aktualnych promocji i zestawów.
* To Ty decydujesz! Upust Szybki Start! Bezpłatna rejestracja przy zamówieniu o wartości minimum 100 WP (obowiązuje od 6 września 2021) lub bezpłatna rejestracja i upust 15% na zamówienie o wartości 200-300 WP. 


Gwarancja satysfakcji klienta

* O ile nie zostało to inaczej określone, wszystkie nieoznaczone produkty, których dystrybucją zajmuje się Amway, objęte są bezterminowo Gwarancją satysfakcji klienta Amway. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań klienta, może ten produkt zwrócić w całości lub części zgodnie z poniższymi warunkami zwrotów.
Gwarancja satysfakcji klienta firmy Amway nie ma zastosowania w przypadku produktów: (i) które wykorzystane były do celów innych niż ich zamierzone przeznaczenie w gospodarstwie domowym; (ii) które zostały celowo uszkodzone lub użyte niezgodnie z przeznaczeniem; (iii) rozprowadzanych przez Amway, na które obowiązuje inny określony termin zwrotu; i/lub (iv) produktów, które objęte są specjalnymi pisemnymi rękojmiami.


Marki Amway

* Źródło: Euromonitor International Limited, dane dotyczące sprzedaży detalicznej witamin i suplementów diety na świecie, podział %, 2019 r.
* Źródło: Euromonitor International Limited; kosmetyki i produkty higieny osobistej 2020, kategoria i podkategoria Uroda, Higiena osobista, Pielęgnacja skóry z segmentu premium; światowa wartość RSP 2019 r.


Sprzedaż produktów

*Jedynie Przedsiębiorcy Amway, którzy zarejestrowali działalność gospodarczą w odpowiednich urzędach (urzędzie gminy i urzędzie skarbowym) są uprawnieni do dochodów pochodzących ze sprzedaży.