Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu na wszystkie produkty i dodatkowe 20 zł upustu na pierwsze zamówienie*!
*Promocja obejmuje zamówienie od wartości min. 199 zł z VAT, które zostanie złożone w ciągu 5 dni od rejestracji. Promocja trwa od 01.12.2021 do 31.01.2022.

Ilość:

  Skuteczne, a jednocześnie łagodne dla skóry jednorazowe chusteczki, które w ciągu kilku sekund pozwolą zmyć nawet bardzo trwały makijaż.

  Działanie

  • Szybko i skutecznie pozwalają usunąć makijaż oraz inne zanieczyszczenia blokujące pory.
  • Nasączone witaminą E – intensywnym i silnym składnikiem chroniącym barierę wilgoci skóry.
  • Zawierają gamę naturalnych składników, w tym rumianek o działaniu antyoksydacyjnym oraz wyciąg z zielonej herbaty, o antybakteryjnych właściwościach.
  • Łagodny dla skóry, lecz mocny materiał zapewnia komfort stosowania, a zawarte w nim składniki utrzymują naturalne pH skóry.

  Zalety

  Twoja wieczorna pielęgnacja skóry nie musi zajmować dużo czasu.
  Dzięki nowym essentials by Artistry Chusteczkom do demakijażu możesz w ciągu kilku sekund usunąć makijaż, zapewniając swojej skórze dodatkową ochronę.
  Chusteczki zostały wzbogacone witaminą E, przeciwutleniaczami, rumiankiem i wyciągiem z zielonej herbaty o działaniu antybakteryjnym, dzięki czemu stanowią szybki i prosty sposób usuwania makijażu i pielęgnacji skóry.
  Gwarantujemy, że staną się Twoim niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji!

  Fakty

  Witamina E to bardzo silnie działający przeciwutleniacz, który stanowi naturalny składnik zewnętrznych warstw skóry.
  Według literatury naukowej, witamina E jest bardzo skutecznym składnikiem chroniącym naturalną barierę wilgoci skóry, który jednocześnie pomaga zmniejszyć widoczność uszkodzeń powstałych na skutek intensywnego kontaktu skóry z promieniami słonecznymi.
  Badania pokazują również, że witamina E zapewnia antyoksydacyjną ochronę bariery skóry przy bardzo niskim poziomie stosowania (aplikacja zakończona zmyciem produktu ze skóry).

  Właściwości

  • Jednorazowe chusteczki umożliwiają zmycie mocnego i trwałego makijażu, pozostałości podkładu, pomadki i kosmetyków do oczu wraz z innymi zanieczyszczeniami powodującymi blokowanie porów.
  • Produkt został wzbogacony składnikami naturalnymi wysokiej jakości, takimi jak witamina E oraz rumianek, które chronią i zmiękczają skórę.
  • Inteligentne rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką skuteczność z wyjątkową wygodą stosowania.

  Sposób użycia

  • Unieś wieczko opakowania i wyjmij jedną chusteczkę.
  • Delikatnie przetrzyj powieki, twarz, usta i szyję, aby oczyścić skórę i usunąć makijaż.
  • Po użyciu chusteczki nie ma potrzeby przemywania skóry wodą.
  • Zamknij opakowanie, aby zapobiec wyschnięciu chusteczek.
  • Po użyciu wyrzuć chusteczkę do pojemnika na śmieci (nie spuszczaj jej w toalecie).

  Składniki

  • Witamina E - bardzo skuteczny przeciwutleniacz, który chroni skórę przed wpływem czynników zewnętrznych i wspomaga funkcjonowanie naturalnej bariery wilgoci skóry.
  • Rumianek - pomaga łagodzić wszelkie podrażnienia.
  • Wyciąg z zielonej herbaty - chroni skórę przed bakteriami znajdującymi się na jej powierzchni i koi podrażnienia.

  Często zadawane pytania

  Dlaczego przed snem należy zawsze usuwać makijaż?

  Aby utrzymać skórę w zdrowej kondycji, musisz pozwolić jej na oddychanie i regenerację w trakcie nocy. Dlatego warto pamiętać o usunięciu wszystkich zanieczyszczeń zatykających pory, w tym makijażu. Pozostałości makijażu mogą prowadzić do powstawania niedoskonałości. Dzięki wieczornemu programowi oczyszczania skóra jest odświeżona, miękka i przygotowana na nocną regenerację.

  Mam wyjątkowo wrażliwą skórę. Czy mogę stosować Chusteczki do demakijażu?

  essentials by Artistry Chusteczki do demakijażu nie są odpowiednie dla bardzo wrażliwej skóry. Zamiast chusteczek możesz wypróbować łagodny i beztłuszczowy Żel oczyszczający na bazie wody, który głęboko i skutecznie oczyszcza skórę, usuwając makijaż, nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia.

  Czy produkty były testowane na zwierzętach?

  Żaden z produktów z tej serii nie był testowany na zwierzętach.

  Czy w produktach znajdują się składniki pochodzenia zwierzęcego?

  Nie. Formuły nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

  Jakiego typu badania kliniczne/laboratoryjne zostały przeprowadzone w celu potwierdzenia skuteczności działania tych produktów?

  Produkty marki Artistry zostały przetestowane w warunkach klinicznych pod kątem bezpiecznego stosowania. Przeprowadzono również oceny kliniczne każdego produktu.