Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu  na wszystkie produkty!

Ilość:

  Łagodne mydło w kostce dokładnie oczyszcza i chroni naturalną barierę wilgoci skóry.

  Działanie

  • Poprawia wygląd skóry, jednocześnie ją zmiękczając, wygładzając i odżywiając.
  • Neutralizuje i zwalcza nieprzyjemny zapach ciała; odświeżając skórę.
  • Zapewnia skuteczną ochronę przed zarazkami; usuwa wszelkie zanieczyszczania i substancje tłuszczowe.

  Zalety

  Warto pamiętać o tym, że skóra jest naturalnym siedziskiem dla różnego rodzaju mikroorganizmów.
  Niektóre z nich mają pozytywny wpływ na naszą skórę i zdrowie, natomiast zarazki i bakterie powodujące nieprzyjemny zapach ciała – wręcz przeciwnie. Dlatego warto pamiętać o odpowiednim wyborze mydła. G&H PROTECT+ Mydło w kostce 6 w 1 pomoże Ci skutecznie chronić skórę przed zarazkami. Zapewnia odżywienie i zdrowy wygląd skóry, sprawiając, że staje się ona miękka i gładka w dotyku.

  Fakty

  • Unikalna technologia neutralizująca nieprzyjemne zapachy skutecznie odświeża skórę. Konsumenci potwierdzili, że mydło skutecznie chroni ciało przed powstawaniem przykrego zapachu.
  • Formuła bez triklosanu zapewnia efektywną ochronę przed zarazkami, usuwając wszelkie zanieczyszczania i substancje tłuszczowe.
  • W składzie zawiera olej palmowy z certyfikatem Rainforest Alliance.

  Właściwości

  G&H PROTECT+ Mydło w kostce 6 w 1 zostało wzbogacone kompleksem składników naturalnych i roślinnych o działaniu chroniącym skórę.
  Unikalny kompleks zawiera:

  • Wyciąg z białej herbaty, który wzmacnia skórę i chroni ją przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych.
  • Naturalne minerały, które chronią i odżywiają skórę.
  • Wyciąg z czarnej borówki, bogaty w witaminę C, który naprawia istniejące uszkodzenia skóry powstałe na skutek działania czynników zewnętrznych.

  Sposób użycia

  Zmocz mydło, a powstałą pianę wmasuj w skórę. Następnie spłucz. Kiedy jedna kostka mydła będzie się kończyła, wykorzystaj inteligentną opcję SoapSaver, aby połączyć ją z nową kostką.

  Składniki

  G&H PROTECT+ Mydlo w kostce 6 w 1 zawiera łagodną formułę wzbogaconą wyciągiem z białej herbaty, naturalnymi minerałami oraz wyciągiem z czarnej borówki, które skutecznie chronią skórę przed nieprzyjemnymi zapachami, zanieczyszczeniami i przesuszeniem, nadając jej jednocześnie zdrowy wygląd.